Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: 5/3/1 Maximus1950

    haj, odlicno je to za jednog anoreksicara
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: 5/3/1 Maximus1950

      Max cestitke
      Jesi postavio PR na nekom od liftova?

      Inace, nije mi jasno zasto se drzavno odrzava u takvim sredinama. Zar nije Metalac na glasu kao najbolje opremljena PL teretana? Ocito zele popularizirati nepopularni sport u malim sredinama..
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: 5/3/1 Maximus1950

        Originally posted by neuk View Post
        Max cestitke
        Jesi postavio PR na nekom od liftova?

        Inace, nije mi jasno zasto se drzavno odrzava u takvim sredinama. Zar nije Metalac na glasu kao najbolje opremljena PL teretana? Ocito zele popularizirati nepopularni sport u malim sredinama..
        Metalac je privatna teretana koju trebaš platiti 7000kn za jedan dan pa je organizatoru lakše i jeftinije tražiti od grada da im se ustupi neka školska dvorana za natjecanje što naravno nitko neće odbiti jer ne možeš odbiti biti domaćinom ovakvog događaja.

        Comment


        • Re: 5/3/1 Maximus1950

          Originally posted by 50-kilas View Post
          Metalac je privatna teretana koju trebaš platiti 7000kn za jedan dan pa je organizatoru lakše i jeftinije tražiti od grada da im se ustupi neka školska dvorana za natjecanje što naravno nitko neće odbiti jer ne možeš odbiti biti domaćinom ovakvog događaja.
          Nisam znao taj podatak za Metalac.. A znas li zasto puno drugih klubova iz RH ne zeli stupiti u Savez? Steta jer bi konkurencija bila znatno veca..
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • Re: 5/3/1 Maximus1950

            Hvala Argentum, hvala Triple

            @neuk:
            Tehnicki, sve sta san diga su PRovi, nikad nisan ni jednu od ovih tezina niti stavia na sipku. Al daleko od toga da nisan zna da to iman.

            @50kilas: Ocito nisi bas upucen u medjuljudske odnose na hrvatskoj powerlifting sceni... Ekipa iz Metalca je na ratnoj nozi sa HPLSom, i obratno. I nema teoretske sanse da bi se ikad to odrzalo kod njih. Ni dan posli sudnjeg dana di je samo ta teretana ostala u komadu. Get it?



            A sta se tice drugih klubova, radi se takodjer o ili losim odnosima sa HPLSom ili o strahu od doping testa i javnoj stigmatizaciji ili im se jednostavno neda ic u Viroviticu za pola kile proteina. Sta nas dovodi do nagrada. Samo apsolutni pobjednici i prva mista su dobivali nagradu, pola kile SHITecha. Usporedbe radi, u Jokera, na najjacem dalmatincu, za sva prva mista ljudi su dobivali pola godine clanstva(koje su mogli prodat(kunska protuvrijednost 1500kn), neki iznos u gotovini, poklon bonove za ducane u trgovackom centru, protein od 2kg itd. Druga i treca mista su dobila pola od toga, odnosno trecinu. Jer je Split veci grad, vise je publike, vise je zainteresiranih sponzora. U virovitici su glavni sponzori bili radio Virovitica i viroviticki portal i neki lokalni autogumar. Pa od toga ne mozes kupit svim prvima ni Orbit zvake.

            Comment


            • Re: 5/3/1 Maximus1950

              Dalmatinac je dogadjaj za sebe, te nagrade ne dobijes ni na balkanskom
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                Originally posted by Maximus1950 View Post

                A sta se tice drugih klubova, radi se takodjer o ili losim odnosima sa HPLSom ili o strahu od doping testa i javnoj stigmatizaciji ili im se jednostavno neda ic u Viroviticu za pola kile proteina.
                Niti im se da dizat po 50 - 60 kg manje kad moraju ić u čučanj bez bandaža i ispod paralele, te kad ne mogu ne pauzirat bench, ili ga pustit da utone u prsa u stilu Dana Greena, pa ga izbacit koristeći elastičnu silu prsnog koša i leg drivea ana granici odizanja dupeta s klupe.

                Comment


                • Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Na žalost sve te nagrade su sramotno male i nisu nikakva satisfakcija za uloženi trud...

                  Sva sreća pa su gvožđe i hartija jeftini pa se ima za kolajnu, pokal i diplomu....

                  No ko se je tu hteo materijalno ofajditi, nije se ni trebao baviti PL ili BB...

                  Sve je to bazirano na ogromnom entuzijazmu pojedinaca...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Originally posted by Dača View Post
                    Na žalost sve te nagrade su sramotno male i nisu nikakva satisfakcija za uloženi trud...
                    Zivim u uvjerenju da bi se pobjedniku trebala dodijeliti zlatna statua Kahna u autenticnim dimenzijama i 7 kilograma posnog sira.

                    Zamisljam Maximusa kako tegli zlatnog Kahna i posni sir, a TripleZ mu se dere "Dalmatinac, hoce li to?"

                    Comment


                    • Re: 5/3/1 Maximus1950

                      lol
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Hahaha....

                        eug.png
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Ne zna se sta je ofanzivnije, alijas ili izjava.

                          Comment


                          • Re: 5/3/1 Maximus1950

                            531 san presta radit sredinom 12. miseca, i to nakon W2, nisan cak ni zavrsia citav C4. Tako da nastavljan sa C5, odnosno benc C6, uz jednu malu izmjenu, vracan OHP. 4. dan je u pravilu bia za nadoknadu propustenog, odradjivanje dodatnog volumena, rad na gripu itd, sta ce vjerojatno i ostat jer uz OHP necu previse accessorya radit.

                            Squat C5W1
                            125x5
                            145x5
                            165x7 (-2 reps, +5kg)

                            Paused ATG
                            60x8
                            80x5
                            100x4
                            120x2
                            140x6-7 (-7.5kg)

                            overheadsquat (paused)
                            30x8
                            40x8
                            50x8

                            squat
                            110x10 x3

                            nozna fleksija 3-4 serije

                            Bez pojasa, bez kofeina, bez ikakvog preworkouta. I najbitnije, bez ogledala. Iduca 3-4 ciklusa radin sve bez ikakvih vanjskih stimulanssa ili pomagala(izuzev gurtni). Najteze mi je palo to sta san pokria ogledalo. Napravia san doslovno tisuce cucnjeva gledajuci se u ogledalo i danas san se osjeca ko da prvi put radin. Bacalo me naprid, nazad, cudan osjecaj, i to ocito pokazuje koliko san ovisan o feedbacku iz ogledala. Sad me uopce cudi kako san cucnia onih 200 na natjecanju. Uglavnom, do daljnjega bez ogledala.

                            Visoki repsi su me ubili, mozda san i moga izvuc jos jedno, al misici nisu vise slusali, predugo san vrimena provea u niskom rep rangeu. Al to ce brzo ic na bolje. Paused ATG cu izbacit nazalost, nakon onog ukljestenja zivca ocito nisan vise isti jer mi je stvoria neku malu neugodu. Nista ozbiljno al ipak. Mogu i bez njega.

                            Na OHSu se trazin. Stabilnost mi je problem, sirina stava isto, pa pauziran u rupi da se nadjen. Pumpa u ramenima je bila skrooooz dobra.


                            Benchpress C6W1
                            85x5
                            95x5
                            105x7 (-3 reps, +2.5kg)

                            85x10x3 80x6

                            kose bucice
                            26x8
                            30x10x2

                            scullsrusheri 2-3 serije

                            Bez wrapsa. Oni su mi u rangu ogledala na cucnju, toliko su mi znacili da je to za ne virovat. Na 7. ponavljanju mi je sipka pobigla i bacila saku u nazad pa je cilo ponavljanje bilo tesko. Spotter kaze da je bilo brzo al san racka, ocito je moj subjektivni dozivljaj bia kriv. Na BP san ima isti problem ko i na SQ, misici jednostavno nisu tili vise slusat nakon nekoliko ponavljanja. Na treningu san dobia jedan hitan poziv pa san se mora pokupit bez da san odradia triceps koliko san planira al dobro, nadoknadit cu.


                            Deadlift(konv) C5W1

                            150x5
                            170x5 ws
                            190x7 ws (-1 rep)

                            120x10 x2 ws

                            pendlay rows
                            60x8
                            80x8 x3

                            seated rows na spravi, sigurno 6-7 serija

                            hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 5-6 serija

                            Prva 4 ciklusa san radia sumo, a konvencionalni nisan radia 3-4 miseca, ako ne racunamo 2 treninga pred natjecanje. Tako da i nisan nezadovoljan ovim rezultatom. Naravnom oopet ista stvar, noge su pocele otkazivat vec na 5. ponavljanju. Da ne spominjen ove serije 120x10, puls mi je bia na milijun. Al deadlift definitivno ima najvise potencijala za napredovanje, barem se tako osjecan.

                            Overhead press C1W1
                            50x5
                            57.5x5
                            65x7 (nemam s cime usporedit)

                            50x10 x3

                            cucanj
                            60x10
                            80x10
                            110x10 x2 (ili 3)

                            deadhang zgibovi
                            x10, x9, x8

                            seated rows 5-6 serija

                            scullcrusheri i ekstenzija na sajli, sve skupa oko 10 serija

                            hammer curls, curlsi ravnom sipkom 5-6 1serija

                            3 serije plankovi

                            OHP uopce nisan radia vise od 7 miseci, a na vrhuncu san bia mislin krajem travnja, ima san 77.5x4 ili tako nesto. Pad je poprilicno velik, al bas me zanima koliko vratit kroz prva dva tri ciklusa. Nadan se barem priblizit starim brojevima. Cucanj san odradia malo, al bolje da nisan. Iman krvnicku upalu erektora koja se samo jos i pojacala, a i livi kuk je opet stvara malo probleme. Not cool. Citav dan me boli grlo i sinusi.


                            Ukratko, ocajan tjedan. Sta god da napravin, dobijen gadnu upalu. Bez preworkouta i kofeina se osjecan ocajno a kisa i juzina ne pomazu. Izuzev deadlifta, svi liftovi su bili losi i stvarno se nadan boljemu iduci tjedan. Tezina je oko 95, zasad iden lagano iznad odrzavanja, mozda to jos malo i pojacan, i vracan se na 4 obroka dnevno.

                            Comment


                            • Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Squat C5W2 09.02. (pon)
                              135x3
                              155x3
                              175x3 (-2 reps, +5kg)

                              ATG (bez pauze)
                              60x8
                              80x5
                              100x4
                              120x2 ***

                              overheadsquat (paused)
                              30x8
                              40x8
                              50x5

                              squat
                              110x10 x4

                              5-6 serija seated rowsa

                              Od subote iman temperaturu(37.5) i grlo me ocajno boli, a jos uvik vucen i upalu erektora. al van toga san se osjeca dobro pa san ipak odlucia odradit trening. Sva tri repa su bili grinderi, nije bilo nikakve boli ni neugode al san bia slab. Iduci ciklus cu ponavljat tezine, bas me zanima kako ce ic. ATG san radia i na 120 odusta, ne svidja mi se pritisak sipke na ledja, pocelo mi se vrtit. Ne znan jel od bolesti ili cega al proslo je momentalno kad san presta radit ATG..

                              Na OHSu se bolje osjecan al me ekipa zasmijavala dok san radia pa nisan bia u stanju dovrsit zadnju seriju. Ovih par serija volumena su bile ocano teske jer su ledja pocela izdavat. Ako mi se ne pogorsa stanje, sutra je BP.


                              Benchpress C6W2 10.02. (ut)
                              90x3
                              100x3
                              110x6 (-1 rep, +2.5kg)

                              85x10x4 (zadnja x11)

                              kose bucice
                              26x8
                              30x10x2

                              scullcrusheri 4-5 serija, i nekoliko serija izolacija raznih

                              Temperatura je pala, sad san na 36.8, al grlo i sinusi i dalje ubijaju. S obzirom na cucanj dan prije, ocekiva san los trening i moooozda x5 na radnoj, tako da san zadovoljan. Mislin da je na zadnjem guzica otisla s klupe 2-3 cm al nije me briga ni najmanje. Triceps san posebno unistia. Sutra odmaran, pa ce valjda grlo barem malo proc...


                              Deadlift(konv) C5W2 12.02. (cet)

                              160x3 ws
                              180x3 ws
                              200x5 ws (nemam s cime usporedit, na C4W1 san se ozljedia i nisan odradia W2 i W3)

                              120x10 x3 ws

                              pendlay rows
                              82.5x8 x3

                              seated rows na spravi 6-7 serija

                              hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 7-8 serija

                              Nakon W1, bilo bi nerealno ocekivat x6 na ovoj tezini, al i x5 je skroz ok. Deadlift me ubia, erektori su potpuno sprzeni. Pendlay je bia osjetno laksi u odnosu na prosli put. Grlo i sinusi idu lagano na bolje, al zadnjih par dana jako lose spavan.


                              Overhead press C1W2 14.02. (sub)
                              50x3
                              60x3
                              70x6

                              52.5x10 x4

                              cucanj
                              60x10 x2
                              90x8
                              110x4

                              deadhang zgibovi
                              x11, x10, x9

                              pendlay rows
                              80x8x3

                              scullcrusheri 5-6 serija

                              U odnosu na proslotjednih 65x7, ovo je odlicno. Volumen san odradia dosta brzo, pa san se pribacia na cucanj. Sa 60kg nisan moga pogodit dubinu(???), osjeca san se kruto i slabo, nakon par laganih serija sve je islo bez problema al san se na 110 osjeca tako jadno da san racka nakon par ponavljanja. Ledja san jos malo odradia reda radi, na scullcrusherima je opet pocela bol u laktovima al zasad ne smeta. U planu si bili jos i plankovi al san vec kasnia na posal.


                              Sve u svemu, ok tjedan. Grlo je skoro proslo, al ona temperatura me skroz ubila na cucnju koji ionako ne blista sad nakon natjecanja. Al upale misica su znatno slabije ovaj tjedan. Kilaza je oko 94.6-95.
                              Last edited by Maximus1950; 15-02-15, 00:19.

                              Comment


                              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Squat C5W3 16.02. (pon)
                                145x5
                                165x3
                                185x1 (a sta rec...)

                                overheadsquat
                                30x8
                                40x8
                                50x8

                                squat
                                110x10 x4

                                5-6 serija seated rowsa, 2 serije chinupsa
                                2-3 serije plankova

                                Ocajno tezak cucanj. Kad san zavrsia smolova, ocekva san mali pad u performansama zbog znatno manjeg volumena, frekvencije i intenziteta, al da ce bit ovoliki... Uglavnom, spustit cu tezine za 5kg iduci ciklus. Nakon natjecanja san se presta istezat, morat cu opet pocet, i to je to. Sredit glavu i vratit se.

                                Benchpress C6W3 17.02. (ut)
                                90x5
                                102.5x3
                                115x4

                                87.5x10x4 (zadnja x11)

                                kose bucice
                                26x10
                                32x10x3

                                scullcrusheri 4-5 serija, i nekoliko serija izolacija

                                Osjecaj na bencu je danas bia vrlo dobar. Jucer san na chinupsima uspia istegnit nesto u vratu (???), danas je vrat bia mrvicu manje mobilan i donekle mi je to smetalo u setupu al s obzirom na rezultat radne, ocito ne previse. Iduci ciklus ponavljan tezine i iden na rep vise. Na volumenu i bucicama san odradia dosta bolje nego zadnji tjedan, nadan se da je to indikativno.

                                Deadlift(konv) C5W3 19.02. (cet)

                                170x5 ws
                                190x3 ws
                                210x4 ws (PR!)

                                125x10 x3 ws

                                pendlay rows
                                85x8 x3 (zadnja x10 ili x11)

                                seated rows na spravi 6 serija

                                hammer curls, curls sa ravnom sipkom, sve skupa 7-8 serija

                                Inace, najbolji DL mi je bia sumo 210x2 i onda u istom treningu i konv 210x2, 24.12.. Ovo je znacajan napredak, al necu se zalijetat sa dizanjem kilaza, mislin da cu ic na +2.5kg i eventualno na rep vise. Na ostalim vjezbama san isto diga kilaze, a pendlay je bia posebno dobar.

                                Overhead press C1W3 21.02. (sub)
                                55x5
                                65x3
                                75x4 (pokusa 5., zapelo iznad glave,grinda ga 5-6 sec, al nije islo)

                                55x10 x4

                                Cucanj
                                60x8 x2
                                90x8
                                110x10x3

                                Zgibovi deadhang w wraps
                                x11 x10 x10

                                Pendlay rows
                                60x8
                                80x8x3 (zadnja x10)

                                Scullcrushers 5-6 serija u supersetovima sa hammer curlsima i curlsima ravnom sipkom 6 setova sve skupa

                                Dlaka je falila da dignen i to 5., bas steta. Za razliku od prosle subote, cucanj nije bia bolesno neugodan, bas suprotno. Odradia san ga unatoc krvnickoj upali erektora od deadlifta. Ledja i ruke odradjene rutinski. Kilaza 95.5kg.


                                Tjedan je ocajno pocea sa onim jadnim cucnjem, al svim ostali treninzi su bili odlicni. Nista, iden stisnit zube i gurat na cucnju koliko ide, ne mogu bit nezadovoljan kad sve ostalo lipo napreduje.

                                Comment

                                Working...
                                X