Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: 5/3/1 Maximus1950

    Fala na odgovorima momci!

    Vjerojatno cu ic sa snatch grip opcijom, nije mi bas zgodno radit block pullse...

    Comment


    • Re: 5/3/1 Maximus1950

      A imaju prednost sto se rade s malom kilazom pa nema zamora za cns ko sa block pullsima..
      Radi oko 6 ponavljanja i u donjem pokretu sjedni skroz u cucanj
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: 5/3/1 Maximus1950

        Cak i obican hyper sa sipkom snatch grip s time da pokusavas odrzavat leđa kontahiranim u cijelom pokretu.

        A i ubacio bi barbell rowse umjesto pendlay, zbog tenzije pod punim opsegom pokreta i vise manje boljom aktivacijom negativnog dijela... Neznam ako to moze sta pomoc u vezi dl-a ali po pitanju hipetrofije apsolutno
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: 5/3/1 Maximus1950

          Originally posted by Dinč View Post
          A i ubacio bi barbell rowse umjesto pendlay, zbog tenzije pod punim opsegom pokreta i vise manje boljom aktivacijom negativnog dijela...
          Ovo svetogrđe da ti je zadnji put da si napisa!

          Comment


          • Re: 5/3/1 Maximus1950

            Hahaha sta se zestis, pa ja san veci fan pendlaya nego ti, sirovino.

            Sts se hipertrofije tice, slazen se, i nije iskljuceno da nakon pendlaya ubacin seriju dvi obicnog veslanja.

            Comment


            • Re: 5/3/1 Maximus1950

              pendlay row sucks!!!! #joke

              btw pored block pullsa, veslanja, treba spomenut da se i front squat koristi za jacanje gornjeg djela leda 3x5-8.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                Originally posted by staragarda View Post
                pendlay row sucks!!!! #joke

                btw pored block pullsa, veslanja, treba spomenut da se i front squat koristi za jacanje gornjeg djela leda 3x5-8.
                Zadnjih mjesec-dva sam ubacio front sq 2x tj. i primijetio da mi dl skocio gore, je li moguce da je od toga?
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: 5/3/1 Maximus1950

                  je moguce je.. sto si cvrsci biti ces jaci u dl..od Fsq ojacas erektore, stabilizatore, itd, i eto ..

                  Last edited by staragarda; 19-06-15, 12:21.
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Meni je fsq problematican za izvodjenje. Jos od djetinjstva vucen bolove u livoj saci(ne sican se kad san to ozljedia) i sigurno je barem 30% manje mobilna od desne. I jednostavno ne mogu uc pod sipku kako triba, pogotovo na vecim kilazama. Proba san radit s gurtnama, tu se ne mogu dovoljno zategnit, a sa rukama u x mi je osjecaj nenormalno cudan. Tako da nazalost fsq nije opcija.

                    A neda mi se ic u doktora jer izuzev malog broja vjezbi koje ne mogu radit, drugih problema neman.

                    Comment


                    • Re: 5/3/1 Maximus1950

                      ma imamo milijardu drugih opcija tako da jbe ti se...

                      al da bis se mogo natjerat radit u X mogo bis.. kreni od malog pa progresivno ces se rjesit osjecaja cudnog posto nikad nisi napravio prednji cucanj sa oly hvatom...vjeruj mi i da je taj u najmanju ruku i cudan i neudoban. ali bas zato kad prestane bit smo vjv ojacali u stabiliziranju, a sto se tice same sipke koja stoji na clavicle-u to valjda samo moras otupit -.-
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Pa oly hvat mi i stvara bolove, radia san fsq prije, zato i govorin.

                        Ugl, hvala svima na komentarima.

                        Comment


                        • Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Squat W9 16.06. (ut)

                          160x6 x3 (zadnja x7)
                          trbusnjaci, plankovi, sideplankovi

                          Ka i prosli tjedan, vecer prije san bancia(bravo ja). Uglavnom, prve dvi serije su bile stvarno dobre, na zadnjoj nisan bia dovoljno koncentriran i na osmom ponavljanju na pola puta me bacilo naprid i nisan se moga ispravit. Steta, jer sigurno bi pokusa i 9., al dobro... Dokle god postoji napredak, nastavljan s ovim rezimom niskog volumena. Iduci tjedan iden na 162.5kg unatoc ovom kiksu.

                          Benchpress C9W2 17.06. (opet) (sri)
                          110x5
                          85x10 x4 (zadnja serija x11)
                          kose bucice
                          24x8
                          32x10, x8 ili 9?

                          par serija scullcrushera, 6-7 serija izolacija za triceps

                          holdsi u hiperekstenziji 3 serije

                          Internet mi na mobu nije radia a nisan se moga sitit sta san radia prosli tjedan pa san opet ***** radia W2. Isti broj ponavljanja ko prosli tjedan, isti osjecaj, al na accessoryu san nesto napredova, tako da nisan nezadovoljan.

                          "Deadlift" 21.06. (ned)
                          Snatch grip deadlift
                          60x10 x2
                          80x10 x2

                          pendlay rows
                          60x8, 80x5
                          100x8 x2

                          bb rows 60x10 x2

                          nesto lat masine

                          biceps standardno

                          Petak i subotu san bia vani, tako da u nedilju nisan bas bia za trening. Uglavnom, deadlift mi se nije bas radilo, odradia san sg dl i cak i ove mini kilaze su mi dale upalu. Moran prevladat cudan osjecaj koji iman pri izvodjenju i povecat kilaze ubuduce. Ostatak treninga ok.

                          Tjedan za zaboravit u svakom slucaju, obaveze stiscu, a trening mi je nazalost trenutno zadnja rupa na svirali, tako da su i rezultati tu negdi.

                          Comment


                          • Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Squat W10 23.06. (ut)
                            162.5x6 x3 (zadnja x7)

                            bb holdsi u hiperekstenziji 3 serije

                            trbusnjaci, plankovi, sideplankovi

                            Zadnja dva dana san se naspava, pojaca malo kalorije i eto ga. Na drugoj seriji nisan bia dovoljno cvrst u ledjima i tu san prosua previse snage, u trecoj bi moooozda bilo i 8. al nisan tia fail riskirat. Osjeca san se dobro, pa san odradia cili core.

                            Trenutno cucanj ide jako dobro, i mozda je malo rano za predvidjanja, al kad bi tamo do kraja 9. miseca ima 175x6x3, (na zadnjoj ponavljanje dva vise), mislin da cu cak i imat ozbiljne sanse cucnit 215-220 na natjecanju. Al vidit cemo.

                            Benchpress C9W3 24.06. (sri)
                            115x2+2
                            87.5x10 x4 (zadnja serija x8 ili x9)

                            kose bucice
                            26x8
                            32x10, x8

                            par serija scullcrushera, 6-7 serija izolacija za triceps

                            Zamolia san nekog random momka da spota i zaboravia napomenit da ne dira dok me ne poklopi,i naravno, usra mi je seriju. Na trecem ponavljanju je dobro krenilo i lagano je pocelo usporavat, triba je bit grind do lockouta al islo je pre glatko. Drza je doslovno samo kaziprste ispod sipke i nije puno pomoga, al je. Pa da buden siguran da je pomoga, isa san na cetvrto ponavljanje(koje ja sam 1000% nebi ima) i islo je jednako. Jebiga.

                            Plan je bia u petak odradit sg deadlift i ledja, al san vecer prije bia vani pa san u petak nakon posla samo zaspa i nista od treninga. Danas san bia dat krv, nisan dugo... Ugl, iduci tjedan cu deloadat al cu vjerojatno ledja odradit dva puta.

                            Comment


                            • Re: 5/3/1 Maximus1950

                              27.06. (sub) san isa dat krv (#13), pa san tjedan posli deloada, nista vridno spomena.

                              Squat W11 06.07. (pon)
                              165x6 x3 (zadnja x8 ) ( + 1 rep, +2.5kg )

                              Prosli vikend san spojia 3 dana izlazenja i alkohola, #TeamAlcoholFitness , i prehrana je bila zaliboze. Danas san se nakon dugo vrimena nakljuka kofeinom i odradia cucanj bez greske. Davanje krvi je ostavilo posljedice, srce je kucalo ko ludo al van toga je sve dobro. Bia san u zurbi zbog posla pa nisan stiga odradit nista corea, to cu morat sutra nadoknadit.

                              Benchpress C10W1 07.07. (ut)
                              105x8 ( isto )
                              87.5x10 x4 ( +1 rep )

                              kose bucice
                              26x8
                              32x10, x8

                              Na trening san dosa ravno sa plaze, jednostavno nisan drugacije moga ugurat trening. Malo umoran i gladan al stas. Na volumenu iduci trening dizen na 90, i nadan se da ce bit nekog napretka i na radnoj kad buden odmorniji. Ni core ni triceps nisan odradia jer san mora ic radit, to stvarno moran nadoknadit...

                              Deadlift10.07. (pet)
                              snatch grip DL
                              120x5 x5

                              pendlay rows
                              97.5x8x 3

                              barbell rows, nesto zgibova, lat masina

                              hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom, par izolacija za triceps

                              Zadnja tri dana san radia na poljudu na pripremama za ultru, na suncu cili dan, izgubia san 3 kg. Na sg DLu ne forsiran, pomalo cu ga izgradit. Ledja odradjena standardno, za ruke san opet bia u zurbi. Omiljena ric ovog lita mi je "nadoknadit", sve neki treninzi u zurbi, i nikako odradit core i ruke kvalitetno.

                              Comment


                              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Squat W12 14.07. (pon)
                                167.5x6 x3 (zadnja x7) ( - 1 rep, +2.5kg )

                                Iza mene su 3 dana ultre i dvi boce votke #AlcoholFitness. Na treningu san mislia da cu se raspast, nakon dugo vrimena je osjecaj na cucnju bia potpuno off(nije da me to cudi). Zadnja serija je bila najbolja. Sad se moran vratit u normalu sa istezanjem i normalnim rezimom spavanja i prehrane. Opet san zuria na posao i nisan stiga core odradit. Iduci put napadan 170 i ako to odradin, mislin da ce to bit moj najjaci cucanj ikad.

                                Benchpress C10W1(opet) 16.07. (ut)
                                105x7 ( - 1 rep )
                                90x10 x3 90x9 ( - 1 rep, +2.5 kg )

                                kose bucice
                                26x8
                                32x10, x7

                                par serija scullcrushera, i 5-6 serija izolacija za triceps

                                Kopa me onaj proslotjedni benc pa san odlucia ponovit tezine i napravia san jos gore. Doduse, ovog puta je jedina dobra natjecateljska klupa bila razmontirana zbog tapeciranja pa san radia na nekoj bezveznoj. Sta ne umanjuje cinjenicu da mi benc stagnira, a recimo na volumenu polako napredujen. Danas san napokon kvalitetno odradia triceps.

                                Deadlift 17.07. (pet)
                                snatch grip
                                130x5 x5

                                pendlay rows
                                100x8 x2 95x8

                                barbell rows, zgibovi, lat masina

                                hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom

                                Deadlift je bia ok, al ovo su jos premale tezine da bi donosia ikakve zakljucke. Boli me liva saka i nisan moga odradit curlse bez bolova, tako da san hammer curlse odradia normalno i obicne lagano.

                                Comment

                                Working...
                                X