Announcement

Collapse
No announcement yet.

staragarda - Training log - 5/3/1 mod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

    Originally posted by Megara View Post
    @Rijeka87 ma kakav, ne funkcionise to, odmah da ti kazem

    tip kao on- zaboravi na clean punjenje

    slazem se da je dobar taj Triplezov post, ali nije sustina u tom postu da ide na keto jer na ketu jedino ne grijesi, nego bas suprotno- da keto nije jedini nacin i da SG treba da izbalansira prehranu + psihu
    a da, to je istina. Nebi bas to bilo clean punjenje kod njega haha

    Onda jedino sto mogu rec je da nađe problem il nesto sto ga tjera da jede gluposti. Koliko sam shvatio iz njegovih postova to se vecinom desava poslije loseg treninga il nekog ne zadovoljstva. Pokusaj si pripremat obroke unaprijed i nosi ih sa sobom tako ces uvijek imat nesto za jest, a nece bit cheat i nece ti unistit napredak na defki. I reci curi da ti zabrani junk
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

      Kako kaze davno u jednoj temi SG "zasto keto nije za mene debelog? " , simpatično pitanje a mislim da sad znaš.
      Koja god dijeta bila bitno je bit istrajan, ako pobjediš psihu to je to ona je najgora u svemu sve ostalo je matematika +/- kcal.

      Ja recimo na ketu ne filam se junkom ali zato kada sam gladan navecer pred spavanje znam pojest preko 100 gr kikirikija što me opet dovodi u kcal stanje održavanja ali eto barem me nije izbacilo iz keto, ali iskreno jedva cekam jos ovih 12 dana da prodje da zavrsim sa ovim.

      Sretno i naprijed nema sad price o odustajanju .....
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

        znas sta bi jos mozda pomoglo, da pises i prehrana log, pored treninga... tako na teretana.net pise jedan momak, isto voli junkati i endo je i pati se
        jer onda npr kad krenes pojesti kroasan, sjetis se da cemo te mi svi napast, i stanes
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

          Originally posted by Draven View Post
          Kako kaze davno u jednoj temi SG "zasto keto nije za mene debelog? " , simpatično pitanje a mislim da sad znaš.
          Koja god dijeta bila bitno je bit istrajan, ako pobjediš psihu to je to ona je najgora u svemu sve ostalo je matematika +/- kcal.

          Ja recimo na ketu ne filam se junkom ali zato kada sam gladan navecer pred spavanje znam pojest preko 100 gr kikirikija što me opet dovodi u kcal stanje održavanja ali eto barem me nije izbacilo iz keto, ali iskreno jedva cekam jos ovih 12 dana da prodje da zavrsim sa ovim.

          Sretno i naprijed nema sad price o odustajanju .....
          E sad si ga napalio sa ovim kikirikijem, pa će on da otkine 200 gr kikirikija (suvo pečenog, jako slanog) i 2 l piva... I onako je mundijal...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

            hvala na jos puno korisnih savjeta...

            btw pisao sam ja da sam vec jeo slani, przeni kikiriki...

            ovo za brojanje makrosa pod obavezno..ali probat bez keta.. logovat prehranu to bi bio pravi podhvat, ali prezamorno za citatelje da i to citaju..ali za sebe bi mogao i trebao naravno.

            1.7.2014.
            C 5,W 3, DAY 2- Deadlift 135x10 (1+)

            Lat masina x3 & Veslanje na masini x3 -superserije
            veslanje na masini dropset x2
            biceps bucicom drop setovi x1
            biceps bucicom x3 razne varijacije neke

            mislim da mi je ovo jos jedan PR na sumo DL...nesto nevjerovatno je ovaj magnezij.. zaljubio sam se..prije mi je ispadalo 110 kg iz ruku..a sada svih deset ponavljanja uradim bez da je imalo kliznulo, cak sam imao par kracih pauza od par sekundi ali u gornjem djelu(zakljucan). beast mode... ono sto je sljedilo je bilo ruzno..nisam mogao otvoriti šake..ljevu sam uspio nakon 2 min..a za desnu sam se usro da se vise nikad nece, ali se nakon 5 min i ona otvorila...haha UZAS osjecaj..smirio sam prezderavanje..nije IF danas jer sam pojeo mozda nekih 50g napolitanki prije treninga(10:00), ali sada cu tek jesti oko 16:00 rucak neki.. pozdrav svima hvala na potpori..jucer sam bas frendu rekao kad sam procitao post sto sam napisao da zvucim kao debeli amerikanac koji samo kuka i spreman je na samoubojstvo.. xD :*
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

              Sorry sto spama ali gdje bih mogao uzet onaj amonijak i ima li bas neki naziv ???
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                ako ces vec narucivati ''nose tork''


                ili javi se ninji - https://www.facebook.com/ExpertMethod mislim da je on u ZG pa se mozete lahko dogovoriti
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                  @SG- taj magnezij je isto kao i ona kreda za dizanje? di si to uzeo?
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                    Hvala triplez odma mu se javim.

                    Valjda nece bit ovako i meni https://www.youtube.com/watch?v=3v20GYICgAI
                    Last edited by Draven; 01-07-14, 16:57.
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                      @TripleZ- Kakav si ucinak osjetio od "nose tork-a"? Znam da ga powerlifteri koriste na natjecanjima, ali dali se isplati rekreativcima npr. prije nekog PR-a? i koliko ga se cesto zapravo i smije koristiti?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                        ma bit će garda super samo dok dođe doma, neće imati preko puta zgrade pekaru koja radi 0-24, neće biti menzi i tako tih stvari,malo more,cardio,posao i sredit će se.

                        Comment


                        • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                          Originally posted by Draven View Post
                          Hvala triplez odma mu se javim.

                          Valjda nece bit ovako i meni https://www.youtube.com/watch?v=3v20GYICgAI
                          pa hoce...ako nisi nikad probao, na pocetku je uvijek cudno

                          kad se naviknes ona ces samo smrkati, i kad treb i kad ne treba hah


                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          @TripleZ- Kakav si ucinak osjetio od "nose tork-a"? Znam da ga powerlifteri koriste na natjecanjima, ali dali se isplati rekreativcima npr. prije nekog PR-a? i koliko ga se cesto zapravo i smije koristiti?
                          http://articles.elitefts.com/trainin...-powerlifters/

                          nisam nikad probao nose tork, samo obicni amonijak - ali cim bude para narucit cu nose tork


                          eh vidite, neko nikad nece probati amonijak bez da propusta ikakve gainse/tezine a neko bez njega nece ici preko 80% 1RM...eh sad, amonijak je jeftin i isplati se imati pa taman i da cete ga samo jednom probati (bar znate da ne propustate nista ako vam se ne svidja)

                          sto se tice ucinka, ''rokne'' te malo, sekundicu te ošamuti i malo se razljutis - jos ako imas nekog jakog da te pukne po ledjima i bram kofeina u sebi - ti letiš...eto, ali uzmite u obzir da neki vise vole tehnicki paziti sta rade i smireno pristupaju liftovima (uporedite nacin dizanja pete rubish i ben rice) pa tako i ja nekad

                          mislim da recimo deadlift je nesto prije cega bih uvijek uzimao amonijak ako sam raspolozen, a prije cucnja nekad da nekad ne (zavisi koliko zelim da pazim na neki tehnicki detalj) - bench je negdje izmedju, cesto smrknem dok stavljam wrapse


                          moze se koristiti prije svih maksiranja...problem je mozda ako ga koristite svaki dan pred svaku seriju - to nije bas pametno, nabijate toleranciju a i mozda vam sinusi nece biti skroz zahvalni - tj. ako normalno koristite, a zdravi ste - nemate brigu


                          ..ja licno prvi put kad sam uzivo probao amonijak nisam ni sniff-ao kako treba, onako iz daleka ''opipavao'' ko pickica - 2 sedmice kasnije sjedim kuci i smrcem dok pisem post na forum
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            http://articles.elitefts.com/trainin...-powerlifters/

                            nisam nikad probao nose tork, samo obicni amonijak - ali cim bude para narucit cu nose tork


                            eh vidite, neko nikad nece probati amonijak bez da propusta ikakve gainse/tezine a neko bez njega nece ici preko 80% 1RM...eh sad, amonijak je jeftin i isplati se imati pa taman i da cete ga samo jednom probati (bar znate da ne propustate nista ako vam se ne svidja)

                            sto se tice ucinka, ''rokne'' te malo, sekundicu te ošamuti i malo se razljutis - jos ako imas nekog jakog da te pukne po ledjima i bram kofeina u sebi - ti letiš...eto, ali uzmite u obzir da neki vise vole tehnicki paziti sta rade i smireno pristupaju liftovima (uporedite nacin dizanja pete rubish i ben rice) pa tako i ja nekad
                            Ne otvara mi ovaj link ://

                            Nakon sto sam procitao ovo definitivno cu pokusat nabavit amonijak, bas me zanima kako bi reagirao na njega

                            ..ja licno prvi put kad sam uzivo probao amonijak nisam ni sniff-ao kako treba, onako iz daleka ''opipavao'' ko pickica - 2 sedmice kasnije sjedim kuci i smrcem dok pisem post na forum
                            HAAHAHHAHAHAHA
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                              eh do stranice je pa ne mozes otvoriti, maloprije je radilo...probaj ponovo kasnije
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: staragarda - Training log - 5/3/1 mod

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                eh do stranice je pa ne mozes otvoriti, maloprije je radilo...probaj ponovo kasnije
                                Ocu

                                Ee htio sam te samo pitat, koje je tvoje misljenje o pojasima? Znam da kod cucnjeva bas i nisu pozeljni, ali kod dl-a? naravno sa pravilnom tenhikom izvođenja itd itd?
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X