Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Megara training log

    da se osvrnem:
    1- ne svidja mi se gavrankin ton u postovima prema meni vec duze vrijeme, to sto ti napises 'nemoj me pogresno shvatiti' ne umanjuje vrijednost tvog posta, tj ne ponistava overall sliku i ton posta

    2- sto se tice mojih ciljeva, da planiram ih sutra napraviti. da.
    kad sam cucnula 80kg, logicno da cu promijeniti potpis. kad sam napravila 1 zgib, opet promjena. kad cucnem stoju, stavicu da mi je cilj 110. . . .

    Originally posted by gavranka View Post
    A i za trening sam ti već rekla da mislim da bi bilo bolje da uzmeš bučice u ruke..i svaki put napraviš malo više..svaka čast tom squat-anju i ostalom, ali mislim da bi imala puno bolje rezultate s ovim..




    Originally posted by gavranka View Post
    Btw, ako te rezultati do sada nisu zadovoljili, to je znak da treba nešto mijenjati
    eloel, gdje sam rekla da nisam zadovoljna rezultatima? naprotiv, jako sam zadovoljna NAPRETKOM, druga stvar je sto nisam zadovoljna u poredjenju sa drugima, npr kad dodje cura koja tega nije vidjela u zivotu i povuce 64kg x10, e onda sam malo mirin & jelly, malkice

    treca stvar, ili cetvrta, ne znam, stalno ta prica da nemam misica?! zadovoljna sam i ovdje sta sam napravila ove zime uz 5x5 i suficit i mnogo junka, normalno da uvijek moze bolje, ali sjetimo se da je meni prvenstveno cilj bila S.N.A.G.A. i onih famoznih 70kg na cucnju..pa sad koliko meso prati 5x5

    Copy of page.jpg side.jpg

    ne znam otkad su ove prve, kraj ljeta-jesen negdje cini mi se, ima u inboxu slala sam gavranki. i vidi se napredak, zao mi je sto mi je mob jbni potato kvalitet, ali sta bih sad. zadovoljna sam nogama koje su buknule (iako na prvoj slici vidi se kako sam stala, tj malo okrenula koljena pa ispalo vece hihi ) na drugoj vidi se napredak u tricepsu i gluticu, glut se poboljsao dosta od squatsa ... tako da moj problem nije nedostatak misica, nego skinuti salo.

    ne moze se bas preko ovih slika vidjeti napredak i ta neka `tvrdoca` ali ima je, I swear !! znam kako mi je ranije stajalo kad obucem sorts/uski jeans, i sad

    bica.jpg
    mirin bajseps and forearm?
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

  • #2
    Re: CHAT

    treba probat...ciljevi uopce nisu nerealni, mozda bis do sq i dl vec danas mogla doci samo da naucis savrsenu tehniku itd...mislim da sam tvoj video gledao kad hodas kroz pola gyyma sa tegom na ledima...tu nema ni koncentracije ni tajtnesa niti nicega.. kazem ti..

    kroz 3 mjeseca mozes ih sve ostvariti.( ne govorim o BF 8%, nego na onim gdje su vec vidljivi trbusni, za zenu mozda 15 % ? ).

    kad dignes snagu na sq i dl, trbusni ce buknuti( u smislu povecanja misicne mase, ako ih koristis maksimalno ).

    a da ne pricam o tome kako je zenskoj teze nabrijati se. jednom kad to savladas dizati ces puno vise osjetno..

    i da..nemoras se debljati da bis dobivala na snazi.. pogledaj olimpijske dizace utega... 70 kg cijeli zivot a digli svako dizanje za 100 kg i vise heh

    najnezahvalnije je ono sto rade WTF, gavranka i dida, i prepostavljam vise nitko s ovog foruma hahahah, dakle ganjanje nekog bijesno niskog BF uz ocuvanje mase, itd itd...snaga je zahvalnija puno( uz normalan izgled!! )...

    i sto se tice mog ukusa..ti ako ides spustat svoj trenutni BF za mene ces postajati sve kako da kazem...ruznija, odbojnija itd... na plazi bi te sigurno sada zapazio..a da mi dodes ko neka frikusa sa iscrtanim trbusnima..nikad...a slicno misljenje djeli jako puno prijatelja iz mog drustva..

    ako je tebi to zelja..nemas se sta podredivati tudim misljenjima!
    samo rokaj
    Last edited by staragarda; 18-03-14, 11:03.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: CHAT

      ha ono, nije ni prije bilo loše.... koliko vremena je između slika?
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #4
        Re: CHAT

        Megara, wow noge su ti lijepo napredovale! Makar i to sto kingpin kaze, ni ovo prije nije bilo lose :P ,izledala si mi dosta skinny a sad si ko prava lifterica

        sent from my nokia 3410
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • #5
          Re: CHAT

          @Megara

          Naklon do poda, izvandredan napredak, svaka cast curo, predobro!

          Comment


          • #6
            Re: CHAT

            Originally posted by Megara View Post
            kad cucnem stoju, stavicu da mi je cilj 110. . . .

            Originally posted by Megara View Post
            [ATTACH=CONFIG]17442[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]17443[/ATTACH]
            Sad bez šale, stvarno se vidi napredak, odlican!
            Originally posted by Megara View Post
            [ATTACH=CONFIG]17444[/ATTACH]
            mirin bajseps and forearm?
            Such biceps, IM MIRRIN
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: CHAT

              Megy, ti se rokaš s nečim...



              Priznaj!




              PS

              Sve u svemu, napravi se ti na ribče..... Mada se meni više sviđaš "before", ali ni "after" nije loš...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: CHAT

                Ne znan zasto zelis taj six pack? I ovako si lean.

                Meni je ovakav BF na zeni idealan, radije se ti fokusiraj da leangainas par kg u nogama i gluteusu.

                Comment


                • #9
                  Re: CHAT

                  Ja bih dodao još nešto... Ako nisi do sada otvorila neki svoj topic, kao što ima većina forumaša, na kome ćeš objavljavljivati sve ono što misliš da je vredno i bitno za tvoj napredak, onda to moraš podhitno uraditi...

                  Otvori temu, gde će ti biti i onaj video i ove fotke... Osim što će te ljudi tako bolje upoznati, automatski i svaki tvoj post dobija na težini, jer će ljudi znati da dolazi od nekog, ko je imao napredak.

                  Kakav takav, ali napredak...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: CHAT

                    trebas se slikati u jednakim uvjetima
                    ovjde se ne vidi jasno koliki je napredak zbog osvjetljenja, koliko zbog same transformacije

                    Comment


                    • #11
                      Re: CHAT

                      Originally posted by Megara View Post
                      da se osvrnem:
                      1- ne svidja mi se gavrankin ton u postovima prema meni vec duze vrijeme, to sto ti napises 'nemoj me pogresno shvatiti' ne umanjuje vrijednost tvog posta, tj ne ponistava overall sliku i ton posta

                      2- sto se tice mojih ciljeva, da planiram ih sutra napraviti. da.
                      kad sam cucnula 80kg, logicno da cu promijeniti potpis. kad sam napravila 1 zgib, opet promjena. kad cucnem stoju, stavicu da mi je cilj 110. . . .








                      eloel, gdje sam rekla da nisam zadovoljna rezultatima? naprotiv, jako sam zadovoljna NAPRETKOM, druga stvar je sto nisam zadovoljna u poredjenju sa drugima, npr kad dodje cura koja tega nije vidjela u zivotu i povuce 64kg x10, e onda sam malo mirin & jelly, malkice

                      treca stvar, ili cetvrta, ne znam, stalno ta prica da nemam misica?! zadovoljna sam i ovdje sta sam napravila ove zime uz 5x5 i suficit i mnogo junka, normalno da uvijek moze bolje, ali sjetimo se da je meni prvenstveno cilj bila S.N.A.G.A. i onih famoznih 70kg na cucnju..pa sad koliko meso prati 5x5

                      [ATTACH=CONFIG]17442[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]17443[/ATTACH]

                      ne znam otkad su ove prve, kraj ljeta-jesen negdje cini mi se, ima u inboxu slala sam gavranki. i vidi se napredak, zao mi je sto mi je mob jbni potato kvalitet, ali sta bih sad. zadovoljna sam nogama koje su buknule (iako na prvoj slici vidi se kako sam stala, tj malo okrenula koljena pa ispalo vece hihi ) na drugoj vidi se napredak u tricepsu i gluticu, glut se poboljsao dosta od squatsa ... tako da moj problem nije nedostatak misica, nego skinuti salo.

                      ne moze se bas preko ovih slika vidjeti napredak i ta neka `tvrdoca` ali ima je, I swear !! znam kako mi je ranije stajalo kad obucem sorts/uski jeans, i sad

                      [ATTACH=CONFIG]17444[/ATTACH]
                      mirin bajseps and forearm?
                      Sve ok, pokušala sam pomoći, no mislim da me se krivo shvatilo. Ipak, ispričat ću se i reći da ne trebaš tako shvaćati moje postove jer mi to definitivno nije cilj.

                      Nisam vidjela ove slike, pa nisam znala trenutno stanje..ja sam se ravnala po prošlim slikama..napredak je očigledan i sve što mogu reći je !

                      Sama znaš svoje ciljeve najbolje pa onda radi prema tome..nemam pojma kako smo se uopće u sve ovo upleli, tj. znam..maximus je sve zakuhao..i daj, razjasni meni i njemu na koji rok si mislila kad si napisala "visible 6 pack"..?
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • #12
                        Re: CHAT

                        Najlakse maksimusa okrivit!


                        BTW, rok za sve ciljeve nas zanima.

                        Comment


                        • #13
                          Re: CHAT

                          Ovo što je Megara ostvarila, svaka čast.

                          I ako netko može davati savjete ženskoj populaciji u vezi izgradnje tijela i snage, to je na ovom forumu ona.

                          Comment


                          • #14
                            Re: CHAT

                            Ovo je vrhunski napredak i izgledas 5 puta bolje nego na prvim slikama pogotovo donji dio tijela i pusti ove sto pricaju da je prije bilo bolje jer bez uvrede al ono prije je izgladnjivanje ako se mene pita, a misica ni oblika nigdje , a ovo je sexy

                            Comment


                            • #15
                              Re: CHAT

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Najlakse maksimusa okrivit!



                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              BTW, rok za sve ciljeve nas zanima.
                              Da, iako tebe više zanima rok za ovaj cilj za snagu, a mene za izgled
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment

                              Working...
                              X