Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: 5/3/1 Maximus1950

    Ne mrzin ja benc, mrzin samo to sta stagniran toliko.

    Moran se potpuno oladit i sabrat, neke stvari sta se tice benca malo korigirat i napast svom snagom, kad jednom krenem, na bencu cu najjace radit, to je sigurno, pa ce bit i koja snimka.

    Comment


    • #47
      Re: 5/3/1 Maximus1950

      "očul doč " prejako

      btw ja bi se u cucnju rasirio u koljenima jos 5 cm sa svake strane+ paused squat radim izmedu paralele i atg-blize paraleli, tako da je i teze/bolje drzat u toj poziciji..


      ti si nesto ko ova pi cka :
      : PPP
      Last edited by staragarda; 06-05-14, 17:40.
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #48
        Re: 5/3/1 Maximus1950

        lololol jel moguce da si me sa Klokovom usporedia?

        Sta se sirine kolina tice, ovaj kut je jako nezahvalan za to vidit, ne znan kako to uopce i vidis al kolina idu prema vani sasvim dovoljno, barem kad je u pitanju neurusavanje kolina unutra i opcenito osjecaj. Nisan eksperimentira sa forsiranjem sirenja nogu jer dosad nisan ima bolova a i snaga sasvim dobro napreduje pa mi nema smisla minjat, mozda jednog dana...

        Iskreno, nisan se nikad zamara sa pitanjem u kojoj je poziciji teze radit pauzu, tako da stvarno nebi zna rec... Ista stvar ko i sa polozajem kolina, odlucia san ko accessory radit atg s pauzom i pokazalo se sasvim dobro pa ocito nema smisla nista minjat, barem ne jos.

        Comment


        • #49
          Re: 5/3/1 Maximus1950

          zasto se zadovoljit dobrim kad moze bolje joke

          samo rokaj klokov..
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #50
            Re: 5/3/1 Maximus1950

            Originally posted by staragarda View Post
            zasto se zadovoljit dobrim kad moze bolje
            To je velika istina...

            Dosle su nove platforme i potpuno me izbacile iz takta tjedan dana, nekako mislin da mi se ne isplati nista eksperimentirat sa cucnjem i opet se izbacit iz ritma, pogotovo jer jos uvik jako brzo napreduje na obicnoj linearnoj progresiji.

            O dodatnom sirenju nogu(nije to to kad zenska to ne kaze) cu razmislit tek kad nabavim neke dizacke cipele, trenutno mislin da mi glezanj nije dovoljno fleksibilan za takvo nesto...

            Comment


            • #51
              Re: 5/3/1 Maximus1950

              Tjedan 8.
              Squat
              60x8
              95x4
              130x3
              160x2
              180x4 (+2reps, izjednacenje PRa)
              140x3

              Paused Oly
              60x5
              90x3
              120x2
              145x6 (+1 rep)
              100x3 (10sec pauza)

              RDL
              60x8
              80x8
              100x8 x2

              GHR
              8x2

              Komentar: Odlican trening. Prije svega, napomenia bi da san zadnjih 10ak dana na zelenom caju a sinoc san skuva 2 konjske doze kave za danas. Jednu za jutro i jednu za neposredno prije treninga. Za divno cudo, ima san minimalne probavne poteskoce, jos uvik mi ne sida savrseno, al je puuuuno bolje nego prije. Radna serija dobra, prije treninga san dobro proucia platforme i nasa san najstabilniju, to je definitivno pomoglo. Vec na zagrijavanju san zna da cu nailat radnu, buduci da san napravia 160x2 a zadnji put je bilo 155x2 i osjecaj je bia puno gori. Uglavnom, mozda je moglo bit i jos jedno ponavljanje na radnoj, al bia san zadovoljan i s ovim pa san odlucia ne bacat snagu na grindera nekog nego se ispucat na olyu. Oly je bia puno losiji nego zadnji put (sta se osjecaja tice), vec nakon 3. san mislia da cu izdusit. 5. je bia malo sporiji al san odlucia ic na 6. i on je bia skroz uredan, tako da cu iduci trening dodat 2.5kg, napokon. Ovaj tjedan cu odradit samo 3 treninga zbog obaveza, a kako stvari stoje, ubacit cu i refeed pri kraju tjedna jer se snaga dobro drzi pa cu produzit dijetu jos tjedan dana.

              Overhead press(paused)
              30x8
              47.5x5
              65x2
              77.5x4+1 ( "+1 rep" )
              70x1
              60x3
              50x5

              dips
              BWx8 25kg x6 37.5x7(+2.5kg, +1rep) 25x7

              kosi DB press
              30x8 36x7


              prednje rame i facepulls 4-5 serija
              trbusnjaci i side plankovi


              Komentar: Napredak. Napokon. Bas ko i na cucnju, zadnja serija zagrijavanja je bila odlicna. 5. ponavljanje je bilo borba velika i sipka je jako polako ali sigurno isla gore, al spotter me taknia. Kaze da je samo bia tu za svaki slucaj i da nije ni grama pomoga, al nemos ti objasnit da ne dira dok ne pocne padat... Bilo kako bilo, dobro je. Dipsi su isto bili odlicni. Ostatak treninga je vise manje bia rutinski. Kako stvari stoje, refeed ce bit u cetvrtak pa nastavljam s dijetom. Danas je vaga pokazala 96.1kg.

              Deadlift(konv)
              60x8
              90x5
              120x3
              150x2
              181x5 ( -4kg, +1rep) - u odnosu stari PR
              140x8 x2 ***
              Zgibovi
              x8 x7 x6


              barbell rows
              50x8 x3

              lat masina

              hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom par serija

              Komentar: Deadlift me prosli tjedan vrlo neugodno iznenadia, ovaj trening san tia sebi dokazat da je to bia los dan i cilja san na 180x5(181 je zbog osiguraca). Needless to say, tehnika je bila malo losija na zadnja 2 ponavljanja al izvuka san bez hitchinga i brzina je bila vrlo dobra cak i na zadnjem ponavljanju. Nakon toga san odradia speed pulls sa 140, kroz to san doslovno proletia. Nakon toga me uvatila mucnina u zelucu pa san se ostatak treninga boria da ne povratin. Sve u svemu dobar trening.

              Kada cucanj pocne stagnirat, definitivno cu okrenit i radit DL 2x tjedno, mislin da ce eksplodirat.

              Ovaj tjedan su bila samo 3 treninga, sutra san cili dan zauzet oko Dalmatinca a u nedilju necu nista kemijat i umarat se prije cucnja.

              Comment


              • #52
                Re: 5/3/1 Maximus1950

                Tjedan 9.
                Squat
                60x8
                90x5
                125x3
                160x2
                180x3(-1 rep)***
                140x3

                Paused Oly
                60x5
                90x3
                125x2
                147.5x5(6+1)*** (+2.5kg)
                100x3 (10sec pauza)

                RDL
                60x8
                100x8
                120x8

                par eksplozivnih ponavljanja konv. sa 120 i serija SLDL sa 60kg

                GHR
                8x3

                Komentar: Na trening san dosa sa ogromnom upalom erektora(!!!), bicepsa, podlaktice i latova(posljedica citavog dana tovarenja utega i spottanja na natjecanju) i zna san da ce ovo bit jedan od onih losijih treninga di triba izvuc maksimum unatoc svemu. Sipka je bila ocajno teska na ledjima i vec na zagrijavanju san ima problema. Na radnoj su 3 ponavljanja bila cista, dubina i vise nego uredna uredna, 4. ponavljanje san half squata jer san na pola puta skuzia da cu otkazat, erektori nisu bili u stanju drzat. Na olyu mi upala erektora u pravilu manje igra ulogu i tu san stisnia. Napravia san 5 ponavljanja(sta je vec PR sam po sebi), racka sipku 30 sec, napravia jedno ponavljanje i krenia na drugo, napravia 2/3 pokreta i umisto da iden u lagani lockout,bacilo me naprid a spotter je spava i nije me izvuka nego san potonia. Steta, jer je u nogama bilo snage, i tu me kostala upala. Sve u svemu, zadovoljan san treningom i ako se oporavin do cetvrtka, ic cu barem na 150x5 i na radnoj napokon napravit 180x5. Ostatak treninga je vise manje bia rutinski, nista posebno.

                Overhead press(paused)
                30x8
                47.5x5
                65x2
                77.5x4/30sec rack pa x1/30sec rack pa fail
                85x1+1 s minimalnom pomoci spottera
                60x2
                40x5

                dips
                BWx8 25kg x6 40x6(+2.5kg, -1rep)

                BP pauzirani
                dodava na sipku po 10 kg nakon 3-4 ponavljanja bez pauze 50,60,70,80kg
                100x2

                prednje rame i facepulls 4-5 serija
                trbusnjaci

                Komentar: Cim san dosa s treninga, nesto san pojea i zaspa uru vrimena, osjecan se pregazeno. Na OHPu san cilja na 6 al na 4. san vidia da nista od toga. Racka san u nadi da cu se malo odmorit i izvuc dva, jer san bia siguran da peto iman, sta san na kraju i diga al na 6. san faila. 85 je bilo skooooro x2 cime san zapravo i zadovoljan s obzirom na citav trening. Na dipsima je osjecaj ocajan al malo je falilo za 7. ponavljanje. Tu san vec bia izgoren pa san odlucia ic na pauzirani bp do 100kg cisto da isproban novu klupu s natjecanja. Napravia san 100x2 i racka, ramena su bila gotova. Klupa je fenomenalna. Ostatak treninga rutinski. Sutra mi je dan odmora pa cu vidit kakav cu bit u cetvrtak i subotu i ovisno o tome cu razmislit o refeedu i eventualnom vracanju na odrzavanje /minimalni deficit. Takodjer, ozbiljno razmisljan kroz iducih misec dana poradit na ledjima i rukama, leangainat kil dva misica i malo se posvetit deadliftu.

                Squat/volume day/ fullbody

                Paused Oly
                60x8
                80x5
                110x3
                140x2
                160x1 (PR)

                Squat
                100x8 x2 ili x3, cant remember. brze serije s pauzom cca minutu.

                Zgibovi/deadhang bez crossshit trzaja
                x10 x8 x6

                Seal rows (kind of) sa za zadrskom u vrhu pokreta
                80x8
                90x8x 2
                serija obicnih rowsa

                seated db shrugs par serija

                kontrakosi BP
                60x15
                80x8
                100x8
                80x8
                60x15

                Kose bucice
                24x8 28x6

                Triceps scullcrushers par serija, malo s bucicama overhead, hammer curls, bb curls (u squat racku naravno)

                Komentar: Danasnji trening je bia, hm, eksperimentalne naravi. Vaga je danas pokazala 94.7 i sudeci po tome iman prostora za dodanih 6-7kg misica i potrudit cu se dobit ih na strateskim mistima i popravit zaostajuce liftove i formu(liftova, ne moje figure ). Dovoljno dugo san bia u deficitu, triba pametno iskoristit prvih tjedan dva dana suficita i sada cu testirat neke bro science teorije koje iman na temelju iskustva sa prosla dva deficita.

                Isa san testirat paused oly, nije bilo pretjerano brzo, al sasvim zadovoljavajuce. Tesko mi je procjenit koliko san jos ima prostora, mozda 5 a mozda 15kg. Ostatak treninga je bia u divljackom tempu, dugo se nisan tako satra.

                Deadlift(konv)
                60x8
                90x5
                120x3
                155x2
                183.5x2*** (+2.5kg, -3reps)
                140x8

                barbell rows
                60x8 x4

                dumbbell rows
                30x8 26x8 24x8

                lat masina

                hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom par serija

                Komentar: Nakon drugog ponavljanja mi je pocea krvarit palac i poprilicno je bolilo pa san na trecem ponavljanju bacia sipku iako je bilo snage. Pola minute san odmoria i proba sa overhand hvatom, al mi je sepka ispala iz ruke na pola puta. Bas sranje. Trening je bia ujutro nataste i bia san u velikoj zurbi, al da nije bilo problema s palcem, pull bi bia skroz solidan. Jbg. Ostatak treninga je bia na brzinu.



                Diet/training update!

                Nedilja je refeed, a pon je cucanj u 6x3 formatu(mozda i 5x3, vidit cu), veci volumen jer privremeno izbacujen 2. leg day. Dijetu prekidan, dosa san do neke ciljane kilaze i BFa, ima jos prostora za napredak al dosad je islo bez veceg napora i trenutno nisan spreman ic that extra mile koja bi bila potrebna za jos nizi bf. Slikat cu se vjerojatno u ponediljak da uvjeti budu isti ko i na zadnjim slikama(nakon leg daya). Ono sta vec sad mogu rec je da jos uvik iman puno vode...

                Kroz iducih misec dva je cilj dobit lean lean 1-2kg, s posebnim naglaskom na ledja. Vec san spomenia da iman svoju neku viziju kako bi trening i prehrana tribali izgledat, neke detalje moran jos razradit, al sve cete vidit kroz training logove iducih par tjedana.

                Comment


                • #53
                  Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Diet/training update!

                  Nedilja je refeed, a pon je cucanj u 6x3 formatu(mozda i 5x3, vidit cu), veci volumen jer privremeno izbacujen 2. leg day. Dijetu prekidan, dosa san do neke ciljane kilaze i BFa, ima jos prostora za napredak al dosad je islo bez veceg napora i trenutno nisan spreman ic that extra mile koja bi bila potrebna za jos nizi bf. Slikat cu se vjerojatno u ponediljak da uvjeti budu isti ko i na zadnjim slikama(nakon leg daya). Ono sta vec sad mogu rec je da jos uvik iman puno vode...

                  Kroz iducih misec dva je cilj dobit lean lean 1-2kg, s posebnim naglaskom na ledja. Vec san spomenia da iman svoju neku viziju kako bi trening i prehrana tribali izgledat, neke detalje moran jos razradit, al sve cete vidit kroz training logove iducih par tjedana.
                  He, i tebe muči "voda" kao i mene Kako si došao do zaključka da je to voda?

                  Zanima me taj dio o prehrani, i da, Čekamo sutra
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #54
                    Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Originally posted by gavranka View Post
                    He, i tebe muči "voda" kao i mene Kako si došao do zaključka da je to voda?
                    Prvenstveno zato sta nisan pazia na unos natrija i kalija. Kad bi malo vise pripazia na to, ili jos bolje, eksperimentira sa Na-K pumpom, mislin da bi razlika bila poprilicna. Al ne mogu rec da nisan zadovoljan.

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Zanima me taj dio o prehrani, i da, Čekamo sutra
                    Pod "prehrana" san mislia na kalorijski unos, igranje sa suficitom i deficitom u odredjene dane...

                    Comment


                    • #55
                      Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Pod "prehrana" san mislia na kalorijski unos, igranje sa suficitom i deficitom u odredjene dane...
                      Ne brini, nisam ni ja mislila na jabuke, jogurt i jeger
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • #56
                        Re: 5/3/1 Maximus1950

                        paused oly, to mislis na zadnji cucanj?
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #57
                          Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Ne brini, nisam ni ja mislila na jabuke, jogurt i jeger
                          Pola jabuke, jogurt kao dio najboljeg dorucka na defki
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #58
                            Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Originally posted by staragarda View Post
                            paused oly, to mislis na zadnji cucanj?
                            U tjednu 7. npr san objavia 2 snimke paused olya, ne znan sta je nejasno.

                            Comment


                            • #59
                              Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Bit ce pogledano..iako mislim da vec jesam al nesjecam se nicega haha
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • #60
                                Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Tjedan 10.
                                Squat
                                60x8
                                90x5
                                125x3
                                150x2
                                170x4 (-2 reps)
                                170x4 (-2 reps)
                                170x3 (-2 reps)


                                Paused Oly
                                60x5
                                95x3
                                130x2
                                150x1 (fail na drugom ponavljanju)

                                sumo DL
                                60x5
                                90x5
                                120x5
                                150x5
                                100x3

                                Komentar: Ocajan trening. Jucer je bia veliki refeed, i danas san ocekiva da ce trening bit ok. Trenira san nakon posla(za razliku od inace) i ima san upalu trapeza i latova al nista ne moze opravdat ovo. Ovo mi je daleko najgori trening u zadnjih par miseci sigurno, jednostavno nisan ima snage, pogotovo na paused. A nista, iduci ponediljak idemo ovo ispravit.

                                Volume day
                                Zgibovi/deadhand
                                x10 x9 x9

                                Barbell rows
                                80x8 x5

                                dumbbell rows
                                30x8 28x8 26x8 24x8

                                Barbell hold
                                100x 30 sec
                                120x 30 sec
                                140x 30 sec x3

                                Kontrakosi BP
                                60x12
                                80x8
                                100x8
                                80x8 x4
                                60x10

                                Kosi BP
                                60x8
                                50x9 x4

                                Hold u hiperekstenziji
                                40kg x (4x10sec)
                                60kg x (3x10sec) x2

                                hammer curls, curls, scullcrushers i sajla

                                Komentar: Sve zivo je pod pumpom. Erektori posebno.

                                Deadlift(konv)
                                60x8
                                90x5
                                120x3
                                150x2
                                171x5 x3
                                140x8 (kao speedpulls)

                                deadhang zgibovi
                                x10 x8 x7

                                barbell rows
                                60x8 x2 50x8 x3

                                barbell hold
                                100x 20sec
                                140x 30sec
                                160x 30sec x2 w straps
                                190x 30sec w straps

                                hammer curls i curlsi sa ravnom sipkom par serija

                                Cucanj
                                60x8
                                100x8
                                140x8

                                Paused oly 60x8

                                Komentar: Danas san stavia baby puder i prvi put nakon dugo vrimena nisan izdera noge. Radne serije su isle glatko, vjerojatno san moga stavit 2,3 kg vise al i ovime san zadovoljan, posebno nakon usranog cucnja u pon... Trapez san poprilicno unistia, hook danas uopce nisan koristia, samo overhand. Danas san se osjeca super pa san sukladno tome i poprilicno diga volumen treninga i pogazia se. Na kraju treninga mi je bilo neugodno curlat u squat racku, pa san odradia par brzih serija cucnja u pauzi od curlanja. Mislia san da cu imat strasnu upalu od hiperekstenzije utorak, al za divno cudo nista, samo upala trapeza.


                                Overhead press(paused)
                                30x8
                                47.5x5
                                65x2
                                75x4 +1
                                75x3 +1 +1*
                                75x3 +1 +1
                                dips
                                BWx8 25kg x6 40x6 +1 ("+1" rep)

                                Kosi bp
                                nekoliko serija sa 60kg

                                ramp do 110x1 paused bp

                                trbusnjaci


                                Komentar: Na prvoj radnoj seriji mi je jako malo falilo za 5 ponavljanja u komadu, u druge 2 san racka nakon 3. ponavljanja i nastavlja nakon 30-45sec, ubuduce to necu posebno naglasavat nego samo obojat u zeleno, +1 ssa zvjezdicom znaci da je spotter dira. Dipsi su bili ok. Inace, kolega s kojim treniran takodjer ima problema s benchem, medjutim u zadnje vrime je pocea napredovat. Meni je najjaci lift SQ a njemu DL,a slicnost je da smo obojica tragicni u BPu, i tako smo poceli eksperimentirat s razlicitim pristupima. Obojici je prva vjezba OHP al posli toga ja radin dipse a on ide na heavy triple(paused BP) i posli toga radi +20reps serije. On ne vodi log al pa ne mogu precizno rec sta i kad je radia al znan da je kroz zadnjih 3-4 tjedna napravia 2 ponavljanja vise sa istom tezinom. Triba jos vidit kako ce mu ic iducih 3-4 tjedna, al cak i ovo je za njegove pojmove dramatican napredak pa bi i ja moga probat.



                                Izuzev deadlift daya, tjedan za zaboravit sta prije. Proslu nedilju san napravia refeed a ovaj tjedan san dga kalorije na 2900-3000. Nije mi se dalo gnjavit sa RDom jer san deficitaria samo 20ak dana. Ovaj tjedan cu bit na 3100-3200, sta je na granici odrzavanja i blagog suficita a od iduceg tjedna se malo ozbiljnije vatan igranja brojevima. Vaga se krece negdi izmedju 95.5 i 96.5, do kraja lita je cilj 98 bez promjena BFa. Ovih dana san bia skoro svaki dan na moru i redovito bi blago pocrvenia pa se nisan slikava da ne ispadan ceh.

                                Kalorije su sada napokon u normali, vrime je da opet snaga krene rast...
                                Last edited by Maximus1950; 25-05-14, 23:57.

                                Comment

                                Working...
                                X