Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: 5/3/1 Maximus1950

    Squat W13 20.07. (pon)
    170x6, x5 (fail na 6., zaliboze)

    bb holdsi u hiperekstenziji
    50kg
    70kg x2

    plankovi
    25kg 60s x3
    crunchevi

    bb holds
    100kg x20s
    140kg x30s
    170kg x15s
    140kg x25s

    Dakle ovako, sipka je bila teska na ledjima i jednostavno nisan ima potrebnu cvrstinu. U nogama je bilo snage al me lomilo u ledjima i to je to. Jedino san zadovoljan dubinom. Nema mi druge nego bit uporan sa sg deadliftom i sta prije tu ojacat da probijen ovaj mini plato. Iduci tjedan cu opet pokusat, i ovisno o rezultatu, ili deloadat cucanj ili nastavit.

    Napokon san kvalitetno odradia core, s tim da je cilj napravit 3 serije hiperekstenzije iduci put. BB holdse san radia jer san i grip vec dugo dugo zapostavia, tako da je vrime da i to korigiran.

    Benchpress

    Cili tjedan san radia +12 sati dnevno, tako da nista od bencha.

    Deadlift 24.07 (pet)
    snatch grip
    140x5 x5

    bb holds
    100kg x 20s
    140x 30s x2

    zgibovi,lat masina, db rows

    plankovi
    30kg x60s x2
    25kg x60s

    crunchevi

    Uspia san ugurat jos jedan trening, nije bilo dileme sta cu radit. Sve u svemu, naporan tjedan, mislin da cu deloadat cucanj u pon.

    Comment


    • Re: 5/3/1 Maximus1950

      Nisan loga 3 tjedna pa da se javin. Sve standardno, possao, obaveze, nisan ima vrimena za ista, mislin da san u zadnja 3 tjedna napravia 5 treninga sve skupa. Kilaza se krece oko 94-95, BF je takodjer dobar, nesto minimalno san dobia.

      Nakon ovog faila na cucnju nisan ga ozbiljno ni radia, 2 lagana deload treninga i tjt. Cili san krut i ukocen,, ovaj tjedan san se pocea istezat i iduci tjedan cu krenit sa 160 i vidit di san.

      Deadlift san odradia 145x5 x4, i na 4. seriji san se sipkom udaria na nezgodno misto i stvarno mi se nije dalo radit 5. seriju, inace bi isla bez problema. Ni DL nisan zadnjih 10 dana radia, tako da cu vjerojatno ponovit 145kg iduci tjedan reda radi.

      BP se stvarno ne mogu sitit sta je bilo, jesan li dovrsia ciklus ili sta. Prosli tjedan san spustia tezine i krenia sa novim ciklusom, odradia 100x8(i faila 9.) Jucer san odradia W2 i napravia 105x7(maaaalo falilo za 8.), sta nije lose. Al to mozda detaljnije logam za vikend.

      Uglavnom, kroz iducih 10ak dana mi obaveze popustaju, tako da cu se lagano vratit u ritam sa treninzima i valjda napokon napredovat.

      Comment


      • Re: 5/3/1 Maximus1950

        I tako, cili 9. misec nisan ni trenira, da ne iden previse u sirinu, puno obaveza i nesto san mora eliminirat. Uglavnom, sezona je gotova, ne radin vise, i sada se vise manje mogu posvetit treningu.

        Kilaza je oko 94, s tim da san od pocetka lita dobia 1-2%bfa. Cucanj nisan radia 2ipo miseca(izuzev onih deload treninga), bp nisan loga 100x10(sta je bia rep pr tamo krajem 8. miseca), i sg dl je bia 150x5 x5, tu san bia prije ove pauze. E sada, triba prezivit ove prve upale, i vratit se u rutinu, odradia san vec 3 lagana treninga i sada pocinjen vracat izgubljeno. 6-8 tjedana ce vjerojatno bit dosta za vratit cucanj, a ovo ostalo ce i prije.

        O planovima i treninzima cu opsirnije u iducim logovima, al kako stvari stoje, necu izlazit na drzavno. Kupia san onaj red bull strong snuff, i moran priznat da mi se svidja, al amonijak je ipak amonijak. Razmisljan kupit nekakve grijace za kolina, dakle ko knee sleevesi al da ne daju nikakav support, ima li ko kakav link? haaaalp

        Comment


        • Re: 5/3/1 Maximus1950

          mozes jeftino uzeti u sportskim radnjama, vjerujem da mozes kupiti lonsdale za nekih 5 eura

          ove je meni neko poklonio i oke su mi, nosim ih ispod bandaza na cucnju, premale su pa se rolaju prema dole tako da ih ne stavljam na ostalim serijama, samo smetaju..uglavnom samo nemoj premale uzeti
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: 5/3/1 Maximus1950

            Da odma kazen, niko normalan ovo nebi triba citat, puno teksta, malo novosti. Ovo postam cisto zbog sebe i vlastite evidencije.

            tl;dr (da ne scrollate)- 8. i 9. misec nisan trenira, zadnja dva treniran, vise manje san se vratia na neke ok brojeve i vrtin se oko njih. Trenutno me muci zivac u trapezu i kod desnog kuka, i jedno i drugo ce bit sanirano kroz koji dan nadan se. Sad se samo mogu nadat da cu uvatit 2-3 miseca kontinuiteta u treningu bez ikakvih problema i da cu probit ovu stagnaciju snage na svm poljima.

            Squat 06.10 (ut)
            140x6 x3

            fleksija par serija

            OHP
            60x10
            50x10 x3

            Cucanj je bia relativno easy, malo san se isteza ovih dana i osjecaj je bia dobar, al trapez je bia ocajno upaljen od laganog(!) sg deadlifta prije 3 dana , tako da je patila cvrstina ledja. Nisan siguran jos sta stavit iduci trening, vidit cu kako zagrijavanje bude. OHP san napravia eto bezveze, al je ispalo ok. Dugo ga nisan radia, i ovo ce skocit brzo.

            Benchpress C12W1 07.10. (sri)
            100x10 w wraps
            90x10 x2, 90x8, 85x8 w wraps

            kose bucice
            24x8
            30x10x2

            par serija scullcrushera, i 7-8 serija izolacija za triceps

            Skoro san napravia 11.rep i ovo mi je sok potpuni. Kasnije je na volumenu umor napravia svoje i prsa nisu slusala al ovo je super, vidit cemo kako ce se dalje razvijat bench. Nadan se napokon napretku i da cu do nove godine maksirat i potisnit neku cifru iznad 140.

            Deadlift 09.10.(pet)
            snatch grip
            140x6 x2
            5
            zgibovi, bb rows, lat masina, db rows

            hammer curlsi, concentration curlsi

            Zbog ustede vrimena cu radit 6x3 format neko vrime. Osjecaj je bia los, tako da nisan ni tia ic na 3.seriju.

            Triba san odradit jos i OHP al u subotu san isa za Zagreb, pa u Viroviticu na skupstinu HPLSa, tako da san previse vrimena provea sjedeci i cili san ukocen

            Squat 13.10 (ut)
            145x6 x3 (zadnja x10)
            fleksija par serija

            vrat

            U klubu imamo internu zajebanciju na racun koje san i ja pocea radit vrat, tako da, eto nesto novo.

            Prve dvi serije osjecaj malo off, vjerojatno od toliko putovanja i sidenja u mistu. Na trecoj je osjecaj bia ka u najbolje dane pa nisan tia stat na 6.,nego ic dokle moze. Snage je bilo i za jos, al ja jednostavno nisan za +10 rep setove, tako da san racka. Iduci put cu +10kg. Bas me zanima kako ce ic.

            Kako stvari stoje, 26. i 27.03. ce se odrzat natjecanje u Trogiru(20ak km od Splita), i vrlo vjerojatno cu se
            spremat za to.

            Benchpress C12W2 15.10. (sri)
            105x7 w wraps
            90x10 x2, 90x9 85x9

            kose bucice
            24x8
            32x8, 30x8

            scullcrusheri i nekoliko serija izolacija

            Faila san 8. rep, jednostavno ga nisan ima. Pa san faila i na zadnje dvi serije volumena, sta se odrazilo slabijim kosim bucicama i kasnije tricepsu. Na volumenu neki napredak postoji, triba sad dokrajcit ovaj ciklus pa dignit 2.5kg da vidin kako ce ic. Sve u svemu, dobar trening.

            Deadlift 16.10.(pet)
            snatch grip
            140x6x3(zadnja 7)

            zgibovi
            10x3

            rowsi, lat masina, db rows

            hammer curls, curls

            Dobar trening, bilo je dosta rezerve na deadliftu, iduci trening +5kg. Sad se samo mogu nadat da se trapez nece previse upalit i da cu bit u stanju cucnjavat iduci tjedan.

            OHP 17.10. (sub)
            65x7
            55x10 x4

            lateral raises 3 serije

            7-8 serija izolacija za triceps

            trbusnjaci i plankovi

            Nisan zadovoljan sa ovih 7 al dobro, polako se vracan i na OHPu. Na volumenu nisan siguran jesan lizadnju seriju napravia x9 ili x10 jer san se pogubia u brojanju i faila dodatno ponavljanje.

            Squat 20.10. (ut)
            155x6 x3 (zadnja x7)

            fleksija 4 serije

            Ledja su jos uvik bila upaljena od dla, i zapravo san faila na 8. ponavljanju. Malo me bacilo naprid i ledja nisu bila u stanju iscupat. Al snage je bilo jos sigurno za rep ili dva. Iduci put cu +5kg.

            Benchpress C12W3 21.10. (sri)
            110x5
            90x10 x4

            kose bucice
            24x8
            32x10, x8

            scullcrusheri i 7-8 serija izloacija

            vrat

            Fail na 6. repu. Iduci ciklus dizen 2.5kg pa cu vidit kako ce to ic. Na volumenu san napokon ostvaria planirano, tako da i to dizen. Ako kroz iduci ciklus-dva ostvarin ikakav napredak,lagano san u PR zoni, tako da bi onaj benc od 142-145 do kraja godine i moga bit realan.


            Deadlift 23.10.(pet)
            snatch ggrip
            145x6 x3 (zadnja x8 msm)

            zgibovi, bb rows, rowsi bucicama

            za biceps standardno

            Upala nogu me malo kocila. Jos max 2-3 tjedna cu ovako ic i onda ponovo ubacujen konv dl u 531 formatu sa sg dlom kao accessory i tako cu vjerojatno negdi do kraja sijecnja, kad cu izbacit sg potpuno.

            OHP 24.10. (sub)
            70x5
            57.5x10 x4

            lateral raises

            triceps 7-8 serija

            trbusnjaci

            Trapezi su upaljeni abnormalno od sg-a. Uz sve to mrvicu mi se ukljestia zivac kod live lopatice (stara boljka) i ohp nije bas bia idealan. Al dobro, radna serija je bila ok i na volumenu san unatoc svemu odradia sa +2.5kg. Kilaza se krece oko 96kg i lagano ide gore, u pon cu vjerojatno cucnjavat i mogu se samo nadat da ce trapez bit ok, jer ce inace cucanj patit poprilicno.

            Squat 26.10. (pon)
            160x6 x3

            par serija fleksije

            holdsi u hiperekstenziji
            50kg 2 serije

            Idealno bi bilo da san na zadnjoj napravia x7 ili x8, al dobro, dl je bia u petak, trapez nije oporavljen i zivac je jos uklijesten, tako da je ok. Zivac zacudo nije bia ni najmanje problematican na cucnju, dok recimo gledanje mrtvog kuta u autu je nemoguca misija. Iduci put cu valjda bit u malo boljem stanju pa cu ciljat na tih x7-x8 sa +2.5kg.

            Erektore lagano ubacujen ponovo, cilj mi je ne dobit krvavu upalu jer realno nisan ih ozbiljno opteretia vec dugo.


            Benchpress C13W1 27.10. (ut)
            102.5x9 (-1 rep, +2.5kg)

            92.5x10 x3, 92.5x8

            bucice
            24x8
            34x10,x8

            scullcrusheri, 7-8 izolacija za triceps

            9. je bia malo sporiji al dobar, bez grindanja, ovisno i tome kakoprodju iduca dva treninga, mozda odma dignen jos 2.5kg iduci ciklus. Na volumenu napredak dobar, iduci put cu to valjda odradit skroz. Triceps dobro odradjen, al su me malo laktovi poceli mucit.

            Deadlift 29.10.(cet)
            sg
            150x6 x3 (zadnja x7)

            zgibovi, bb rowsi, db rowsi

            hammer curls i curls 8-9 serija.

            Sg dobar, ima jos dosta prostora za dodavanje tezina. Cili trening je dobar bia, kilaza 96.7 i raste polako. desni lakat me malo muci.

            OHP 31.10. (sub)
            62.5x9
            60x8x4(zadnja 9)

            lateral raises

            triceps 8 seija izolacija

            Los trening zapravo, OHP je triba bit jaci, al dobro, idemo dalje.

            Benchpress C13W2 03.11. (ut)
            107.5x8 (+1 rep, +2.5kg)
            92.5x10 x4

            kose bucice
            26x8
            34x8 x2 (mislin)

            scullcrusheri i izolacije razne

            Za vikend je bilo #AlcoholFitness, tako da san cucanj preskocia jer nisan bia u stanju. Al zato san za benc bia na 100% i odradia brutalan trening, ovo mi je mislin najveci skok na bencu od treninga do treninga gledano.

            Deadlift 05.11.(cet)
            sg
            155x6 x3 (zadnja 7)

            zgibovi +5kg
            12x3

            bb rows,db rows

            biceps hammer curls, db curls

            DL dobar, jos malo pa cu ponovo pocet vuc konv, vidit cemo kako iduca 2-3 treninga prodju.

            OHP 07.11. (sub)
            67.5x6
            60x10,x10,x9,x8

            lateral raises

            triceps izolacije

            Na radnoj san ima ocajan setup i to me kostalo jednog ponavljanja sigurno. Al dobro, volumen san odradia znatno bolje i tu je napredak dobar. Iduci put ce radna bit bolja.

            Squat 09.11. (pon)
            162.5x5

            holdsi u hiperekstenziji
            60kg x3 serije

            trbusnjaci, plankovi, sideplankovi

            Mislin cak da mi se prosle godine u ovo vrime ukljestia zivac u podrucju desnog kuka i to na istom mistu di danas osjecan bol. Do treninga san bia svjestan neke male neugode al na radnoj seriji san ima problema sa brzinom iz rupe i tek onda san svatia koliko me koci. Ugl, odusta san nakon prve serije. Odradia par laganih i kemija sa stavom, al nije bilo pomoci. Odradia san lednjake(nije ni najmanje smetalo) i trbusnjake i isa doma. Opet iman ili neko blago istegnuce ili ukljestenje zivca. Ako istezanje pogorsa stvar, odmorit cu par dana...

            Benchpress C13W3 10.11. (ut)
            112.5x5 (+2.5kg)

            95x10 x4 (+2.5kg)

            kose bucice
            26x8
            34 x9, x8

            scullsrusheri, izolacije za triceps

            Radna serija ok, iako san se potiho nada i 6. Na volumenu odlican napredak, pokusa san i 11. rep, al je malo falilo. Scullcrusheri isto super, ostatak vjezbi odradjen u zurbi. Iduci ciklus dizen sve za 2.5kg, pa cemo vidit kako ce ic.

            Deadlift 12.11.(cet)
            sg
            160x6 x3

            zgibovi +10kg
            x10, x11, x10

            bb rows db rows

            biceps standardno

            Na zadnjoj seriji mi je pukla gurtna, tako da je serija bila napravljena s pauzom od 30 sec. w/e bol u ledjima je bila prosla, pa se opet vratila nakon dl, mozda ima veze s puknucem. Iduci tjedan cu lagano konv deadliftat i vidit di san otprilike pa opet pocet 531 sa sg kao accessory. ostatak treninga ok.

            OHP 14.11. (sub)
            72.5x3
            60 x10, x10, x10, x9

            lateral raises

            triceps izolacije

            OHP los, iz nekog razloga nisan diga 4.rep, iako je po svakoj logici triba bit. Volumen ok, iduci trening bi triba napokon kompletirat zacrtano. OHP vracan puno sporije nego ssan planira, al ocito me upale trapeza od deadlifta koce poprilicno.

            Benchpress C14W1 17.11. (ut)
            105x8
            97.5x10, x9, x8, x7

            26x8
            34x10, x9

            scullcrusheri i izolacije za triceps

            S obzirom da je u c13w2 bilo 107.5 x8, ovo je lose. Islo je glatko i nisan pokusava 9. jer bi 99% faila. Osim tog problema sa ledjima, od jucer mi je ozbiljno ukljesten zivac negdi u podrucju trapeza i vrat mi je manje mobilan, i na bencu je setup gadno patia(jedan od mogucih razloga loseg benca). tako da cu 7 dana deloadat i odmorit napokon, da se oporavin od tih svih problemcica koji su se nakupili.


            Preskocia san par treninga, radia lagane korektivne vjezbe za ledja i zivac je dobro al necu jos forsirat
            neke ozbiljne treninge do cetvrtka. Napokon san skuzia koje mi vjezbe najbolje pomazu za rjesavanje problema, tako da se nadan da vise necu imat problema ovog tipa. Danas(23.11. pon) san deloada noge i odradia ledja.
            __________________________________________________ _______________________________________

            Comment


            • Re: 5/3/1 Maximus1950

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Da odma kazen, niko normalan ovo nebi triba citat
              Ipak nisam normalan

              Jesi razmisljao o promjeni programa? Sto smatras prednosti/manjkom ovog programa?

              Kako rijesavas ucestale upale u erektorima? Opcenito te muce upale, u cemu mislis da je problem?
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                Pa moran priznat da nisan bas. Ovakav raspored i nacin treninga odgovara mom rasporedu opcenito, a smolov jr. cu radit pred iduce natjecanje, tako da nije bas da nema raznolikosti. Uostalom, program kao takav ni ne mogu krivit za "stagnaciju". Ove godine san ima dvi pauze, jednu od misec i jednu misec ipo, i razdoblja di san slabo trenira. Ocito rezultati ne mogu bit bajni sa ovim korak naprid-dva nazad situacijama. Trenutni program(i) mi daju dobre rezultate kad je vracanje snage u pitanju, a za nekakav napredak preko mojih najboljih brojeva, mi triba kontinuiteta od par miseci kojeg zadnje 2 godine nikako ne mogu uvatit, tako da cu o eventualno prelasku na neki napredniji program razmisljat tek kad dodjen do svojih PReva(sta bez problema mogu ovako) i eventualno tu zastagniran.

                Hm, pa ocita mana je slaba frekvencija, to je i razlog upala. Al moran dodat da su mi odredjene misicne grupe dosta sklonije upalama, najvise aduktori, erektori i trapez i to je jednostavno tako. Kad san najvise radia hiperekstenzije i bia jak, svejedno bi zna dobit upalu nakon cucnja(??). Jebiga. A nista, istezen se i to je to.

                Comment


                • Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Benchpress DELOAD 24.11. (ut)
                  60x8
                  80x4
                  100x2
                  110x1
                  120x1
                  125x1
                  130x1

                  80x10 x2

                  kose bucice
                  28x10 x2

                  triceps scullsrucheri i izolacije +rowsi

                  Dakle, planiran je bia deload, al ledja su bila dobro pa san na zagrijavanju odlucia gurnit 130 i vidit kako ce ic. Islo je brzo sa prsa, na pola puta sticking point i sipka je tu stala doslovno 4-5 sec i opet poletila gore, tako da mi je vjerojatno sipka malo pobigla. U svakom slucaju cu od sada svaki ciklus dizat po 2.5 bez obzira na (ne)napredak kako bi eventualno spustia malo rep range i navika cns na malo vece tezine.

                  Scullcrusheri nikad bolji, vjerojatno zbog manjeg volumena benca, tako da ih nisan stedia. Paralelno sa tricepsom san radia rear deltse.

                  Deadlift 26.11.(cet)
                  180x5

                  sg dl
                  150x6 x2

                  zgibovi +10kg
                  x12, x11, x10

                  bb rows, db rows

                  hammer curls, db curls

                  Ka sta san i ocekiva, ocajan osjecaj. Nisan tia grindat pa san se zaustavia na 5, islo bi jos 1-2. Zanimljivo da mi je sipka s poda bila dosta spora, ali lockout brz, vidit cemo kakvi ce iduci treninzi bit. Sad ovo triba kroz iducih par tjedana vratit na staro. Na sg-u jednostavno nisan ima snage za trecu, vidit cu ocu li je uopce i radit, toliko radnih serija deadlifta imat...

                  OHP C3W1 29.11. (sub)
                  65x9

                  60x10, x9, x10, x9

                  lateral raises

                  triceps 2 vjezbe

                  Zadnja 2 ohpa nisu bila bas nesto, ovo je bilo malo bolje, s tim da je zadnje ponavljanje bilo grinder od 6-7 sec. Na volumenu nije bilo napretka, al dobro...

                  Malo me muce ledja nakon deadlifta, slicno proslogodisnjoj ozljedi samo puno slabije.

                  Squat 30.11. (pon)
                  140x4

                  zgibovi +10kg
                  x12, x11, x10

                  bb rows lagano, db rows

                  plankovi i trbusnjajci


                  Dakle,na cucnju san se zagrijava i na 140kg san svatia da nema smisla. Osjecan ko da san istega neki misic u ledima iznad desnog kuka. Pri spustanju do paralele samo mi postepeno postaje sve neugodnije i jednostavno osjecan da neman snage za dignit se. Pa san odradia par laganih serija, i ledja. BB rowse san isto lagano, da ne opterecujen ledja. Nisan jos svatia sta mi uzrokuje ovaj problem, tako da tapan u mraku, preskocit cu dl, a cucanj u pon cu vidit kako buden. Dotad neko lagano istezanje...

                  Benchpress C14W2 01.12. (ut)
                  110x6
                  97.5x9,9,8,7

                  kose bucice
                  26x8
                  34x10,9

                  scullcrusheri

                  x7 je rezultat kojim bi bia zadovoljan, al dobro, i ovo je ok. Na volumenu jednostavno nisan ima snage i ovaj trening je zapravo stagnacija. Triceps nisan odradia do kraja, malo me pocea bolit lakat(podnosljivo) i bia san u zurbi.

                  Ledja 03.12.(cet)
                  zgibovi +10kg
                  x12,12,11

                  rowsi izolacije 4 serije

                  db rows

                  hammer curls, db curls

                  Dakle, osjecan se bolje i bol je minimalna al necu ovaj put nista riskirat dok potpuno ne prodje, koliko god da tribalo. Ledja odradjena skroz dobro. Jos uvik me drzi upala prsa i prednjeg delta. valjda ce proc do subote, iako nisan siguran ocu li uopce opterecivat kraljesnicu OHPom.

                  Benchpress C14W3 08.12. (ut)
                  115x5

                  97.5 x10, x10, x10, x9

                  kose bucice
                  26x8
                  34x10, x9

                  scullcrusheri

                  Prije svega, bia je jutarnji trening i ispalo je bolje od ocekivanog. Inace, PR mi je 115x6 (C7W3- 17.03.) i nedugo nakon je doslo misec dana pauze, pa ljetna pauza i benc se nije oporavia, sve do sad. Sada mi samo triba kontinuitet i u iduca tri ciklusa prije smolova bi idealno bilo kada bi dosa na 120x4-5. Nisan stiga nista drugo za triceps odradit, al bit ce prigode.

                  Ledja 11.12.(pet)
                  deadlift
                  140x5 x3

                  zgibovi +10kg
                  12x3

                  chest supported rowsi i db rowsi

                  standardno za biceps

                  Dakle, plan je bia odradit lagani deadlift i vidit kako se osjecan. Osjecaj je bia dobar, brzina odlicna(kako i triba bit na ovakvoj smijesnoj kilazi). Ostatak treninga dobar. Posli treninga san osjetia opet lagano zatezanje al nakon temeljitog istezanja je skoro pa potpuno proslo.

                  U pon cu lagani cucanj napravit i vidit stanje ledja, OHP cu sutra preskocit jer planiran ic dat krv. Nisan vec pola godine i ovo mi je zadnji vlak s obzirom na lagani trening koji je na redu jer kad krenen sa ozbiljnim pripremama za Trogir, necu si to moc priustit.

                  Comment


                  • Još malo pa Trogir, ne vraćaj se bez medalje.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X