Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: CHAT

    Originally posted by staragarda View Post
    treniram, logujem, ali ne postam iz dva razloga. 1. što su smiješne kilaze iako napretka ima 2. što mi nisu bitne trenutni ni kilaze ni logovanje ni snaga već da skinem salo, a to je otislo sve u k, nikako da krenem ozbiljno.

    kao sto meg nagada, vjerovatno cu puknut keto jer drugacije nikad necu uspijeti. nema za mene dispiline na regular deficitu, ili deficitu uz IIFTYM ili neki carb cycling...
    edit: LOL ZA PLAZMU xD
    Iskreno, mislin da si picka.

    Bas zato sta si ima pauzu, bas zato ta si se udeblja i planiras radit keto, bas zato sta je snaga zapatila ti bi triba vodit log i objavljivat ga. Brojevi su nebitni-barem u kontekstu kurcenja snagom.

    Ja vodim vodim log i temeljito ga komentiram tako da za godinu, dvi, tri, tocno znan sta je bilo koji trening i da ljudi koji citaju znaju sta se dogadjalo. I iskreno, mislin da je cucanj najnezanimljiviji segment mog treninga, jer sve sta radin funkcionira, zanimljiv je deadlift i jos zanimljiviji je bench, zato sta se s njima mucin(pogotovo bp). Nije zanimljivo zbog toga sta ce ljudima bit gust nasladjivat se kako mi ne ide, vec je zanimljivo pratit sta ce prosjecan lifter napravit kada naidje na zapreku i kakve ce rezultate imat, tako da i drugi mogu pokusat primjenit iste metode bez nekih rekla kazala prica i mitova. Sukladno tome, bez obzira na tezine, bilo bi jako zanimljivo pratit povratnika kako trenira, kakvog i kolikog utjecaja ima deficit na porast snage, kako keto utjece na trening snage, kakav je trening nakon punjenja sa UH na ketu, puno je zanimljivosti koje nam uskracujes jer ti ego ne dozvoljava loganje. Ukratko, nemoj bit picka.

    Comment


    • #77
      Re: CHAT

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Hahah aj ne kmeci, nisan ti ja kriv sta si osjetljiva.

      Btw, proba san sinoc plazma keks na poslu i stvarno ne svacan sta je toliko posebno kod njega, losija verzija Petit Beurrea, a ni on nije nesto. Kolege su me malo cudno gledali jer san nakon svakog zalogaja punih ustiju vika "ZNACI PLAZMA BRATE!".



      Drago mi je da se slazemo... To sam i ja rekao za plazmu... Mene to podseća na onaj mit o prirodnim lepotama, kad smo svi ubeđeni da imamo najlepsu prirodu na svetu (ca je pusta Londra, kontra Splita grada), a onda mrdnes malo vani i shvatis da svuda ima prirodnih lepota i to mnogo lepsih nego sto su ove domace... A da smo pristrasni u stvari, prema nasima...

      Sent from my Windows phone using Tapatalk
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #78
        Re: CHAT

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Iskreno, mislin da si picka.

        puno je zanimljivosti koje nam uskracujes jer ti ego ne dozvoljava loganje. Ukratko, nemoj bit picka.
        sve ti priznam osim ovog quotanog. nisam picka, a o egu moras jos puno uciti( procitaj eckhart tolle nova zemlja, vec ces biti puno pametniji, imas je za skinut online ).

        log cu staviti samo zbog tebe i natuknut cu tamo da se nije pod konstantnim deficitom niti pod ketom..nego samo povratnicki trening. imalo bi smisla da logujem kad bi bio na ketu, ili barem deficitu konstantome.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #79
          Re: CHAT

          Taj dio je bia provokacija koja je ocito upalila jer si pocea logat. #procitajnekuradnomknjiguopsihologiji

          Comment


          • #80
            Re: CHAT

            cko jedna
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #81
              Re: Megara training log

              CYCLE 1, WEEK 1, BP DAY, 5+:

              TM uzela da je 27, ocigledno i ovdje premal..vidjecemo kako ce ici

              18kg x 5
              20kg x5
              24kg x5+ ... => 16

              accessory:
              incline barbell BP 3x10-12 sa 16kg
              CGBP 3 serije
              skullcrushers 4x8-10 bb 16kg
              triceps na sajli 4x15 sa 25kg

              zurila sam pa samo ovako pusi workout sto bi vi rekli

              note: vecinu stvari sam radila sa PAUZOM, neke 6 sekundi, neke 3sec. komentari na to, yes, no??
              Last edited by Megara; 14-04-14, 14:32.
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #82
                Re: Megara training log

                Obavezno s pauzom al imo 6sec je too much, cak i 3 sec je puno. Ako ti je cvrstina u dnu problem, 3 sec su ok, al inace je sasvim dovoljno cekat da se sipka potpuno smiri na prsima(a za to ce ti rijetko tribat vise od sekundu dvi) i dignit.

                Comment


                • #83
                  Re: Megara training log

                  pa rece mi ova drugarica da je na takmicenju bilo 6 sekundi pauze (po GPC-u) pa ne znam.. koliko je inace pauza na takmicenjima, to varira od federacija, pretpostavljam?

                  ok hvala, od sad samo do 3sec
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • #84
                    Re: Megara training log

                    Originally posted by Megara View Post
                    pa rece mi ova drugarica da je na takmicenju bilo 6 sekundi pauze (po GPC-u) pa ne znam.. koliko je inace pauza na takmicenjima, to varira od federacija, pretpostavljam?

                    ok hvala, od sad samo do 3sec
                    na prsima ? ne

                    jedino ako je spustila na prsa sipku i 6 sekundi lijevo-desno baratala krajevima sipke - pravilo je da komandu za ''press'' dobijas kada ti se u potpunosti smiri sipka i stoji ravno...nista duze ne bi trebalo biti, samo moguce da po opustenijim federacijama dobijes press komandu ranije
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #85
                      Re: CHAT

                      CYCLE 1, WEEK 2, SQ DAY, 3+:
                      ~warmup @40,50,60% znaci 24kgx5, 32x5, 38x3 ovo neću ni pisati više, kad je uvijek isto? mada mi je glupo ovako malo kilaža i ponavljanja, ali ajd, veliki umovi znaju. ~

                      45kg x 5 (zbunila sam se, pa uradila 5 umjesto 3)
                      52 x 3
                      58 x 3+ ... => 10 (moglo je komotno 11, 12, ali zasmijavali me dečki iz gyma, jbg )

                      FSQ sa 30kg 4-5 serija po 5
                      paused sq 34kg 5 x 5-10
                      onda sam htjela deficit DL conv ali nije bilo mjesta, pa sam:
                      leg curl 10kg 3-4 x 10
                      leg press 45kg 4 x 15
                      sajla za glutić 20kg 3x10

                      ne snalazim se u rep rangeovima za accessory nikako... ne znam za koju vježbu šta :/ malo ću još čitati vaše 5/3/1 teme
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • #86
                        Re: CHAT

                        Originally posted by Megara View Post
                        (moglo je komotno 11, 12, ali zasmijavali me dečki iz gyma, jbg )
                        such hardcore training
                        much focus
                        wow
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #87
                          Re: Megara training log

                          umjesto da da neki savjet....
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • #88
                            Re: CHAT

                            Originally posted by Megara View Post
                            sajla za glutić
                            hahaha +1


                            Inace, mene jedan trener redovito pokusava nasmijat na cucnjevima, covik je show teski, al dok mi je 170kg na ledjima, uopce ga ne registriram.

                            Comment


                            • #89
                              Re: CHAT

                              i mene pokusavaju nasmijavati sa 170 na ledjima, sa 210 se spremaju da ti skinu belt, wraps-e i naravno da te udare po ledjima (da, to onda budu 3 trenera)

                              rep range-ovi: samo gledaj da napredujes - generalno pravilo drzi se 6-12 repova, ono sto moze teze raditi i tovariti prema donjoj granici a ono sto mozes ''pumpati'' prema gornjoj

                              edit: jesi se sad prebacila na sumo kao main pull ?
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #90
                                Re: CHAT

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                rep range-ovi: samo gledaj da napredujes - generalno pravilo drzi se 6-12 repova, ono sto moze teze raditi i tovariti prema donjoj granici a ono sto mozes ''pumpati'' prema gornjoj
                                hvala !

                                sumo da, main pull, uvijek i bio, samo što sam ga radila iz deficita jer nisam znala da treba onaj pprečnik, tako da to nije ličilo ni na šta. i mislila sam još ubaciti u sq day conv deficit dl ? ili da i tu bude sumo?








                                mislila sam izaći na jedan meetić u junu.. da probam 90/40/100..
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X