Announcement

Collapse
No announcement yet.

Occlusion trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Occlusion trening

    Pozdrav...ima li tko iskustva sa ovom vrstom treninga?

    duze vrijeme nisam ozbiljno treniro i sada kad pocinjem ponovo pomaze mi (samo za ruke jer se ne usudim za kvadove to raditi radi prevelike kolicine krvi koju oduzimam tijelu)..

    strasna pumpa i male tezine izgledaju astronomski u ovoj vrsti treninga...

    neko ce ga nazvat varanjem al kog briga ))

    a pumpa.....issssss i uz to jos neki dobar Preworkout DDDD

  • #2
    Re: Occlusion trening

    WP_20140407_005.jpg eto me

    Comment


    • #3
      Re: Occlusion trening

      Originally posted by Ando View Post
      Pozdrav...ima li tko iskustva sa ovom vrstom treninga?

      duze vrijeme nisam ozbiljno treniro i sada kad pocinjem ponovo pomaze mi (samo za ruke jer se ne usudim za kvadove to raditi radi prevelike kolicine krvi koju oduzimam tijelu)..

      strasna pumpa i male tezine izgledaju astronomski u ovoj vrsti treninga...


      neko ce ga nazvat varanjem al kog briga ))

      a pumpa.....issssss i uz to jos neki dobar Preworkout DDDD
      Ovo je jedna od u novije vrijeme razvijenih metoda,posebno je istražuje Jeremy Loenneke mislim da mu je to doktorski rad kojeg trenutno završava na University of Oklahoma čini se da je korisna u situacijama kada se vraća nakon ozljede pa se ne može trenirati punim kapacitetom,a i ineče je neki napredni vježbači koriste,za početnike pa i srednje napredne nema potrebe ovo raditi...i zaboravio sam reći da može biti i opasno ovo raditi ako se nema dovoljno znanja.

      Comment


      • #4
        Re: Occlusion trening

        samo zato sto je postala popularna po 3dmj youtube recently ne znaci da je nova metoda


        na t-nation ima artikal iz proteklog milenijuma gdje se prica o tome i kako se to koristi u kini/japanu u onim templovima malih ninja wannabe-sa
        ovo je naravno sasvim nepotrebna informacija kao i 95% svih artikala na t-nation ili bilo gdje drugo


        ali ono, ima par studija stare 10+ godina, nije to nista novo
        http://www.jappl.org/content/88/6/2097.short
        http://link.springer.com/article/10....421-001-0561-5
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment

        Working...
        X