Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: 5/3/1 Maximus1950

    sto radis barbell holdove s strapsima ? ne ciljas na to da ti prvenstveno nabije dobar grip ili ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #62
      Re: 5/3/1 Maximus1950

      di je bench?

      edit: corav sam

      edit2: kakvi su planovi dalje za bench? vidin da ga ne radis previse
      Last edited by Premium.Better; 26-05-14, 00:09.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #63
        Re: 5/3/1 Maximus1950

        Originally posted by TripleZ View Post
        sto radis barbell holdove s strapsima ? ne ciljas na to da ti prvenstveno nabije dobar grip ili ?
        Radia san normalno double overhand al kad je hvat otkaza, natovaria san jos kila da i trapez maksimalno opteretin. Ocito da to ne mogu drzat toliko dugo, pa san koristia strapse.

        Cilj je popravit hvat, pogodit trapez i simulirat zadrzavanje u lockoutu da mi to kasnije bude lakse u DLu.

        EDIT:Krivo san u logu napisa, prva serija sa 160 je isto bila bez strapsa.

        Originally posted by Premium.Better View Post
        di je bench?

        edit: corav sam

        edit2: kakvi su planovi dalje za bench? vidin da ga ne radis previse
        Trenutno ga ne radin bas. Stagnacija me satrala psihicki i mora san se malo odmorit od njega. Ubrzo cu i njega ozbiljno pocet radit...
        Last edited by Maximus1950; 26-05-14, 01:01.

        Comment


        • #64
          Re: 5/3/1 Maximus1950

          sto se tice bench-a mislim da jednostavno moras smanjiti ocekivanja a ipak ga raditi

          dzaba, duge ruke, povecani ROM, otezano je (kako za tebe tako i za mene) - u ovom sportu poluge znace jako jako puno i treba ih znati iskorisiti a i shvatiti koje su ''slabe tacke'' i shodno tome malo i ocekivanja smanjiti

          mislim da cu prije odvojiti 280+ nego sto cu s pauzom vise od 150 na benchu...to je onako realno gledano, mjesta za napredak ima na cucnju vise nego na bench-u ali za to(stagnaciju kod njega) realno nemam izgovor, jednostavno trebam posvetiti vise i vise vremena i truda i nadati se najboljem


          edit: govorim to prvenstveno jer sam dosta pricao s ovim likom koji je kako misicnom masom prirodni genetski talenat, sto je imao ozbiljnije kure za sobom, sto je dugo u ovom sportu, i opet pored 800+ DLa i elitnog totala nema bench preko 170kg upisan



          Last edited by TripleZ; 26-05-14, 01:14.
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #65
            Re: 5/3/1 Maximus1950

            Problem je u tome sta mi se ne isplati ulagat dodatni trud u njega, cisto matematicki gledano. Uz neznan kakav trud, napredak bi bia sitan. A s druge strane, sta god da na cucnju radia, on samo raste i samim time iman i dobar temelj za dl. A i dl je jako dobro reagira kad san ga radia 2x. Ne znan, mozda mi je logika malo off, al cini mi se da nema smisla forsirat lift koji ne ide naustrb onih koji idu, i to sa puno vecim napretkom. Barem je tako u ovom trenutku, pogotovo sta je kao neka legenda da je bp najvise osjetljiv na deficit u kojem san ja bia dosta dugo u zadnjih pola godine.


            Sta se ocekivanja tice, nije meni cilj bencat 180 do kraja godine, cilj je napredovat iz treninga u trening, pa makar i minimalno, a to se nije dogadjalo, tako da mi je odmor triba.

            Comment


            • #66
              Re: 5/3/1 Maximus1950

              da ima sve logike samo ono, kazem, ne predaji se

              a da, deficit (smanjenje kilaze) najvise utice na bench, pa cucanj, pa najmanje na mrtvo


              furat cemo se na deadlift pa sta bude bude mislio sam da ces me cucnjem sad daleko profurati ali vidim ipak si mi ostavio jos malo vremena i nade da te pratim
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #67
                Re: 5/3/1 Maximus1950

                Sad cu ga ja na prepad uvatit i nabacit 50kg.

                Pomalo, tek san izasa iz deficita, za misec dana cemo pricat o pracenju.

                Comment


                • #68
                  Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Ovih dana san bia skoro svaki dan na moru i redovito bi blago pocrvenia pa se nisan slikava da ne ispadan ceh.
                  Ha, a ja čekala slike
                  Daj bar onda napiši jel ti se čini da je bf pao? Za kg si napisao da jesu..5,6 kg, čini mi se..
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #69
                    Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Ha, a ja čekala slike
                    Daj bar onda napiši jel ti se čini da je bf pao? Za kg si napisao da jesu..5,6 kg, čini mi se..
                    Ma kojih 5-6. Vrhunac mi je bia 99.5 i to sa hrpom UH. Sada san na 95.5-96.5 i jos uvik san u minimalnom deficitu. Izgubia san moooozda 3kg...

                    Stavit cu sliku ovih dana pa ces sama procjenit.

                    Comment


                    • #70
                      Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Ma kojih 5-6. Vrhunac mi je bia 99.5 i to sa hrpom UH. Sada san na 95.5-96.5 i jos uvik san u minimalnom deficitu. Izgubia san moooozda 3kg...

                      Stavit cu sliku ovih dana pa ces sama procjenit.
                      uvijek sam bio ljubomoran na ove koji mogu papati a ne debljaju se. Treba vam zabraniti pristup na forum

                      Comment


                      • #71
                        Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Originally posted by Bronko View Post
                        uvijek sam bio ljubomoran na ove koji mogu papati a ne debljaju se. Treba vam zabraniti pristup na forum
                        Ja ne znan citas li ti moju temu uopce...

                        Par dana prije nove godine vaga je pokazala 100.5kg, objasni mi sta san to izgubia ako mogu papat sve a ne udebljat se.

                        Comment


                        • #72
                          Re: 5/3/1 Maximus1950

                          znas ti jako dobro sta ja mislim. Tu kukas o kojoj kilici, pa kukas kako ne mozes dobiti na masi, stalno na jegeru i junku i onda mene nasao zahebavati a ja ako odem na 250 uh krenem dobijati na kilazi....kelly ovo trazi ban, barem edukativni

                          Comment


                          • #73
                            Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Odgovoria bi sa "genetika", al se bojin da ce ljudi krivo protumacit i mislit da san implicira vitamin T, tako da necu nista rec.

                            Comment


                            • #74
                              Re: 5/3/1 Maximus1950

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Odgovoria bi sa "genetika", al se bojin da ce ljudi krivo protumacit i mislit da san implicira vitamin T, tako da necu nista rec.
                              It must be roids! Haha

                              peanut butter YOLO
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • #75
                                Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Jel majrate suficit od 1300+kcal i zero fat gains?
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X