Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 5/3/1 Maximus1950

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Hahah o tome cemo pricat kad cucnem 250.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #17
      Re: 5/3/1 Maximus1950

      Danas san uspjesno ufita jabuku, narancu i bananu u macrose. I par kolaca.

      Originally posted by WTF View Post
      Sto to znaci? Da necemo pricati o tome sljedecih 20 godina??????
      Originally posted by Premium.Better View Post
      Samo se vi rugajte.

      Comment


      • #18
        Re: 5/3/1 Maximus1950

        Tjedan 2.
        Squat
        40x8
        70x5
        100x3
        130x2
        160x6x3 (+2.5kg!)

        Paused Oly
        60x6
        107.5x2
        137.5x6 (+2.5kg!)

        Box jump
        ista visina x12

        sprint
        40m(prsluk +8kg)x3

        prowler
        30m(60kg)x3

        Komentar: Opet odlican trening nogu. Radne serije su bile dobre, na 2 ili 3 ponavljanja su mi malo ledja pobigla naprid, al nista strasno. Paused oly je takodjer bia odlican. Mislin da i u iducem treningu iman +2.5kg. Na skoku san pokusa istu visinu s prslukom od 8kg, to mi je jednostavno previse, pa san ga skinia i odradia 12 pon, bilo je snage za jos, al mi se jednostavno nije dalo. Malo san eksperimentira sa sprintevima, osjecaj je odlican, al podloga je pretvrda, morat cu ponit i neke mekse tenisice i pratit ima li negativnih posljedica na kolina.


        Benchpress(paused)
        40x8
        60x5
        80x3
        95x2
        105x6 (+1 rep)
        105x5
        105x4+1 (-1 rep)

        bucice kosa klupa
        30x8 40x8 30x8

        letenje bucicama ravna klupa
        16x8
        26x8

        scullcrushers par serija i povlacanje na sajli isto

        Komentar: Cilj je bia 105x6x3, ponavljanje vise u odnosu na prosli utorak, al i ovaj put je isti scenarij bia. Noge su kompletno upaljene, loza i aduktori pogotovo, erektori..., i setup je patia. Vjerojatno cu zaminit OHP i BP(ili cak radit BP 2x) , i umisto u utorak, radit BP u subotu, tako da je sta dalje od cucnja i da mu prethodi dan odmora jer ovo stvarno nema smisla. Uopce nisan pokusava radit CGBP jer nisan ima snage, do kraja san trening odradia bucicama i za triceps standardno. Malo istezanja i foam rollinga. Iako je za***** bilo ocito jer se upala jos i pojacala kad san dosa doma. Sta se samog benca tice, neki treneri u EliteFTSu (mozda i na drugim mistima al samo san tu naisa na taj podatak) smatraju da SQ i BP ne mogu imat veliki napredak u isto vrime te da je mozda bolje izbacit cucanj i ozbiljno se posvetit BPu(retpostavljam da se to odnosi na scenarij di oboje radis u istom treningu, al svejedno). Nisan bas sklon tome virovat u potpunosti al cinjenica je da mi je cucanj najjaci lift(strstd kriterij) i na njemu iman najbrzi i najkonstantniji napredak, dok benc(koji je dan nakon cucnja) pati poprilicno. Tako da cu zasad malo prominit raspored treninga pa cemo vidit oce li bit kakvih promjena kroz iducih misec-dva.


        Deadlift(konv)
        60x8
        95x5
        130x3
        160x2
        185x4

        http://s38.photobucket.com/user/Auto...185x4.mp4.html
        rep 1: 1.05 m/s (peak speed)
        rep 2: 0.93 m/s
        rep 3: 0.85 m/s
        rep 4: 0.72 m/s

        farmer walks
        40kg bucice 35m x5

        pendlay row
        60x8x3

        zgibovi 2 serije i neka sprava za veslanje bzvz

        hiperekstenzija
        20kg 30sec x3

        3-4 serije bicepsa na ravnoj sipki

        Komentar: Video je tu. Double overhand hvat bez ikakvog problema! Nakon 4. ponavljanja san odusta jer je tehnika pocela lagano pucat, nista strasno al nisan se tia izmesarit jos jedno ili dva ponavljanja. Cilj je bia testirat konv. deadlift i vidit di san i rezultat je ok. Dokopa san se aplikacije koja prati putanju sipke i brzinu(zato san i napisa te podatke, usporedbe radi, konv dl od proslog tjedna 200x1, peak speed je bia 0.81 m/s, moran jos samo skontat kako pribacit video iz aplikacije na komp. Snagom i hvatom san zadovoljan, deadlift cu izbacit(barem radnu seriju u ovakvom obliku) i radit na cvrstini gornjih ledja ,hvata i loze. Farmer walk mi je super,stavia san i prepone da forsiran visoki korak a ne ono pingvin teturanje, na hiperekstenziji san radia izdrzaj. Nazalost bia san kratak s vrimenom, u planu je jos bia close grip overhead squat i prowler al to cu drugi put.


        Benchpress(paused)
        40x8
        60x5
        80x3
        95x2
        105x6
        105x5+1
        105x5 (+1 rep)

        OHP(paused)
        20x8
        40x4
        60x2
        75x3
        50x10

        lateralno podizanje na sajli i facepull 4-5 serija, rear delt row 4-5 serija

        Closegrip overhead squat
        sama sipka 2-3 serije

        5-6 serija cruncheva, side plankovi, plankovi

        Komentar: Dakle, neko vrime cu radit BP 2x tjedno pa cemo vidit oce li bit kakvog pomaka. Nakon prve radne serije san zamolia jednog viseg momka da napravi hand off umisto mog spottera jer je on nizak i jednsotavno ne doda sipku kako triba i malo mi izbije luk u ledjima. Na prvoj seriji san se umoria vise nego san triba, druga je bila bolja al na 6. ponavljanju je malo falilo. Zadnja serija je bila 5 cistih ponavljanja, s tim da je zadnje bilo malo sporije. U odnosu na zadnji trening, napredak postoji, nadan se da ce u utorak napokon bit cistih 105x6x3, naravno ako opet ne buden na trening dosa s krvnickom upalom nogu. OHP san ostavia ko assistance, i planira san napravit 5x na radnoj seriji al nakon 3. san jednostavno odusta, erektori su bili vec poprilicno izmrcvareni i nisan tia samarat mrtvog magarca. Ostatak treninga je bia ok. BP nisan snimia, al iduci put cu i to, bas me zanima putanja sipke i brzina.

        Kafka out

        Comment


        • #19
          Re: 5/3/1 Maximus1950

          kilaze idu gore..nemas se sta bunit. bravo

          ja da ovako napravim jedno ponavljanje mrtvog bi se ukocio.

          jesi siguran da u 531 mozes raditi i 5x3 ili sta vec uz konstantno dizanje kilaze(kroz treninge)?
          nekako mi je ona serija sa 5+ 3+ 1+ nezamjenjiva


          edit: aplikacija?
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #20
            Re: 5/3/1 Maximus1950

            Idu, ne bunin se...

            Nisan skuzia na sta ciljas u vezi mrtvog, tehnika, pojas ili sta?

            Ma ovo vise nije 531, morat cu kellya zamolit da promini naslov teme. Ovo je obicna linearna progresija(dodavanje tezine na sipku svaki tjedan), mislin da san i napisa zasto san odabra 6x3. Uglavnom, vidit cemo kakvi ce bit rezultati nakon 2 miseca, al za razliku od 531 ovo mi odgovara.

            Imas ih mali milijun, ja san naisa na BarSense, morat cu jos malo proguglat i vidit koja je zapravo najbolja.

            Comment


            • #21
              Re: 5/3/1 Maximus1950

              po koliko dodajes kilaze na ohp, bp, dl i sq ?? i jel planiras dodavat masu
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #22
                Re: 5/3/1 Maximus1950

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Nisan skuzia na sta ciljas u vezi mrtvog, tehnika, pojas ili sta?
                ma mislim na samu tehniku, kolko se vidi iz snimke mislim da ti nisu samo gornja leda malo pogrbljena već i donja, i to od prvog ponavljanja. mozda sam corav boo, nemoj zamjerit..

                ako imas jos uvijek zdrava leda, cuvaj to kao eurojackpot dobitni listic.

                javi koji je najbolji program :P

                btw znaci ipak nisi dao priliku 531 3 ciklusa pussy
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #23
                  Re: 5/3/1 Maximus1950

                  moze ko pojsnit razliku između klasičnog mrtvog i sumo mrtvog?
                  mene stabilnost je*e kod toga

                  Comment


                  • #24
                    Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Originally posted by DARICA View Post
                    po koliko dodajes kilaze na ohp, bp, dl i sq ?? i jel planiras dodavat masu
                    Cilj je ne prilazit priko 100kg u iducih pola godine minimalno, a ovisno o napretku snage, mozda i duze. Dodajen 2.5kg, jbg, ogranicen san velicinom utega. Cak san se i razmislja i kupit utege od 0.5kg i nosit na trening za BP i OHP. Naravno na DL i SQ 2.5 dodajen tjedno a na OHP i BP svako 2-3 tjedna(ako i to).

                    Originally posted by staragarda View Post
                    ma mislim na samu tehniku, kolko se vidi iz snimke mislim da ti nisu samo gornja leda malo pogrbljena već i donja, i to od prvog ponavljanja. mozda sam corav boo, nemoj zamjerit..
                    ako imas jos uvijek zdrava leda, cuvaj to kao eurojackpot dobitni listic.
                    javi koji je najbolji program :P
                    btw znaci ipak nisi dao priliku 531 3 ciklusa pussy
                    Nisan odusta od 531 u potpunosti, al zasad mislin da mogu bolje napredovat sa jednostavnijim programom. Vidit ces rezultate ovde, kakvi god oni bili.

                    Nikad nisan ima problema sa ledjima, ni najmanjih, i na prvi znak neke neugode i umora, preventivno odustajen od vjezbe(to san ovde i par puta napisa).

                    Sta se tehnike tice... A na sta bi tek licilo da san gura do kraja i napravia jos 1-3 ponavljanja. Visina mi je definitivno veliki hendikep. Nisan zadovoljan nekim stvarima i zato san odlucia malo drugacije koncipirat deadlift day i poradit na lozi i ledjima. Da buden iskren, rounded upper back ne smatram problemom(pogotovo sta to nije u potpunosti izrazeno kod mene), al za tehniku kojoj tezim nije prihvatljivo pa cu se potrudit to prominit. Prije san puno vise vuka ledjima, sada malo vise aktiviram noge al jos mi fali malo fleksibilnosti, tesko je s ovolikom visinom uvalit se u zeljeni nizi polozaj.

                    Kritike su dobrodosle, nemas se sta ispricavat. Samo mi je malo krivo sta niko ne objavljuje snimke s treninga(izuzev mozda triplez-a s nekom usranom kamerom i kutom snimanja). Dosta ljudi radi trening snage, nebi bilo lose da snimite radnu seriju(po mogucnosti iz ovog bocnog kuta di se najbolje vidi tehnika) i stavite na forum, tako da se iman s cime usporedit i vidit di bi moga bolje...


                    Originally posted by Armani View Post
                    moze ko pojsnit razliku između klasičnog mrtvog i sumo mrtvog?
                    mene stabilnost je*e kod toga
                    Pitaj Sandija.
                    To je pitanje koje zahtjeva jako dug i opsiran odgovor, guglaj, ima dosta clanaka o tome. Ukratko, ovisi o tebi, kako si gradjen, kakve poluge imas, koliko si fleksibilan, zelis li aktivirat vise kvad i glut, kako zelis pogodit misice u predjelu kokova, puno je faktora i o vakome bi se moga napisat solidan clanak. Za pocetak radi onu varijantu na kojoj se bolje osjecas...

                    Comment


                    • #25
                      Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Tjedan 3.
                      Squat
                      40x8
                      70x5
                      100x3
                      132.5x2
                      162.5x6x3 (+2.5kg!)

                      Paused Oly
                      60x6
                      110x2
                      140x6 (+2.5kg!)



                      Box jump
                      ista visina x18

                      sprint
                      40m(prsluk +8kg)x3

                      Cucanj na "klackalici"
                      40x8
                      60x4

                      serija overhead squata sa samom sipkom

                      Komentar: Opet odlican trening nogu. Osim druge radne serije, sve je snimljeno, stavia san i screenshotove putanje sipke i brzine, moran priznat da san time jako zadovoljan. Opet san bia dosta daleko od otkaza, mislin da bi i iduci trening moglo bit +2.5kg. Klackalica je u biti bucica od 24kg na kojoj je daska od cca 1m duzine. Cilj je bia testirat desno kolino jer san prosli ponediljak osjetia blagu neugodu nakon prowlera. Uglavnom, plan je bia odrzat ravnotezu i cucnit bez da ijedan kraj daske takne pod.
                      Kolino je bilo bez problema. Prowler danas nisan radia jer san vec bia potrosen potpuno. Vec vidin da se sutra bit ubojita upala i da ce benc opet patit. -.- E da, trening je traja malo vise od 2 sata, if you happen to give a fuck. #katabolizam #noob


                      Benchpress
                      40x8
                      60x5
                      80x3
                      95x2
                      105x5 (-1 rep)
                      102.5x5 (-2.5kg)
                      102.5x4+1 (-2.5kg, -1 rep)

                      bucice kosa klupa
                      30x8 40x7 30x10

                      letenje bucicama ravna klupa
                      16x8
                      26x8

                      scullcrushers par serija i povlacanje na sajli isto

                      Komentar: Ovo je vec ozbiljno zabrinjavajuca situacija, stagniran oko istih kilaza vec pre dugo a u benc ulazen najvise vrimena i truda, pogotovo oko same tehnike. Prehranu, stres, umor i sl. iskljucujen kao moguci uzrok jer tada ni cucanj nebi napredova(a napreduje bolesno). Tehniku takodjer, jer kakva god ona bila, napretka bi moralo bit, progressive overload i sa losom tehnikom rezultira napretkom. Takodjer, u odnosu na prosle tjedne, danas je upala nogu bila skoro zanemariva, a spotter je standardno lose dodava sipku, tako da ni tu ne mogu trazit uzroke. Naravno, zanima me sta ce bit u subotu, al plan djelovanja je sljedeci. Buduci da je u teretani najmanji uteg od 1.25kg( samim time dozvoljava povecanja od minimalno 2.5kg), kupit cu utege od 0.5kg i mozda cak od 0.25kg i povecavat tezine bebinim koracima, to ce mi vjerojatno dobro doc i kada napredak na SQ i DL uspori. Ovisno o subotnjem treningu, vjerojatno cu opet smanjit kilaze za 5% i dok ne dodju utezi, za benc cu ipak napravit neku jednostavnu periodizaciju.


                      Deadlift(konv)
                      60x8
                      80x3
                      100x3
                      120x2
                      140x2
                      160x2
                      180x2
                      180x2
                      160x2

                      farmer walks
                      trap bar- 100kg 40m x3, 60m x1

                      zgibovi
                      siroki nadhvat x10 neutralni hvat x8, uski podhvat x6

                      pendlay rows
                      60x8x3

                      lat masina dropset

                      hiperekstenzija
                      15kg 30sec x3

                      FSQ(paused)
                      60x6x3

                      3-4 serije bicepsa na ravnoj sipki

                      Komentar: Radia san dosta brze nego inace, pauze na DLu su bile 2-2ipo minute i cilj je bia vuc sipku sta brze. Na prvoj seriji je tehnika bila zadovoljavajuca, na drugoj je malo pocela pucat, pa nisan tia vise forsirat jer trenutno i radin na ispravljanju tih gresaka koje su se pojavile. Takodjer, trudia san se zadrzat u lockoutu i prominit naviku ekspresnog spustanja, samim time, hvat je na zadnjoj seriji vec oslabia pa san zadnje ponavljanje koristia hook. Farmer walk san ovaj put radia u trap baru, malo je drugaciji osjecaj nego sa bucicama, al nije da iman izbora ako mislin dizat tezine. Na hiperekstenziji san zadnji put gadno nazulja jaja, nikako se namistit(sprava je bezveze), ovaj put nisan ima tih problema. Gleda san neki video kako improvizirat GHR, al bia san preumoran na kraju treninga da bi se jos i s time zajebava (proba san jednu seriju i zapravo je sasvim izvedivo na svedskim ljestvama i sa onom pilates loptom).


                      Benchpress(paused)
                      40x8
                      65x4
                      87.5x2
                      102.5x6x3 (meh)

                      OHP(paused)
                      30x8
                      45x4
                      60x2
                      75x3
                      60x8
                      50x8

                      lateralno podizanje na sajli i facepull 4-5 serija
                      5-6 serija cruncheva, side plankovi, plankovi

                      Komentar: Dakle, prominia san klupu, ovaj benc je 2-3 cm nizi. Luk u ledjima uopce nisan radia jer su mi od toga pocela patit donja ledja, bia mi je vise pun ***** svega i samo san zdravo seljacki lega na klupu i diza. Veci ROM, bez luka u ledjima, nikakvo posebno ukopavanje nogama i sta je najgore, osjecaj je bia puno bolji nego zadnji put kad san ovu tezinu diga. Pa ti sad budi pametan.
                      Slucajno san u teretani naisa na zenske neke bucice od 0.75kg i sta je najbolje, imaju na sebi cicak traku, tako da cu ih jednostavno zamotat oko sipke i imat progressive overload od 1.5kg umisto 2.5kg. Ne znan zasto san uopce isa ponovit 75 na OHPu... Na 4. se nisan uvalia ispod sipke na vrime i to je bilo to.



                      Fun fact: Nakon treninga san isa radit pa san posli osta u programu, doma san se vratia jutros oko 8. Odspava san mozda 4 sata i malo me muci zeludac, al vridilo je. Zivo me zanima kako ce ovo utjecat na cucanj sutra.

                      Comment


                      • #26
                        Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Tjedan 4.
                        Squat
                        40x8
                        70x5
                        100x3
                        135x2
                        165x6 (+2.5kg)
                        165x6 (+2.5kg)
                        165x5 (+2.5kg, -1 rep)

                        Paused Oly
                        60x6
                        110x2
                        142.5x4 (+2.5kg, -2 reps)

                        sprint
                        40m(prsluk +8kg)x3

                        Par serija leg curls

                        Komentar: Uzevsi u obzir okolnosti, odlican trening. U subotu san se gadno otrova alkoholom, prvi zalogaj hrane san stavia u usta u nedilju malo prije ponoci, o dehidraciji da i ne govorin. Nisan bia u stanju skroz duboko udahnit jer san ima cudan osjecaj u zelucu iako ne virujen da je to znacajno utjecalo. Na zadnjem ponavljanju zadnje serije san otkaza potpuno i zavrsia seriju sa 5 ponavljanja. To se odrazilo i na Oly cucanj di san ima snage jedva za 4. U petak san odradia ubojit trening ledja, trapez je bia unisten, a posto je prehrana bila nikakva, nije se oporavia do cucnja i prvi put nakon dugo vrimena nisan ima upper back tightness i sipka me bacala naprid. Sta se snage nogu tice, nije bilo problema, al ledja su bila ajme majko i to je zapravo bia razlog faila. Za skokove jednostavno nisan ima snage pa san odradia sprinteve i curlse i doma. Iduci trening svejedno dizem 2.5kg na radnim serijama a na olyu cu ostavit isto i ic na 7 ponavljanja.
                        Da se malo vise dotaknen stetnog utjecaja alkohola na trening, od 8 navecer u subotu, do 7 navecer u ponediljak, pojea san cca 2500kcal(ne racunan kalorije iz alkohola) i to je poprilicno utjecalo na oporavak od proslog treninga, usporedbe radi, od 19h do 24h u pon, san pojea 2600kcal. Kad bi isa kvanitificirat pad snage, u pitanju je mozda 1-2%(2-5kg, odnosno 1-2 ponavljanja) a prvenstveno je uzrokovano probavnim problemima i losim oporavkom zbog manjka makronutrijenata i vode kroz 48h. Da nisan bia budala i misa 100 razlicitih vrsta pica i iducca 2 dana bia u 1stanju normalno jest, problema nebi bilo. Note to self: Nemoj se ubit ko kreten i nece bit problema.

                        Benchpress
                        40x8
                        60x5
                        80x3
                        95x2
                        104x6 (+1.5kg)
                        104x5 (+1.5kg -1 rep)
                        104x5 (+1.5kg -1 rep)

                        Dips
                        BW x8 +15kgx8 +25kgx6 +15kgx6

                        Spoto press
                        60x8x2

                        scullcrushers par serija i povlacanje na sajli

                        Komentar: Zadnji put san spomenia bucice od 0.75, njih san iskoristia da bi dobia povecanje od 1.5kg al opet nije islo po planu. Prvi put u zivotu san radia dipse, nekako iman fobiju od njih, al eto, desperate times require desperate measures... Nisan previse forsira kilaze, moran savladat pokret. Spoto press mi se skroz svidja, al vec san bia poprilicno umoran.

                        Fun fact: Nakon treninga san se poriza po jagodici srednjeg prsta na livoj ruci, bravo ja. Ne znan kako cu deadliftat...

                        Deadlift(konv)
                        60x8
                        80x3
                        100x3
                        120x2
                        140x2
                        160x2
                        180x2 x3
                        160x2
                        140x8

                        farmer walks
                        trap bar-120kg 40m x3

                        zgibovi +8kg
                        siroki nadhvat x9 neutralni hvat x7 uski podhvat x7

                        pendlay rows
                        60x8
                        80x8x2

                        lat masina dropset

                        "sprint sa prowlerom"
                        +80kg 35m x1


                        3-4 serije bicepsa na ravnoj sipki

                        Komentar: U utorak san zariza jagodicu prsta(malo po strani doduse) i situacija se mrvicu popravila do cetvrtka pa san uspia deadliftat uz minimalno krvarenje. Bilo je dosta bolno drzat sipku al san prosa kroz trening bez vecih problema. Sve ide po starom, radin na snazi hvata i cvrstini gornjih ledja, mislin da napretka malog ima, al testirat cu se kroz tjedan dva da vidin okvirno di san i onda cu po ovom rezimu nastavit jos maksimalno 4-6 tjedana.
                        Na kraju treninga san isproba sprint sa malo drugacijim oblikom opterecenja, improvizira san sa TRX trakom i prowlerom i zapravo je skroz ok al morat cu trake zavezat jednu za drugu jer su mi malo spadale s ramena pa se nisan moga potpuno fokusirat na trcanje. Sve u svemu, mislin da cu ovo radit umisto klasicnog prowlera, dosad mi se pokazalo da sve sta ima veze sa eksplozivnoscu(sprint pogotovo) ima fenomenalan carryover na deadlift i cucanj jos vise.

                        Benchpress(paused)
                        40x8
                        65x4
                        87.5x2
                        104x5
                        110x4 (TnG)

                        OHP(paused)
                        30x8
                        45x4
                        60x2
                        72.5x4
                        60x8
                        50x12

                        lateralno podizanje na sajli i facepull 4-5 serija
                        5-6 serija cruncheva, side plankovi, plankovi

                        Komentar: Sta reci... Zadnjih par tjedana se motan oko iste kilaze, ponavljanje gore-dole al tu san, nikako se maknit. Od CGBPa san odusta, da ista valja, napretka bi bilo. Inace, od dipsa san u utorak dobia strasnu upalu ramena. Takodjer, ispada da mi je ovaj benc 2x tjedno bia teze bacanje vrimena tako san odlucia malo prominit plan treninga. Sta se benca tice, neman vise dobar mindset za trening i necu samarat mrtvog magarca. Neko vrime cu ga potpuno izbacit i ic okolnim putem. Plan je sljedeci, kroz neko iduce vrime cu radit cucanj 2x tjedno s tim da cu u jednom treningu velik naglasak stavit na lozu, standardno deadlift jedan trening i zadnji trening ce glavni pokret snage bit OHP, accesory ce bit dipsi i eventualno nesto hipertrofijski za prsa a ostatak treninga standardno dokrajcit ramena i trbusnjake. Ocito san vec duze vrimena na platou i necu se vise tvrdoglavit, cilj je popravit OHP i ojacat na dipsima i onda se svjez vratit na bp.
                        Last edited by Maximus1950; 05-04-14, 23:27.

                        Comment


                        • #27
                          Re: 5/3/1 Maximus1950

                          video ti je private, i can't fap to this
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #28
                            Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Probaj sada.

                            Comment


                            • #29
                              Re: 5/3/1 Maximus1950

                              lol, ekstra (Y)


                              in other news mislim da sam popravio odraz jedno dobrih 10 cm u zadnje vrijeme...onako iz dosade skocim u zrak i umalo udarim glavom od plafon


                              bas je kul sto ovo sve imate u sklopu teretane
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Morat cu snimit seriju skokova u ponediljak.

                                E da, znan voditelja teretane i mislin da san nekim malim dijelom i ja zasluzan sta se i on uvatia treninga snage pa ga je lako nagovorit da kupi sta god triba... Bas nedavno san ga gnjavia da kupi glut ham raise i sipku za deadlift. Vjerojatno cu dobit ovo prvo kroz koji misec.

                                Comment

                                Working...
                                X