Announcement

Collapse
No announcement yet.

PHAT trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PHAT trening log forumasa

    Pa trebalo bi biti okej, samo trebaš možda malo zarotirati skupine da ti paše i to je to, samo malo više hrane ćeš trebati jesti
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • Re: PHAT trening log forumasa

      Na savjet tripleZ-a mozda ce ic lower power/upper power/legs hyper/push/pull jos.moram malo razmislit pa cu sutra napisat izmjene... sad ce fokus bit hipertrofija i progressive overload. Dosta je igranja
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: PHAT trening log forumasa

        Šta, treba doći što veći do 14.12? je.b.emu sve, ja tek zapravo krećem od sljedećeg tjedna, pa kada napišeš sutra ću i ja krenuti piskarati
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: PHAT trening log forumasa

          Haha a sad.mi nije snaga glavni motiv. Masa je do cca 2.mj tako da moram nabacit sta vise mesa. Moze, sutra cu napisat neke.promjene pa onda bi mogli malo.ozbiljnije sa logovima haha
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: PHAT trening log forumasa

            Ma i snaga i hipertrofija i bude festa! :3 haha, pa naravno, sve treba tocno pratiti sta i kako se ide.. Sutra u skoli pisati/prepravljati program treninga i hrane i onda cemo tu piskarati i dogovarati se sta onda izlazis ti na ono natjecanje ako bude 14.12?
            Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • Re: PHAT trening log forumasa

              Originally posted by Toorop View Post
              Ma i snaga i hipertrofija i bude festa! :3 haha, pa naravno, sve treba tocno pratiti sta i kako se ide.. Sutra u skoli pisati/prepravljati program treninga i hrane i onda cemo tu piskarati i dogovarati se sta onda izlazis ti na ono natjecanje ako bude 14.12?
              Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
              heheh, ja sam prepravio ide: Lower power/upper power/legs hyper/push/pull s time da sam ova prva 3 treninga ostavio vise manje iste, a leđa/ramena i prsa/ruke sam samo rasporedio u push i pull i to je to. Push day ce bit malo naporan, ali veselim se
              Uzeo sam slobodno danas, petak, subotu i nedjelju (od ponedjeljka krecem sa ovim programom) zbog boli u donjim leđima, sad mi je prilika malo odmoriti i odraditi ajmo rec neki prisilni "deload", a vjerujem da ce dobro doc jer je proslo vec 20 tjedana od prosle stanke... Drzim i dalje onih 4,000kcal. Ne vjerujem da cu vidit neku promjenu jer su to ipak samo 4 dana, mozda tijelo iskoristi vecinu za oporavak. Sve u svemu dosadno mi je bez treninga, a jos nije ni 1. dan zavrsio hahaha...

              Sto se tice natjecanja, izlazim ako leđa budu kako treeba...
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • Re: PHAT trening log forumasa

                Meni je fokus i dalje na snazi, ali hipertrofiju ne smijem zanemariti (kao što je bilo do sada). Dakle, kada je 531 set onda je fokus snaga i samo snaga tj. podignuti težinu i gotovo, dok na ostalim serijama (hypertophy day) fokus na TUT i da maksimalno mišić pogodim, jer, cilj je masa tj. da malo i narastem budem pisao logove od sljedećg tjedna pa ćemo vidjeti kako i šta ide


                A za meet, ja izlazim sigurno (ako izlaze i ostali s foruma) samo sada molim boga da me astma i sinusi malo popuste jer mi je trenutno disati na treningu gotovo nemoguće, pa eto, nadam se da ću riješiti to ubrzo da mi ne bude kočnica prevelika.. a prehrana, to ćemo laganini par tjedana biti na nekom održavanju da vidim kako ću ići, i onda polako dizati kcal a da ne idem u nebesa i da se mastim kao konj... eto, to je za sada to
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: PHAT trening log forumasa

                  Originally posted by Toorop View Post
                  Meni je fokus i dalje na snazi, ali hipertrofiju ne smijem zanemariti (kao što je bilo do sada). Dakle, kada je 531 set onda je fokus snaga i samo snaga tj. podignuti težinu i gotovo, dok na ostalim serijama (hypertophy day) fokus na TUT i da maksimalno mišić pogodim, jer, cilj je masa tj. da malo i narastem budem pisao logove od sljedećg tjedna pa ćemo vidjeti kako i šta ide


                  A za meet, ja izlazim sigurno (ako izlaze i ostali s foruma) samo sada molim boga da me astma i sinusi malo popuste jer mi je trenutno disati na treningu gotovo nemoguće, pa eto, nadam se da ću riješiti to ubrzo da mi ne bude kočnica prevelika.. a prehrana, to ćemo laganini par tjedana biti na nekom održavanju da vidim kako ću ići, i onda polako dizati kcal a da ne idem u nebesa i da se mastim kao konj... eto, to je za sada to
                  mi sad hipertrofija prioritet sa dijelom se naravno posvecujem i snazi al ne toliko koliko i prije...
                  I ipak sam se odlucio na push/pull/legs rutinu. E sad dal da tu pisem log ili?

                  Ja sam za sta se tice meet-a
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • Re: PHAT trening log forumasa

                    Evo, danas krecem sa P/P/L treningom. Ova 4 dana sam pauzirao sa teretanom i sad sam spreman za nove gainse

                    Usput cu staviti trening tu ispod ako koga zanima, to je coolcicada's push/pull/legs rutina http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=149807833 sa nekoliko mojih izmjena. Ic cu pplppl rest repeat

                    Push (Chest/Triceps/Shoulders):

                    Flat Barbell Bench Press: 3x5
                    seated Barbell OHP: 3x5
                    Incline DB Bench Press: 3x8-12
                    Cable fly's 2x8-12
                    Dumbbell Side Lateral Raise: 4x10-20
                    weighted dips: 3x6-12
                    Rope pushdowns: 3x8-12
                    DB overhead tricep extension 2x8-12
                    Shrugs: 3x8-15


                    Pull (Back/Biceps):

                    Sumo deadlift: 3x5
                    Barbell Rows: 3x5
                    wighted pullups:3x6-12
                    Lat Pulldowns: 2x8-12
                    Seated Rows: 3x8-12 OPTIONAL
                    Face-pulls: 3x10-20
                    DB curl on incline bench: 3x8-12
                    BB preacher curls: 3x10-12
                    cable hummer curl 2x8-12


                    Legs (Quad/Ham/Calves):

                    Barbell Squats: 5x5
                    Leg Press (u 2. Leg day-u stavi FSQ umjesto leg pressa): 3x8-12
                    Leg Extensions (u 2. Leg day stavi BB walking lunges): 3x8-12
                    Hamstring Curls: 3x10-12
                    Standing Calf Raises: 5x10-20

                    *ABS

                    Cable crunches / plank 3x
                    incline leg raises 3x
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • Re: PHAT trening log forumasa

                      Log od jucerasnjeg treninga
                      T1 C5 Lower Body Power
                      Sqwats: 80kg x5 95kg x5 105 x5
                      Dl: 90kg x5 105kg x5 120kg x5
                      Fsq: 60kg x5 60kg x5 60kg x5
                      Lying leg curls: 20kg x8 30kg x6 30kg x6


                      Komentar: Jako tezak trening, jos uvijek se vracam u formu, cucanj zdnju seriju mi je spotter pomagao jer sam poceo padati previse u zadnja 3 repsa + sto me astma **** pa ne mogu ni disati kako treba i eto veselja, nadam se da nece dugo biti ovako..
                      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: PHAT trening log forumasa

                        front.jpg
                        back.jpg

                        Evo trenutno stanje ako nekog zanima, bf je malo visi al trenutno me to ne brine. Ramena, leđa, ruke i noge odlicno napreduju. (Slika nogu uskoro) ... Jos trebam poraditi na prsima, al imam jos nekoliko mjeseci mase za to. Na masi sam od cca 5.mj i kilaza se nije pretjerano mjenjala pocetna je bila 71,2 a sad sam na 72.1. Trenutno 4 000kcal... Slobodno napisite kritike
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: PHAT trening log forumasa

                          Pa iskreno, bf jest dosta visok ali ne kužim kakvo je poboljšanje ako si dobio samo 1 kg, a čini mi se kao da ti fali još dosta mišićne mase..a već si mastan..
                          Ne znam kako si izgledao prije, pa možda griješim..
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: PHAT trening log forumasa

                            ja sa 3000 kcal dobivam na masi ko lud a ti nemozes sa 4000 meni to ne ide u glavu... :S a imam 10kg vise

                            neznam kakav si prije bio al na slikama se ne vide neka misicna masa, al bude bolje samo nastavi

                            koliki su ti glavni lifrovi? + dips, zgibovi,

                            Comment


                            • Re: PHAT trening log forumasa

                              Pa iskreno, bf jest dosta visok ali ne kužim kakvo je poboljšanje ako si dobio samo 1 kg, a čini mi se kao da ti fali još dosta mišićne mase..a već si mastan..
                              Ne znam kako si izgledao prije, pa možda griješim..
                              Znam da fali m. mase i radim na tome... Lean bulk, ponekad treba potrpit i bit malo masniji da bi to poslje izgledalo kako treba jer ako sad odem na defku bit cu kostur...

                              ja sa 3000 kcal dobivam na masi ko lud a ti nemozes sa 4000 meni to ne ide u glavu... :S a imam 10kg vise

                              neznam kakav si prije bio al na slikama se ne vide neka misicna masa, al bude bolje samo nastavi

                              koliki su ti glavni lifrovi? + dips, zgibovi,
                              Pa trenutno radim po 8-10 sati dnevno bez odmora i je*eno naporan posao tako da ono, bude bolje na ljeto
                              BP- 80X1
                              DL- 135X1
                              SQ- 115X1

                              Dips Bw+20kg danas po 9,7,6 ponavljanja
                              Zgibove sam radio sa cca 5kg opterecenja, a trenutno u novoj teretani mi ne pase pull up bar (presirok mi je) pa radim bez opterecenja dok se ne naviknem
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: PHAT trening log forumasa

                                Iima jos netko kakav savjet il slicno? Zelio bi cut jos misljenja
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X