Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Megara training log

    Originally posted by Megara View Post
    [ATTACH=CONFIG]18429[/ATTACH]

    imam ja jos pure pojest' do ovog beasta, ali eto- moj goal physique
    Ima zavidnu mišićnu masu..jel znaš možda koliko je visoka i kg?

    Što će ti onda defka ako ti je ovo cilj? idi na lean masu..bar još 7-8 kg gore, pa se onda defkaj..



    Originally posted by Bronko View Post
    malo prejake noge za moj ukus ...ali to sam ja
    Ha, čuj njega..a ramena i ruke nisu malo prejake za tvoj ukus

    Ja na neke dane mislim kako je ovo ipak malo too much, a nekad mi je to taman

    Btw, megi, kako napreduješ sa vježbama za glut? ja sam uspjela "upaliti" trbušne, ali glut se ne da..skoro svu težinu mi i dalje preuzima kvadriceps..
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: Megara training log

      Originally posted by gavranka View Post

      Ha, čuj njega..a ramena i ruke nisu malo prejake za tvoj ukus

      a malo i to ali se ne vidi toliko na ovoj slici...a sada opet nisam htio pretjerati sa ne svidjanjem ovog ili onog jel ce me opet sve zene foruma popljuvati da sam sovinista

      Comment


      • Re: Megara training log

        Originally posted by Bronko View Post
        a malo i to ali se ne vidi toliko na ovoj slici...a sada opet nisam htio pretjerati sa ne svidjanjem ovog ili onog jel ce me opet sve zene foruma popljuvati da sam sovinista
        Nemoj mi reći da se bojiš tri žene od kojih jedna dođe na forum cca 1x mjesečno
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • Re: Megara training log

          Originally posted by Bronko View Post
          a malo i to ali se ne vidi toliko na ovoj slici...a sada opet nisam htio pretjerati sa ne svidjanjem ovog ili onog jel ce me opet sve zene foruma popljuvati da sam sovinista
          ne uzimam za ozbiljno od one izjave kako zene samo treba da budu u kuhinji i izgledaju lijepo, ili tako nesto u tom stilu


          @gavranka vidis da nisam bila u gymu od 25.06. trening jednom puta sedmicno crew checking in
          nidje veze, vjeruj da mi je to trenutno zadnja stvar na pameti, sad sam se koncentrisala da izganjam nesto da budem hotshot lawyer

          ajd eto otici cu sutra malo u gym





          mozda

          ;D
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: Megara training log

            Originally posted by Megara View Post
            ne uzimam za ozbiljno od one izjave kako zene samo treba da budu u kuhinji i izgledaju lijepo, ili tako nesto u tom stilu
            boze ne, nikako u kuhinji, jel ako sam nesto naucio to je da kuham bolje od zene tako da njoj u kuhinji bas i nije mjesto

            ali ovo da trebaju da budu lijepe to stoji i dalje

            Comment


            • Re: Megara training log

              Originally posted by Megara View Post
              @gavranka vidis da nisam bila u gymu od 25.06. trening jednom puta sedmicno crew checking in
              nidje veze, vjeruj da mi je to trenutno zadnja stvar na pameti, sad sam se koncentrisala da izganjam nesto da budem hotshot lawyer

              ajd eto otici cu sutra malo u gym





              mozda

              ;D
              Nisam vidjela, ne pratim baš forum više

              Ali, kužim te..ista stvar i kod mene..manjak motivacije, a višak sladoleda i ostalih ljetnih radosti

              Bar cardia ne manjka, ionako ga prije nisam nikad radila nešto previše..zato je bf pod kontrolom, još uvijek


              You can't say i'm not trying
              Last edited by gavranka; 06-07-14, 10:32.
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: Megara training log

                vidi ova bezbeli uci za ispite


                hocemol odraditi trening u staroj skoli ? please respond

                edit: pardon, mislim na olympia naravno
                Last edited by TripleZ; 03-08-14, 22:44.
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Megara training log

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  vidi ova bezbeli uci za ispite


                  hocemol odraditi trening u staroj skoli ? please respond

                  edit: pardon, mislim na olympia naravno
                  e mico, nisam ja vise tamo, sad sam na drugom kontinentu

                  ali okrugla je zemlja, srescemo se mi svi jednom
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • Re: Megara training log

                    fucking lol


                    haj dobro, uzivaj dok ja radim na svom squat booty
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment

                    Working...
                    X