Announcement

Collapse
No announcement yet.

SmolovZ Method

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: SmolovZ Method

    maxy

    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: SmolovZ Method

      triplez srecno, uzmi taj 600 #godere #grinddatshit
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: SmolovZ Method

        Gl hf!!!!
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • Re: SmolovZ Method

          Hamza rasturaj..
          Sve po planu mora bit...nemoj mi lupat u osigurace
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: SmolovZ Method

            sutra budjenje u 6, imam posla oko organizacije...tako da, bice gusto, vjerovatno ce me umor dotjerati fino ali vidjecemo

            maloprije se izvagao na 88,90 (sinoc 92kg) - pojeo pizzu s palacinkom, cips, noblice, dvije kesice onih jelly bears-a...dok evo nisam dosao kuci, sad idemo round 2 i na spavanje

            hvala svima
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: SmolovZ Method

              Sretno Hamza, razvali!

              peanut butter YOLO
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: SmolovZ Method

                Sretno !!!

                Comment


                • Re: SmolovZ Method

                  MEET REVIEW: BiH OPEN 14.6.

                  kad je se sve zavrsilo, zadnje na umu mi je bilo da kad dodjem kuci sjednem za komp i pocnem nesto odgovarati...ali eto, mislim da ce mi preci u naviku ovako slomljen istusirati se, fino napraviti hapu i čaj, upaliti neku chill muziku i krenuti lagano opisivati kako je bilo...
                  kad smo kod muzike


                  prije svega, bice slika i video i to HD ovo ono ali malo cete morati pricekati. dok to ne bude gotovo, slobodno procitajte moj post pun izgovora zasto sam slab, kao sto i vecina sportista kuca po forumima poslije takmicenje jel'


                  eh ovako...ukratko, pored toga sto sam se takmicio koliko toliko sam bio dio organizacije, tj. pomagao sam glavnim ljudima tu, znaci od 6 jutros sam na nogama - slaganje tegova, prenosenje opreme, klupe, sipke bla bla...vaganje ucesnika, baratanje s parama koatizacije, raznorazne male gluposti poput kvara nove vage tokom zadnjeg roka vaganje dok je jos ostalo dvadesetak neizvaganih natjecatelja itd. itd...pored toga i docekivanje nekih takmicara...pa nema, dok ti svakog izljubis i zagrlis jednom, vec se umoris - ne trebas nista ni tovariti na ledja...tu ne pomaze puno da sam jucer gladovao i uz to bio na bazenima cio dan, pa onako sav umoran, s malo sna(nisam mogao spavati - od znoja i žeđi - jos jedan super izgovor )


                  znaci meet je krenuo fino, tek od pola je krenulo nizbrdo - planirano otvorim sa 195kg na cucnju i to ode gore poprilicno lahko, bez puno razmisljanja prijavim 205 i opet ista prica sto nas dovodi do treceg pokusaja, 215kg - i ovaj pokusaj uspjesan, medjutim teski grinder (vjerovatno highlight ovog meet-a sto se tice mojih liftova)


                  idemo dalje na bench...jos uvijek onako sa losim ocekivanjima s obzirom na ogromni podbacaj na proslom takmicenju nisam ni nesto puno napadao ovdje, pa prijavim 125 prvu - samo sam se nadao da mi ne udari u donje osigurace sa desne strane (jer to se desavalo na zadnjem takmicenju a i na zadnjem treningu koji sam uradio na bas toj takmicarskoj klupi, gdje sam uspjesno bench-ao 140 ali mi je 145 udarilo u osigurace - nisam taj trening logirao ovdje..) - i ko bi rekao, ne udari i ja bez problema dignem... krenem dalje na 135 i bez puno muke dignem i to, pa prijavim 142,5....MEDJUTIM, tu vidim slike svog drugog pokusaja i shvatim da mi je teg bilo samo milimetrima udaljen od tog famoznog desnog donjeg osiguraca - dosta je to na mene uticalo psihicki, pa sam i napravio prvi promasaj na ovom takmicenju sa trecim pokusajem jer eto, vise sam pazio da ne udari nego sto sam pazio da dominiram i budem jak, tako da, nista od toga...



                  EH onda dodje vrijeme za deadlift i lagano se krenem zagrijavati - sve sam super promislio i nije bilo sumnje da ce ovo ici u potpunosti onako kako sam isplanirao - prvi pokusaj 240, drugi 260 i treci 272.5 za total od 622.5 i deadlift od 600 lbs sto je ujedno i malo vise od trostruke tjelesne tezine - eto ta mi se cifra vrtila u glavi ovih dana...pa i da ne bude uspjesan treci, imam 260 i osiguran total od 610 - uglavnom - ŠESTO !!! - ali nista od #RoadTo600 - dakle...krenem sa zagrijavanjem i sve ide super, 70, 140, 190, 230 - ispalim bez problema...dodje vrijeme i ja izadnjem na platformu i povucem 240 - kazu da je izgledalo lagano, ali nije bas tako bilo hajde, uglavnom skinuo sam teret sa ledja i upisao sam tezinu za deadlift - sad samo jos ostane da ''odradim svoje'' - natovare oni 260 i ja lagano izadjem na platformu da se rijesim i ove tezine - ista sipka kao na treningu prije par dana kada sam povukao 260, jos je to bio los dan - pa ovo mora biti lagano, NOT - dignem tezinu do koljena i dalje ne ide (ne pamtim da sam ikad fail-ao deadlift tu) - i sta cu...izgubljen, ponavljam ovo..vjerovatno na nesto nisam obracao paznju pa mi je forma bila loša...pa izadjem i na treci pokušaj opet sa 260 i guess what, ne pomjerim ga ni centimetar - ostao sam sam sa 590kg totalomi brukom na deadlift-u, i povredom na desnom torakaralnom/srednjem dijelu ledja, neki istegnuti misic valjda, boli uglavnom


                  ali eto, poslije mojih 9 pokusaja mi je opet bilo zanimljivo i jako sam se umorio... (part 2)
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: SmolovZ Method

                    jao hamza nemogu vjerovati kao ni ti da te DL iznevjerio...

                    doci ce meet gdje ce sve biti psolozeno, bez gluposti koje te umaraju bez gluposti koje ti radis i to ce biti savrseno onda..

                    sve u svemu total 590 je super... da si uspio na DL pokazat sto mozes bilo bi vanzemaljski..

                    bravno hamza ides jaci u drugi meet
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: SmolovZ Method

                      poslije mojih pokusaja mi je samo na pameti bilo da odspavam tu negdje i/ili da pojedem nesto...i jesam li spustio glavu, vec me neko treba - naime, na proslom takmicenju stavljao sam bandaze sinu gospodina koji se sad takmici (poslije nas su bili teškaši) i taj momak kojeg sam ja jednom u zivotu vidio me je opisao ocu svom i rekao mi da me potrazi, i tako - nista od mog poluzasluzenog odmora....smotaj namotaj - BAM prvi pokusaj; smotaj namotaj - pa me neko drugi isto zamoli, pa BAM BAM obojica fule drugi pokusaj - opet se posvetim samo prvom gospodinu koju je od neuspjelog pokusaja(plitak cucanj) digao jos 10 kg - i uspjesno podigne i to...naravno sve sam ja zasluzan jer sam ga motao i stajao iza njega (ne mogu da vjerujem da je bio ozbiljan dok mi je ovo govorio hah)

                      pa namotaj lika za 315kg cucanj, i jos jednog malo slabijeg... svi su ovi bili u istoj grupi tako da sam samo letao od jegnog do drugog


                      onda su teskasi benchali i ja napokon pokupim sendvic (lazem, nije jedan...uzeo sam sendvica koliko mi je stalo u ruke - malo mi neprijatno bilo zbog slatke djevojke koja dijeli to, ali eto - kazem ''prijatno'' i produzim)

                      EH, onda sam se proslavio - SUDIO SAM DEADLIFT teškašima - izmedju ostalog 2-3 drzavna rekorda Crne Gore te momku koji je odvojio 295 i samo par minuta prije me pitao da mu ''objasnim'' sumo i udijelim par savjeta


                      da sve to sad ne duljim(gladan sam, iako sam pojeo sve zivo dok sam kucao ovo) kasnim sam bench pricuvao za par ljudi i eto...

                      bla bla bla...na kraju opet skupljanje i prenosenje tegova, trka frka - imali smo i ozbiljnijih tehnickih problema dok je trajalo takmicenje ali eto - rijesili smo i to nekako

                      evo izletio je i 205(?) cucanj na nekoj stranici na fb (ne brinite se, nije to full dubina)


                      na kraju je jos ostalo da kazem da smo ekipno uzeli prvo mjesto, kako u powerliftingu tako i u bench press only...e da, uzeo sam zlato
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: SmolovZ Method

                        E da uzeo sam zlato Ma da samo zlato nek si to usputno spomenuo..... Cestitam nisam sumnjao u tebe. A drugi put kada bude natjecanje negdje drugo i ne budes dio organizacije vec samo natjecatelj ispunit ces svoja ocekivanja, vec je i iskustvo na tvojoj strani iz eventa u event.

                        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                        Comment


                        • Re: SmolovZ Method

                          bas je super review
                          bice to sve bolje iduci put, i svaki sledeci, a i ovo je vanserijski kamaaan
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: SmolovZ Method

                            Cestitke na zlatu!

                            Malo mi je nejasna ta cila prica sa osiguracima za benc... Koliko je meni poznato i njihova visina bi tribala bit podesiva(barem je tako sa ovima u jokera) i kad si vidia snimku, zasto nisi zamolia da ih spuste jednu ili dvi razine?

                            Ta ozljeda na DLu mi je poznata, tocno to me uvatilo 2 puta kad san tek pocinja radit sumo prosle godine.

                            Moga si stavit rezultate, bas me zanima kategorija do 100kg.

                            Comment


                            • Re: SmolovZ Method

                              hvala..ma bice, malo po malo dolazi sve na svoje

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Cestitke na zlatu!

                              Malo mi je nejasna ta cila prica sa osiguracima za benc... Koliko je meni poznato i njihova visina bi tribala bit podesiva(barem je tako sa ovima u jokera) i kad si vidia snimku, zasto nisi zamolia da ih spuste jednu ili dvi razine?

                              Ta ozljeda na DLu mi je poznata, tocno to me uvatilo 2 puta kad san tek pocinja radit sumo prosle godine.

                              Moga si stavit rezultate, bas me zanima kategorija do 100kg.
                              1) pa bilo je na najnize - ne udari sipka nego ona prva ploča sa desne strane

                              2) rezultati su dio ''tehnickih problema'' - Daj Bože da ih ikako bude
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: SmolovZ Method

                                Čestitke i od mene, samo udri.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X