Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    gotovo s keto, pocelo je ljeto nisam mogao da ne pojedem tiramisu danas u kaficu..haha

    27.6.2014.
    C 5,W2, DAY 3- OHP 55kg (3+) x8 borba

    Accessory Work:
    Paused Incline Bench Press(1-3 sec) 40kg x 4 rep, 63x 4,4,8,6
    seated db press 25 kg x 8 x4
    side raise x3
    rear delt raise x2
    face pulls x2 dropseti

    kardio 110 kcal na lezecoj bicikli
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      28.6.2014.
      C 5,W2, DAY4- Squat 115x5 (3+)

      Accessory Work:
      deficit sumo DL x3
      Leg ext& ham curl 4 superserije sve za redom bez stajanja..sve po 8-12 ponavljanja
      leg ext x2
      trbusni
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        30.6.2014.
        C5, W3, DAY1- Bench press 100x 4 (1+) prosli tjedan 90x3 sada 100x4 objasnjenje u komentaru
        Accessory Work:
        paused CGBP(2sec) 62 kg x8-12 x3
        Dips bw x5 11kgx8 pon x3 ser
        Incline DB BP 25 kg x 14 pon x 2 ser
        Tricep Pushdowns (3 sets).
        Triceps bucicom x3
        Kick back x2

        kardio 220 kcal na lezecoj bicikli

        komentar: od zadnjeg BP treninga kada sam failao tesko, samo junkam i jedem preko 5000 kcal dnevno..natrag sam na 94-95 kg i dosta vode/sala dobio. jedini plus je PR na benchu..
        sto se tice prehrane probao sam se suzdrzavati itd itd ali nema meni pomoci.. razmisljam da si odredim jedan obrok dnevno i tu pojedem sve za taj dan, da bih se odvikao od navike jedenja sranja.
        ruzno je kako se opet salim a unistavao sam se na ketozi da bi skinuo..ali i dalje imajuci to na pameti kad se ustanem pojedem kroasan+ 300g napolitanki, pa malo kasnije 2 kuglice sladoleda, pa nesto konkretno, pa 2 kolaca u menzi, pa burek iz pekare, .....
        neznam.. razmisljam ili da se prebacim mozda u strongmane pa nastavim tako jesti- jedino sto bi bio najslabiji strongman na svijetu.. ili pak natrag na keto, makar znam da to mogu i da cu se drzati defke. sve znam da bi trebo nesto sto nije keto, jer na keto mije snaga padala, ali ako nista ispunjavao sam jedan cilj.. a to je da skidam salo..
        zao mi je tolko dobrih ljudi koji su pisali u ovoj temi trudeci se objasnit mi nesto, ali neznam niti kako bi opisao ovo sto je u mojoj glavi. nevjerovatno je kakav apetit imam. pojedem 2000 kcal sranja i zaustavim se samo jer se cura dere na mene itd..
        mozda probam od sutra sa samo jednim obrokom dnevno..neznam kakvog to utjecaja ima na snagu tokom dana i sve ostalo..

        sve u svemu htio sam izbrisati sve ovo sto sam pisao ali cu ipak pustiti..bas me briga iserite mi se.. ali bas sam u krucu..

        i nevjerovatno je kako je tesko potrositi 200 kcal na kardiu( nadam se da trosim malo vise nego sto pokazuje jer sam deblji od mozda neke prosjecne osobe ) a tako lako unjeti 200 kcal..pa i 2000 kcal u obroku..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Ti imas problem sto si navikao jesti puno i onda zeludac stalno trazi hranu. Ubaci puno vise vlakana i pij puno vode pa neces imat tolku zelju za natrpat se junkom i manje ces osjecat konstantnu glad. Prije svakog obroka velika zdjela zelene salate, kupusa ili brokule i pola litre vode pa onda predi na ostatak obroka uh + p pa sigurno neces moc unjet hrpu smeca, a i ljudi dosta cesto jedu kad su zedni. A i vrlo jednostavan pristup nemozes jest junk u kuci ako ga nema u kuci Uglavnom vlakna i voda su dvije dobre stvari za zavarat glad pa kreni od toga dok ne sredis psihu.

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            stari drzi se....ja mislio da mi je problem kad uzmem kocku cokolade pa onda jos u toku dana namazem jedan rizin keks sa maslacem od kikirikija...vjeruj i ovo pomaze jel vidim da i nemam bas toliko veliki problem...stoga nemoj brisati nista. Uvijek se moze nesto nauciti a na tvom mjestu bi poslusao Home-ov savjet. Mene kad uvati fjaka natocim 2 litre vode u bocu i ne stajem dok je ne ispraznim. To meni pomaze

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              300 grama napolitanki i krosan hahahah

              mene 1-2 korneta kroz dan sasvim zadovolje

              jel ima tko riješenje za ono odvratno "kruljenje" u žulucu?

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                sam si sebi odgovorio na pitanje, kad si rekao da jedino vidis u keto dugorocno pridrzavanje plana...

                ..znaci ako to uzmemo zdravo za gotovo, nemamo sta ni razmisljati ni polemisati - roknes keto i uvijek kad god trebas bilo kakav deficit ostvariti ides samo keto keto keto keto, i nista osim keto



                ali otvara se pitanje je li to stvarno jedini izlaz? ti sam najbolje znas...ali uglavnom, pitanje je psihe - odbacujes sve ostale nacine jer mislis da se neces moci kontrolisati ali meni ovako i ne lici na mnogo vecu kontrolu...mislim da ti prije svega treba ''psiholosko zdrav'' odnos sa hranom - ne mislim na mikronutrijente, low GI ili animalno/neanimalno porijeklo bla bla - nego da ne odes u binge eating cheat-anje cim napravis los trening ili se ne osjecas 100% - mislim da ti prije svega treba pauza od dijete, bar sedmicu dana...ali pauza, je sedmodnevno ubijanje svime sto ti moze stati u usta...
                ..i onda polazak od nule sa prije svega (kontrolisano)raznovrsnom prehranom, da ti nista ne nedostaje i da za nicim ne zudis previse -malo slatkog, malo voca, malo neceg sa visokim satiety efektom, malo najdrazih izvora masti - i dovoljno proteina naravno...

                samo me iskustvo uci da cu kao odgovor samo dobiti ''ne radi to kod mene, zbog psihe'' ali tvoja psiha je pod tvojom kontrolom, ni pod cijom drugom...

                i nemoj za kardio raditi lezeci bicikl, radi nesto vise fullbody ako hoces da budes vise efficient s utrosenim vremenom
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  Originally posted by Homemade View Post
                  Ti imas problem sto si navikao jesti puno i onda zeludac stalno trazi hranu. Ubaci puno vise vlakana i pij puno vode pa neces imat tolku zelju za natrpat se junkom i manje ces osjecat konstantnu glad. Prije svakog obroka velika zdjela zelene salate, kupusa ili brokule i pola litre vode pa onda predi na ostatak obroka uh + p pa sigurno neces moc unjet hrpu smeca, a i ljudi dosta cesto jedu kad su zedni. A i vrlo jednostavan pristup nemozes jest junk u kuci ako ga nema u kuci Uglavnom vlakna i voda su dvije dobre stvari za zavarat glad pa kreni od toga dok ne sredis psihu.
                  To je taj pristup, cijelo vrijeme zavaravat zeludac vlaknima i tekucinom u ovom slucaju vodom, tako da neces ni pomislit za junkom jer jednostavno ces bit "pun".

                  A pazi da je keto jos i najjednostavniji pristup dijete. (najmanje si gladan, cak niti nemoras biti u striktnom deficitu). I sva ona hrana covjece, jaja, slanina, brdo sira, ulje, masnini dijelovi mesa(svinjska rebra)... Ja neznam kako ti pored toga dođe da junkaš xD

                  Mogu ti rec da shvacam u kakvoj si situaciji jer sam i ja bio u slicnoj prosle godine... Moras se pokret sa te mrtve tocke jer vidis i sam da neuspjevas ostvarivat svoje ciljeve... Ljudima pretezno treba neki razlog da se promjene (meni je trebao dijabetes da zapocnem opcenito sa "zdravim" zivotom). Potrebna ti je neka motivacija, neki cilj do kojeg ti je stvarno stalo i da ces ga krvolocno ostvarit, bez predaje... Vjerojatno te demotiviralo taj pad snage i nakon toga te vise nije ni volja trenirat ali hebes to kad je taj proces kratkorocan! Nakon dijete vrlo lako vratis sve te kilaze i onu extra snagu...

                  Velika stvar je u psihi, sve dok ju nesredis sam sa sobom i neodlucis ili ne postavis vrijedan CILJ koj ces ganjat i odradit ga u najboljem smislu jer vjeru mi, ti to mozes! Nepostoje bezveze izreke: no pain no gain, suffer now and live the rest of your life as a champion...

                  peanut butter YOLO
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    Originally posted by staragarda View Post
                    razmisljam ili da se prebacim mozda u strongmane pa nastavim tako jesti- jedino sto bi bio najslabiji strongman na svijetu..
                    Originally posted by staragarda View Post
                    pojedem 2000 kcal sranja i zaustavim se samo jer se cura dere na mene itd..
                    ovo dvoje mi je preeeeslatkooo, otkinula sam! a mukica mala

                    ja te razumijem..jedem pod stresom.. odredim dijetu-padne snaga- ja se iznerviram i jedem, spremam ispit-jedem, padnem ispit-jedem, posvadjam se s drugaricom, raskinem s momkom- jedem. . . .

                    pa bolje mi je bilo dok sam se hranila clean barem sam zivjela u ubjedjenju da je sav taj junk, zapravo UH u globalu, nezdravi i stetni i nisam ni kupovala junk osim onaj sedmi dan, cheat meal (naravno tad se prejedem..)

                    i eto tako...moram i ja svoju psihu sredjivati moj citav zivot je cycle izmedju izgladnjivanja i prejedanja


                    evo ti
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      Nemogu vjerovat koliko pozitivnih komentara sam dobio..stvarno.. sta da vam kazem nego hvala svima.. Volim vas ))
                      Jos dok imam do druge srijede tri ispita koja moram rjesit cu jesti sve kao sto je hamza rekao..ali cu se tovit vodom i vlaknima prije obroka u nadi da me zasiti i napokon ne budem gladan.

                      .covjece na ketozi sam se morao silit jesti..kad bi se sjetio da me ceka ili svinjetina ili jaja ili nesto tako prosla bi mi glad odmah..

                      Cim prije moram pocet ozbiljno onda..biti cu doma i zabranit cu bilo kakav junk starcima...tako da kad izadem iz kuce mogu pojest kuglicu sladoleda ili nesto takvoga..bit ce to taman da ne puknem kao sto je hamza preporucio..
                      Jedva cekam )

                      I nikad vise si necu napraviti ono sto sam si napravio prosli semstar..nema sanse da vise zbog faksa ne treniram i ubijam se u slatkome da bi mogao uciti 10 h dnevno..nema sanse..ionako me prestala zanimat elektrotehnika najradje bi se ispisao i isao neki kif ili tako..ali to ne dolazi u obzir..
                      Ugl od sada pa zauvijek treniram..pa makar dao predmet dva manje...to sve u roku isto nabijem na krac ) pozz

                      Edit..radit cu IF ove dane..i jesti dva-tri obroka..otprilike 6h prozor
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        dobro sve, srecno, samo nemoj da ti fax trpi zbog treniranja, ok? i ovo ''najradje bi odustao'' -veliko no-no !!
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          )) nema odustajanja!

                          Pored wheya dodao jos jedan suplement..nikorete haha i kupio magnezij 300g za DL
                          uploadfromtaptalk1404199887887.jpg
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            inace nisam pusac niti bivsi pusac.. objasnjenje za nikorete
                            http://www.bodybuilding.com/fun/par16.htm
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              Napravi ovo sto ti je Triple rekao, znaci 7 dana odmora da se malo psihicki odmoris od definicije i onda bi po meni bilo najbolje da se vratis na keto jer jedino na njoj nisi junkao ali da brojis makrose! I kad dođe punjenje odradis ga sa clean hranom jedino si navecer prije spavanja dopustis neki malo cheat.
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                @Rijeka87 ma kakav, ne funkcionise to, odmah da ti kazem

                                tip kao on- zaboravi na clean punjenje

                                slazem se da je dobar taj Triplezov post, ali nije sustina u tom postu da ide na keto jer na ketu jedino ne grijesi, nego bas suprotno- da keto nije jedini nacin i da SG treba da izbalansira prehranu + psihu
                                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                                Comment

                                Working...
                                X