Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: CHAT

    ajd ovako, malo poduzi post, tl;dr

    1)prvo, ljudi stvarno hvala vam ogromno na komentarima !! nisam ovo ocekivala nikako !!! stvarno me sramota, jer ovo je meni nista posebno, ne znam mozda sam ja previse samokriticna ili imam visoke ciljeve il sta vec..zadovoljna sam ja napretkom..ali ja sam htjela da napravim ono sto sam zamislila i onda da to bacim ovdje..ovako stalno imam osjecaj da sam ni tamo ni ovamo, a postavila slike

    2) ciljevi: plan je bio izdefkati se maksimalno do ljeta, tj 'visible 6 pack' uz odrzavanje intenziteta treninga, tj da ne padam u liftovima..kao sto rekoh, napravila sam belaj u ovih 10ak dana i haos mi je sve trenutno, bukvalno nisam isla ni u gym nit sam pazila niti ista, tako da fakticki krecem ispocetka.

    3) @fcb, tacno je to da bi bilo dobro da se slikam u jednakim uslovima, potrudicu se da to bude bolje. npr slikam se isti dan u razlicitim bikinijima, skroz drukcije izgleda

    4) @daca napravicu training log, kad krenem sa 5/3/1

    5) 5 zgibica i dipsa, kao i uslov za 4.tu su ciljevi do ljeta, kao i aktivirati se u trcanju(sprint), zanemarite ovo 100m 20sec dok istrcim, pa cemo vidjeti koliki je cilj. jako sam spora (i slaba. i debela. )
    61kg i visible 6 pack je bio cilj do ljeta, kao sto rekoh, i dalje sam na defki, ugl opusten pristup... aj don ker enimor :/
    100kg SQ i DL su malo dugorocniji ciljevi, mislim da mogu cucnuti 90kg trenutno, samo da imam squat rack. ako mogu 80kg dvaput sa onog sto ste vidjeli, ''preci pola gyma'' , mogu valjda i 90ku sa optimalnim uslovima.


    BITAN EDIT: na onoj dole slici u cvenim helankama izgleda kao da mi je to jedna noga, nije ima i druga iza, morate otvoriti pa vidjeti kako sam stala
    Last edited by dub43; 24-03-14, 13:05.
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • #17
      Re: CHAT

      Originally posted by Megara View Post

      4) @daca napravicu training log, kad krenem sa 5/3/1



      Ti si pukla, ali najozbiljnije...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #18
        Re: CHAT

        megara, daj se potrudi malo, stisni malo jače, pa kad opet staviš slike da svi ostanu paf, a ne samo ovi što se ulizuju. možeš ti to.

        mejbi srs, mejbi not
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #19
          Re: CHAT

          Originally posted by Gogeta View Post
          Ovo što je Megara ostvarila, svaka čast.

          I ako netko može davati savjete ženskoj populaciji u vezi izgradnje tijela i snage, to je na ovom forumu ona.
          a po čemu se to savjeti ženskoj populaciji razlikuju od muške? po toj teoriji bi žene bile treneri svim ženskim momčadima...

          i je se nabacujete s komentarima olako... to što imamo 2 i pol žene na forumu i što je jedna stavila sliku ne znaći da je ženski Hulk.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #20
            Re: CHAT

            Pa i nisam, ja sam Hulkica

            Originally posted by Homemade View Post
            Ovo je vrhunski napredak i izgledas 5 puta bolje nego na prvim slikama pogotovo donji dio tijela i pusti ove sto pricaju da je prije bilo bolje jer bez uvrede al ono prije je izgladnjivanje ako se mene pita, a misica ni oblika nigdje , a ovo je sexy
            Homemade, samo da ti kazem da ja ufitavam i jedem coksu svaki svaki dan
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • #21
              Re: CHAT

              Originally posted by Megara View Post
              Pa i nisam, ja sam Hulkica



              Homemade, samo da ti kazem da ja ufitavam i jedem coksu svaki svaki dan
              Samo ti ufitavaj hehe, kad budes htjela nizak bf da se vide trbusni onda cemo pricat o ufitavanju cokse i slicnih stvari svaki dan hehe.

              Comment


              • #22
                Re: CHAT

                Originally posted by Megara View Post
                jako sam zadovoljna NAPRETKOM,
                Megi, sunce moje, i mi smo, ali zašto ne otvoriš svoju temu, ovo je CHAT.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: CHAT

                  Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
                  Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
                  A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.

                  Comment


                  • #24
                    Megara training log

                    evo tema, kad krenem sa nekim programom, najvjerovatnije 5/3/1, pisacu...
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • #25
                      Re: CHAT

                      zgodnica si !! noge su ti bas buknule, sretno s ciljevima !!!!
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #26
                        Re: CHAT

                        Originally posted by WTF View Post
                        Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
                        Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
                        A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.
                        znaci potvrđuješ IIFTYM

                        uz uvjet da ne zrtvujemo proteine i ne gladujemo, mozemo junkati!

                        pogotovo kad nam je kcal unos iznad 2000 kcal.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #27
                          Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
                          Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
                          A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.
                          Ne može se to njoj objasniti..sjećaš se mene, isti problem sam imala..tek kad sam krenula na pravu defku sam to shvatila..i upravo to joj pokušavam objasniti u zadnje vrijeme jer ju želim pripremiti na to, a sve je rezultiralo time da su moji postovi dobili ton..treba se psihički pripremati na to i polagano smanjivati kcal i sve više izbacivati čoksu i ostalo odnosno treba sve manje ufitavati..na malo kalorija jednostavno ne možeš ništa ufitati, ništa ne pomaže u tom stanju..a ako želi 6 pack morati će ići nisko sa kalorijama, to je isto činjenica, a još uzmi u obzir da smo mi ženske i trošimo puno manje kcal..pa ti vidi..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • #28
                            Re: CHAT

                            Originally posted by gavranka View Post
                            ..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?
                            oo Zevse... nisam 'odustala' kao prvo, presmijesno, kao drugo, nije dijeta (/izgladnjivanje, cravingsi, pms, kriza u svijetu) bili razlog trenutnog prekida dijete i neodlaska u gym, nego nesto sasvim drugo, privatni zivot. zavrsili smo sa tom temom, cao.
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • #29
                              Re: CHAT

                              Originally posted by staragarda View Post
                              znaci potvrđuješ IIFTYM

                              uz uvjet da ne zrtvujemo proteine i ne gladujemo, mozemo junkati!

                              pogotovo kad nam je kcal unos iznad 2000 kcal.
                              Uvjet je da ne zrtvujes proteine a ne glad.
                              Generalno pri 2k kcal cak i ima lufta za ufitati neko sranje ali pitanje je isplativosti pojesti neznam snickers od 500 kcal ili 150g rize ( 480kcal) pa se najesti kao covjek.
                              Ali svakom na izbor.
                              Ali kad se kcal spuste na cca 1500 kcal ili kod zena 1100 kcal ( karikiram) onda jednostavno nema mjesta smecu bogatom kcal i bezvrijednih mikronutrijenata.

                              Uzmi npr moju najnizu tocku na defki:
                              P: 250
                              UH: 120
                              M: 20

                              To je 1000+ 480+ 180
                              = 1660 kcal
                              Na to ide 3 sata cardia na dan + treninzi. Ako pojedem cokoladu od 500 kcal ostane mi 1160 kcal, na proteine mi ode 1000 i ostane mi 160 kcal.
                              Sto da cijeli dan jedem proteine i snickers? Nebi rekao da je tako jednostavno.
                              Ali ok, onaj tko se zeli tjesiti da moze ufitavati cokolade i dovesti se u pravi red a ne polured neka sanja i dalje, moj savjet je dobronamjeran.

                              Comment


                              • #30
                                Re: CHAT

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Ne može se to njoj objasniti..sjećaš se mene, isti problem sam imala..tek kad sam krenula na pravu defku sam to shvatila..i upravo to joj pokušavam objasniti u zadnje vrijeme jer ju želim pripremiti na to, a sve je rezultiralo time da su moji postovi dobili ton..treba se psihički pripremati na to i polagano smanjivati kcal i sve više izbacivati čoksu i ostalo odnosno treba sve manje ufitavati..na malo kalorija jednostavno ne možeš ništa ufitati, ništa ne pomaže u tom stanju..a ako želi 6 pack morati će ići nisko sa kalorijama, to je isto činjenica, a još uzmi u obzir da smo mi ženske i trošimo puno manje kcal..pa ti vidi..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?
                                Kako ti onda nisi shvacala tako ona sad ne shvaca. Pa onog dana kad stvarno bude htjela TOP formu onda ce tvoji postovi njoj biti manje smijesni.

                                Inace necu se previse mjesati, jer savjeti su besplatni ovdje od svakoga a ako netko zadrto drzi svoj put onda me boli qrac otprilike i ne zamaram se.
                                Ja zelim sve naj svima koji se trude i rade na sebi, kako tebi tako i Megari.
                                U konacnici svi shvate kako stvari funkcioniraju, netko prije a netko kasnije.
                                Sto prije to bolje po rezultat.
                                Zato sam sretan sto sam odmah uzeo trenere i spasio se lutanja.

                                Comment

                                Working...
                                X