Announcement

Collapse
No announcement yet.

5/3/1 Maximus1950

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: 5/3/1 Maximus1950

    Zasada planiran izlazit samo na tested natjecanja, iako je i to testiranje lakrdija...

    Sta se sipke tice, gnjavin za GHR i sipku, valjda ce popustit ubrzo.

    Comment


    • #92
      Re: 5/3/1 Maximus1950

      lahko je biti jaci protiv samih naturalaca, valja nadjacati juicer-e, to je vec nesto
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #93
        Re: 5/3/1 Maximus1950

        Squat
        50x8
        80x5
        110x3
        130x2
        152.5x6
        152.5x6
        152.5x8 RPE 8.7

        Paused Oly
        60x5
        90x3
        110x2
        132.5x8 RPE 9

        Skokovi na kutiju i sprintevi

        Komentar: Tesko je na temelju 2 treninga donosit ikakve zakljucke, al za sada mi se cini da je konzervativni pristup ispravan. Ponovia san isti broj ponavljanja od zadnjeg treninga sa 2.5kg vise i cini mi se da san ima jos vise rezerve. S tim da je u zadnjoj seriji naveci problem bia visok broj otkucaja srca, ima san osjecaj ko da ce iskocit, da ne prican o manjku zraka. Skokove san ubia. Sve u svemu odlican trening. U cet ce opet bit cucanj, ako ne bude ozbiljnije upale, iden opet na +2.5kg, ako bude upale, napravit cu lagani active recovery trening.


        Benchpress
        50x8
        70x5
        85x3
        97.5x6x3

        Kose bucice i kontrakosi benc

        triceps dropset na sajli

        cucanj
        50x10
        80x8
        110x8
        60x8x2

        Komentar:Benc dobar, od prve do zadnje serije sve glatko, s tim da san na zadnjoj pokusa 7. ponavljanje i jednostavno izdusia. Ostatak treninga prsa nista posebno. Na kraju san odradia par serija cucnja i sumnjam da cu za sutra bit u stanju opet dizat 2.5kg, upala je jos uvik tu pa cu sutra odradit trening laganini i u pon vjerojatno ic na +5kg.


        active recovery
        squat ramp do 120x8
        par serija sa 60kg i 2 serije pauzirano sa 60kg
        malo bicepsa i tricepsa


        Deadlift(konv)
        60x8
        80x5
        100x3
        120x3
        140x2
        161x6x3

        barbell rows, seal row sprava, lat masina

        triceps, biceps par serija

        Komentar: Vecer prije bia vani, spava 3 sata, diga se rano i radia do 5 popodne i odma isa na trening, inace prvi ozbiljan DL nakon bolesti. Fali mi cvrstine u ledjima i srce se uskuca ajme al ovo je bilo glatko. U zadnjoj seriji san ima jos rezerve 2-3 ponavljanja al nisan tia ic na dodatna ponavljanja po cijenu snap citya. I ovako je sasvim dobro. Iduci trening cu mozda cak i ic na +5kg, naravno, ovisno o rezultatu cucnja u pon. A sada triba pojest malo posnog pa opet u program. Kilaza 94.5. I'm back.

        Comment


        • #94
          Re: 5/3/1 Maximus1950


          Squat
          50x8
          80x5
          110x3
          135x2
          157.5x6x3

          Paused Oly
          60x5
          90x3
          115x2
          137.5x5

          squat
          60x20 x2

          Komentar: Na trening san dosa sa katastrofalno upaljenim erektorima, trapezom i latovima al san ipak odlucia odradit trening pa sta bilo.Na zadnjoj seriji san pokusa napravit 7. ponavljanje al jednostavno nisan ima snage u ledjima da se uspravim. Sta se samih nogu tice, vjerojatno je bilo jos 2-3 ponavljanja al upala je ucinila svoje, takodjer, falilo mi je i zraka ko i zadnji put. Na pausedu me opet upala limitirala. Sve u svemu, zadovoljan san treningom. Dosta cu se istezat i malo vise jest pa ce valjda upala proc do cetvrtka. Iden na +2.5kg i 1-2 ponavljanja vise.

          Benchpress
          Preskocia trening. U utorak san cili dan bia zauzet poslom i uz to san pocea kihat. U sridu se pojacalo kihanje i osjeca san se slabasno pa san potpuno odusta od BPa. Zakljucak price, nije pametno mokar vozit motor. Ko bi reka a.

          Squat #2
          60x8
          90x5
          120x3
          140x2
          160x6x3

          paused oly
          60x5
          90x3
          115x2
          137.5x6

          Komentar: Od ponediljka su me drzali jos samo aduktori, al to je bilo sasvim dovoljno. Nisan bia u stanju izbacit kolina vani ko inace i
          spustanje mi je predstavljalo jako veliki problem. Druga radna serija je bila najgora, na trecoj san ima snage za jos 1-2, al nisan ima
          zraka pa san racka. Oly isto tezak. Peto ponavljanje skoro otkaz, sesto laganini, nisan se tia kockat sa jos jednim pa san racka.

          Koliko god mrzia trcanje, izgleda da cu morat malo pocet... I samo se nadan da ce se napokon desit trening na koji necu doc s nekom upalom.

          Ako nastavim ovim tempom, cucanj bi se triba vratit na staru kilazu kroz 3 tjedna max.


          Deadlift(konv)
          60x8
          90x5
          120x3
          140x2
          166x5

          velanje sipkom, neka hammerova sprava, lat masina

          curlsi sa ravnom sipkom

          Komentar: Los trening. Vec na 60kg su mi se upalili erektori i upala se iz serije u seriju pojacavala tako da nisan bia u stanju kvalitetno odradit dl.
          Last edited by Maximus1950; 11-08-14, 13:30.

          Comment


          • #95
            Re: 5/3/1 Maximus1950

            Squat
            50x8
            80x5
            110x3
            135x2
            162.5x6
            162.5x6
            162.5x7 RPE 8.9

            Paused Oly
            60x5
            90x3
            120x2
            140x7 RPE 9



            oly paused
            60x10

            squat
            60x10

            Komentar: Napokon san dosa odmoran na trening, ako zanemarimo minimalnu upalu erektora. Doda san 2.5kg i jos jedno ponavljanje, s tim da san vjerojatno ima rezerve za jos po jedno na obe vjezbe. Izbacia san skokove, sprinteve i cuda, cucanj 2x tjedno je dovoljno naporan sam po sebi pa se necu gazit dok napredujem. Interesiralo me kako stojin sa dubinom i opcenito tehnikom, pa san odlucia snimat. Od prvog do zadnjeg, sva ponavljanja su ispod paralele i time san bas zadovoljan, na pauziranom su pauze dosta duge, s tim da me zadnja dva ponavljanja malo slomilo i nisan ima cvrstocu u ledjima. Jos nekoliko treninga, i ponovo san na starim brojkama... #ButtWink #DepthPriviledge #OnlyGodCanJudgeMySquats


            Benchpress
            50x8
            70x5
            90x3
            100x6
            100x6
            100x5

            kose bucice, kontrakosi benc

            triceps dropset

            paused oly cucanj
            60x10

            cucanj
            60x10

            Komentar: Planirano je bilo 6x3, al nisan skroz razocaran. Prosli tjedan BP uopce nisan radia i danas san se na zadnjoj seriji jednostavno izgubia. Prva 3 ponavljanja su bila easy, al na zadnja dva san naglo izdusia. Iduci tjedan ponavljan kilazu i ciljan na 7 u zadnjoj. Iako ni 6 nebi bilo prevelik podbacaj. Al moran priznat da sve vise razmisljan o tome da BP odradin u 5/3/1 formatu 5-6 ciklusa pa da vidin kako ce to ic.

            Dvi serije cucnja san ubacia cisto da osjetin u kakvom san stanju. Iman malu upalu erektora al su zato noge bez upale. U cetvrtak cu vjerojatno pokusat +2.5kg.

            Squat #2
            60x8
            90x5
            120x3
            142.5x2
            165x6x3

            paused oly
            60x5
            90x3
            120x2
            142.5x6
            60x10

            squat
            60x10

            Komentar: Danas me brat spotta i nervozno pozuriva i prigovara nesto dok san radia, to me poprilicno iznerviralo. Osjecaj je bia ocajan, za razliku od ponediljka. Na prvoj i drugoj seriji me bacalo malo vise na desnu nogu (???), stvarno ne znan zasto, to je brat primjetia. I naknadno san ima cudan osjecaj u desnom kolinu. Ni bol ni neugoda, al san osjeca. Hypochodriac much? Paused je bia ok, zadnji je bia grinder al je islo glatko. Sad je pitanje kako ce proc deadlift i koliko cu bit spreman u pon, i ovisno o tome cu ili dignit +2.5kg ili deloadat taj trening pa u cetvrtak dizat.


            Deadlift(konv)
            60x8
            90x5
            120x3
            142.50x2
            166x5x3

            rowsi za zadrskom na vrhu, neka spravica i lat

            hammer curlsi i curlsi sa ravnom sipkom



            Komentar: Upala erektora jos nije prosla i danas se samo pojacala. Od iduceg tjedna definitivno ubacujen hold u hiperekstenziji s opterecenjem,i to cak 2x tjedno. Radne serije su bile ok, bilo je snage i rezerve za mozda jos jedno ponavljanje al nisan zadovoljan cvrstinom ledja. Sad se samo mogu istezat i nadat da cu bit spreman za pon. Al kako tvari stoje, plan je dizat. E da, iz zajebancije san vuka sumo na samom kraju, 120ak kg, cisto da vidin kakav je osjecaj. Mislin da cu ubrzo ubacit i sumo u trening, al zasad si ne mogu priustit upale aduktora, to cu kad cucanj pocne stagnirat...

            Comment


            • #96
              Re: 5/3/1 Maximus1950

              koliko ti dugo vuces upalu erektora, jedno 15 mjeseci ?
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #97
                Re: 5/3/1 Maximus1950

                Otkad san se rodia!

                Otkad san se oporavia od bolesti, neprestano iman upalu, sta god da napravin taj trening, erektori se upale i tako od treninga do treninga... Pa cu malo poradit na njima.

                Comment


                • #98
                  Re: 5/3/1 Maximus1950

                  Squat/deload
                  60x10
                  80x10
                  100x10
                  120x8

                  Paused Oly
                  60x10
                  80x10

                  hiperekstenzija sa opterecenjem i trbusnjaci par serija

                  Komentar: Zapravo san se sasvim dobro osjeca za trening al mora san ga ugurat ujutro i to u jako malo vrimena pa san odlucia deloadat cucanj i odradit malo core pa cu u cetvrtak ic na 167.5kg.

                  Benchpress 5/3/1 C1W1
                  warmup
                  70x5
                  85x5
                  95x9
                  60x25
                  kose bucice, kontrakosi benc

                  triceps i biceps po nekoliko serija

                  Komentar: Lose san rasporedia snagu, planira san napravit 10 ponavljanja, al na 10. san jednostavno otkaza. Usporedbe radi, pocetkom godine, prije dijete i bolesti, napravia san 100x9. Sad iden polako i strpljivo, odradit 6 ciklusa, pa cu vidit di san, gore sigurno ne moze.

                  Squat #2
                  60x8
                  90x5
                  125x3
                  147.5x2
                  167.5x6
                  167.5x6
                  167.5x5

                  paused oly
                  60x5
                  95x3
                  125x2
                  145x6
                  60x10

                  hiperekstenzija i trbusnjaci

                  Komentar: Lednjaci su dosad vec dobro reagirali na hiperekstenziju, upala vise nema. Sada cu ih neko vrime gazit i pobrinit se da budu najjaca karika. Neposredno prije cucnja san popia vrlo jaku kavu i pocea me bolit stomak. Ni inace nisan na "ti" sa kavom, al ovo je bas bilo ajme. Setup mi je bia ocajan na prvoj seriji, tezina me bacala naprid i skoro san otkaza na zadnjem. Druga serija je bila mrvicu bolja i treca tehnicki daleko najbolja s tim da me prva jednostavno previse umorila i otkaza san na sestom ponavljanju trece serije. Na olyu je mrvicu popustila bol+ima san dug odmor, pa san izvuka planiranu tezinu, zadnje ponavljanje je bilo grinder veliki. Iduci trening ponavljan tezinu i eventualno ciljan na 7 u zadnjoj seriji.

                  Deadlift(konv)

                  PRESKOCIA TRENING

                  Od treninga u cetvrtak nisan jea nista do petka navecer, zeludac me ubija. Subotu i nedilju san provea na putu i zeludac se polako smiria. Cili ponediljak san prispava i sad cemo vidit sta cu radit ovaj tjedan.

                  Comment


                  • #99
                    Re: 5/3/1 Maximus1950

                    Squat
                    Prespava san citav dan, put me potpuno iscrpia pa san odlucia ubacit malo cucnja s bencem iduci dan.

                    Benchpress 5/3/1 C1W2 +Squat
                    warmup
                    80x5
                    90x5
                    100x6
                    70x10 x 5-7

                    Squat
                    ramp do 180x1
                    100x10 x2-3

                    triceps i biceps po nekoliko serija

                    Komentar: Pokusa san 7. ponavljanje, dosa do pola i jednostavno izdusia. Nisan bas bia svoj pa san jos odradia nekoliko brzih serija sa 70kg i otisa na cucanj. Plan je bia odradit lagano volumen al san ipak na kraju natovaria. Bilo je malo teze nego ocekivano al dubina je bila perfektna. Nisan uopce tia forsirat jos ponavljanja a i pitanje je koliko bi ih bilo na tako ocajan dan.

                    Deadlift(konv)
                    60x8
                    90x5
                    120x3
                    150x2
                    166x6x3
                    100x10

                    serija zgibova + fluff work
                    par serija curlsa

                    Komentar: Opet san popia kavu prije treninga (ovog puta dosta slabiju) i opet me uvatila gadna zgaravica... Izgleda da neko vrime necu pit kavu. Izvuka san planiranu tezinu, al na zadnjoj seriji je bila borba. Mislin da san na kraju treninga ubacia i 2-3 serije cucnja 100kgx10, volumen i to.

                    Volume day
                    OHP
                    20x10
                    30x10
                    40x10
                    50x10
                    60x10
                    40x10

                    kontrakosi benc
                    70x10x5

                    koso letenje bucice
                    20kg x10 x2

                    Squat
                    100x10x4-5

                    pendlay rows
                    70x10x3
                    zgibovi i jos nesto

                    triceps, side delts i trbusnjaci

                    Komentar: Ramena nisan jako dugo radia pa san ih malo ubacia. Cucanj ovaj tjedan nisan ozbiljno radia pa san ga razlomia u svaki trening da bar iman nesto volumena. Prsa i ledja san iz slicnog razloga odradia dodatno. Zgaravica me drzala dva dana, definitivno kavu ne pijen neko vrime. Skroz los tjedan.

                    Takodjer, koliko god mi je 6x3 format drag, kroz iduce vrime cu imat dosta obaveza(ko i cilo lito uostalom) pa cu morat skratit treninge. Vrlo vjerojatno cu neko duze vrime radit u 531 formatu jer mi vremennski odgovara samo jedna radna serija a kasnije cu utrpat dosta volumena kroz relativno brze serije di se necu previse zamarat tezinama u smislu PRa na svakoj vjezbi svaki trening. Trening ce bit dosta kraci, a za rezultate cemo vidit.

                    Comment


                    • Re: 5/3/1 Maximus1950

                      Malo kasnin sa logom od proslog tjedna... Uglavnom, statira san na GoTu i to mi je uzimalo 15ak sati dnevno tako da je ovaj trening ovaj tjedan poprilicno zapatia, a nisan uspia ni zapisat sta san radia... Uglavnom, odradia san 3 treninga, cucanj, bench i volumen u pon ut i sri i nakon toga san puka jer je kraj tjedna stvarno bia prenaporan pa san preskocia DL.

                      Squat C1W1
                      120x5
                      140x5
                      160x6

                      paused 147.5x3

                      squat
                      100x10 x5

                      Komentar: Ocajan trening, sta se i vidi po radnoj seriji.

                      Benchpress C1W3
                      85x5
                      95x1
                      105x4

                      kontrakosi bench, kose bucice, letenje bucicama i bw dipsevi malo triceps

                      Komentar: Pokusa san napravit 5. ponavljanje al nije bilo niti blizu. Vecer prije san uspia odspavat 5 sati pa san bia malo bolji nego na cucnju. 2.ciklus cu vjerojatno ponovit tezine i ic na vise ponavljanja.

                      Na volume dayu san radia upper body, sad se uopce ne mogu sitit sta san sve radia, znan da san na kraju dosta dobro odradia holdove u hiperekstenziji.

                      Ovaj tjedan zavrsava snimanje i moj standardni summer job, tako da se sve napokon vraca u "zimsku" rutinu di cu se moc znatno vise posvetit treningu i napokon napredovat.
                      Last edited by Maximus1950; 09-09-14, 12:24.

                      Comment


                      • Re: 5/3/1 Maximus1950

                        Squat C1W2
                        130x3
                        150x3
                        170x5

                        paused
                        60x5
                        90x3
                        120x2
                        147.5x6 (PR!)

                        squat
                        100x10 x5

                        malo RDL-a i nozne fleksije

                        U nedilju san se napokon naspava i rezultat je tu. U odnosu na prosli tjedan, 10kg vise i jedno pon manje. Jos uvik to nije maksimum koji iman al dobro. Na pausedu se sve nekako dobro poklopilo i izvuka san PR, mislin da je ovo prvi u zadnja 4 miseca... RPE je bia 9.5. Big but boring accessory, 100x10x5 san odradia u 16min, tako nesto. Nisan jos odlucia sta cu al plan je ili dignit 5 kg ili se potrudit ovo odradit u sta kracem vrimenu. Mislin cak da bi moga iz zajebancije ovo drugo, al jos cu vidit.


                        Benchpress 5/3/1 C2W1
                        warmup
                        70x5
                        85x3
                        95x9 (+1rep)

                        80x10
                        80x10
                        80x8
                        kose bucice
                        32x8x2
                        28x8

                        letenje bucicama na ravnoj klupi
                        16x8
                        24x8
                        hold u hiperekktenziji
                        40kg 15sec x3
                        60kg 15sex3
                        70kg 15secx3

                        triceps i trbusnjaci
                        Komentar: Pokusa san i 10. ponavljanje al nije bilo ni blizu. Iman osjecaj da ce bit pitanja u vezi holda pa cu ga objasnit. Dakle, drzin 15 sec u hiperekstenziji, pa je 10sec odmora pa opet 15 sec pa odmor pa 15 sec i to je jedna serija. Neko vrime cu ovo forsirat, bas me kako ce liftovi reagirat.


                        Deadlift(sumo) C1W1
                        116x5
                        136x5
                        156x10
                        100x10 x3

                        barbell rows
                        60x10x5

                        veslanje na izolaciji 4 serije-izolacija podsjeca na seal rowse pa cu tu spravu ubuduce tako i zvat
                        dropset na lat masinu

                        hammer curlsi sa bucicama i curlsi na ravnoj sipki
                        par laganih serija shrugsa

                        Komentar: Odma san krenia sa 531, tezine san stavia na pamet, jer sumo ozbiljno nisan radia vec misecima pa san bia malo konzervativniji. Uglavnom. 10 cistih ponavljanja, vjerojatno san ima snage za jos 1 grinder. Sad moran malo uvatit osjecaj, prebolit prve upale aduktora i vratit sumo di je bia.

                        Plan je bia odradit jos malo erektore i trbusnjake al noge i erektori su mi jos uvik dosta upaljeni od proslih treninga pa san otisa na cevape. Sve u svemu, ok trening.

                        Volume day

                        Squat
                        60x10
                        80x10
                        100x10x3

                        kontrakosi benc
                        60x10
                        90x10
                        90x8
                        85x10
                        80x10
                        75x10

                        kose bucice
                        30x10x2
                        28x10

                        malo letenja

                        barbell rows
                        60x10x5

                        sprava seal rows 4 serije

                        5-6 laganih serija shrugsa sa 60kg

                        scullcrushers i sajla za triceps, malo trbusnjaka i side deltsa


                        Triba izdrzat jos iduci tjedan i stvari se napokon vracaju u normalu...

                        Comment


                        • Re: 5/3/1 Maximus1950

                          Squat C1W3
                          140x5
                          160x3
                          175x3

                          paused
                          60x5
                          90x3
                          125x2
                          150x4 (+2.5kg, -2 reps)

                          squat
                          105x10 x5

                          Zadnja 2 dana san spava mozda 6h sve skupa, trening san odradia navecer nakon posla, pa san bia i malo u zurbi, nisan stiga lozu odradit pa cu to morat ugurat negdi. Uglavnom, cilja san na 4-5 ponavljanja, al nije ni ovo lose. Na pausedu jednostavno vise nisan ima snage. Iduci ciklus cu dignit samo 2.5kg, iman dosta manje obaveza pa nebi tribalo bit problema sta se sna i hrane tice.

                          Benchpress 5/3/1 C2W2
                          80x3
                          90x3
                          100x8 (+2reps)
                          80x10x3

                          kose bucice
                          32x8x3
                          28x8

                          letenje bucicama na ravnoj klupi
                          18x10
                          24x8

                          triceps i trbusnjaci

                          Drugi tjedan proslog ciklusa je bia 100x6 al nisan pretjerano euforican zbog ovog "napretka". Danas san prvi put stavia nekakav yoga mat na klupu i napokon san bia u stanju odrzat cvrsta ledja bez klizanja. Takodjer, dobia san Dravenov nose tork pa san i njega proba, oci su mi zasuzile. Sad moran vidit kakvi ce bit rezultati narednih tjedana i koliko uopce zasluge imaju ova nova dva faktora. Plan je bia odradit i lednjake al opet san odradia vecernji trening jer san zaspa popodne pa nisan stiga sve odradit.

                          Deadlift(sumo) C1W2
                          125x3
                          145x3
                          165x10 w straps
                          100x10 x3 w straps

                          barbell rows
                          65x8x5

                          veslanje 4-5 serija na seal rows spravi
                          latmasina

                          curlsi na ravnoj sipki

                          Komentar: Cisto usporedbe radi, prosli tjedan je bilo 155x10, s tim da je tada ostalo malo rezerve. Mislin da cu neko vrime koristit strapse, a na volume dayu se malo gripu posvetit. Na serijama sa 100 kg bi svako ponavljanje zavrsia shrugom, tako da san malo i trapez odradia. Ovo je bia odlican trening, bas me zanima kako ce iduci proc.

                          U amonijak san se zaljubia, snifa bi ga cili dan.

                          Btw, ozbiljno razmisljan izac na drzavno natjecanje u prvi misec, al konacnu odluku cu donit krajem 11. miseca.

                          Volume day
                          Squat
                          60x10
                          80x10
                          100x10x2

                          zgibovi(deadhang)
                          BW x10, x10, x9

                          veslanje 6-7 serija na izolaciji

                          kontrakosi benc
                          60x10
                          90x10
                          90x10
                          85x9
                          80x10
                          75x12

                          kose bucice
                          30x10x3, zadnja je bila 12 zapravo

                          scullcrushers i malo letenja za side deltse

                          Opet malo kasnin s logom. Bia san u programu i petak i subotu, a kako stvari stoje, vjerojatno i danas(pon), al u zadnje vrime skoro pa i ne pijen, tako da nema neke stete, bar mislin. Zivo me zanima iduci tjedan, ocu li i koliko uspit napredovat na cucnju, s obzirom na malo slabiji trening zadnji put. O bencu da ne govorin.

                          E da, nisan se dugo potuzia na upalu erektora... Iman je! Al nije toliko jaka pa mislin da nebi tribala stvarat probleme na cucnju danas.

                          Comment


                          • Re: 5/3/1 Maximus1950

                            Squat C2W1
                            122.5x5
                            142.5x5
                            162.5x6 +2.5kg

                            paused
                            60x5
                            90x3
                            125x2
                            150x4 bez napretka

                            squat
                            105x10 x4

                            5-6 serija nozne fleksije i isto toliko lista(OMG OMG)

                            Ponovo mi se javila bol u ledjima... Prije 2 godine san ukljestia zivac negdi u donjem dijelu livog trapeza, i to na treningu prsa, al je proslo u par dana. Nakon dugo vrimena san ponovo ubacia letenja u subotnji trening i ocito mi ne odgovaraju nikako jer se bol vratila i dosta ometala. Uz to, pocea me bolit zglob live sake, i sigurno je 30% manje mobilan od desnog. Zadnji put san ima problema s njime kad san radia pendlay rowse a sad pojma neman 1ta je uzrok.

                            Uglavnom, osjecaj na samom cucnju je bia ocajan, sve me zatezalo i bolilo i bilo je bas neugodno radit pokret. Uzevsi sve to u obzir, rezultat je bia ok. Osjecan da iman jos rezerve, al nikako da se sve poklopi i da ubijen na treningu.

                            Benchpress C2W3
                            85x5
                            95x3
                            105x5 (+1rep)

                            80x10x4
                            kose bucice
                            32x10x2 30x9



                            scullcrusheri 4 serije

                            I na bencu isti osjecaj slabosti. U subotu je akcija davanja krvi u mom klubu pa cu vjerojatno to odradit i onda iduci tjedan deloadat, previse stvari me odjednom pocelo smetat ovaj tjedan i malo cu odmorit pa nastavit dalje.

                            Deadlift(sumo) C1W3
                            135x5
                            155x3
                            170x9 w straps
                            100x10 x3 w straps

                            barbell rows
                            65x8x5

                            veslanje 6 serija na seal rows spravi
                            latmasina

                            curlsi na ravnoj sipki

                            Komentar: DL skroz dobar, ruka i dalje boli, ledja malo manje. Sad kad gledan onaj prvi tjedan i 155x10, cini mi se da san taj trening skroz lose odradia, pogotovo kad se uzme u obzir danasnji trening. Mislin da cu nakon deloada dignit 7.5-10kg da se spustin u malo normalniji rep range jer je danasnji broj repsa normalan za 5+ dan a ne 1+. Ostatak treninga standardno.

                            Volume day
                            Squat
                            60x10
                            80x10
                            100x10x2

                            zgibovi(deadhang)
                            BW x10x3

                            veslanje 6 serija na izolaciji

                            kontrakosi benc
                            60x10
                            90x10
                            90x10
                            85x9
                            80x10

                            kose bucice
                            32x8x3, zadnja je bila 11

                            scullcrushers i letenje za side deltse

                            Nije mi se dalo radit ni grip ni erektore, ionako san rastega trening i nisan bia bas pun poleta.
                            Ovaj tjedan san malo zbia treninge jer sutra iden dat krv pa ce mi tribat malo odmora. Iduci tjedan je deload pa nastavljan udarno.

                            Comment


                            • Re: 5/3/1 Maximus1950

                              vidim spotaš neke opasne kilaze u joker-u
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: 5/3/1 Maximus1950

                                Hahah a i ti sve vidis.

                                Comment

                                Working...
                                X