Announcement

Collapse
No announcement yet.

PHAT trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: PHAT trening log forumasa

    Day 6: Chest & Arms Hypertrophy
    Pressing Power Exercise speed work: BP 50kg 6x3
    Pressing movement: paused BP 70kg x3 60kg x3 60kg x3
    Hypertrophy pressing movement: incline dumbbell presses 14kg x 12 14kg x 12 14kg x 12
    Hypertophy pressing movement: hammer strenght chest press 50kg x 15 40kg x 12
    Hypertophy fly movement: cable flyes 15kg (sa svake strane) x 15 15kg x 15

    Hyper. curling movement: EZ bar preacher curls 28kg x 8 28kg x 4 18kg x15 18kg x 15
    Hyper. curling movement: db concentration curls 10kg x 12 10kg x 12
    Hyper. curling movement: seated db curls 6kg x 20 6kg x 20
    Hyper. extension movement: skullcrushers 18kg x 12 18kg x 12 18kg x 12
    Hyper. extension movement: cable pressdowns 15kg x 15 20kg x 15
    Hyper. extension movement: dips machine 80kg x 20 80kg x 10


    Komentar: uh, ovaj trening je ispao još i dobro kako sam mislio da će biti.. Jučer prošao popravni pa izašli vani navečer došao doma, ujutro bio koma, još sam radio tako da, više manje zadovoljan treningom Sada se mogu napokon posvetit da složim ovaj program kako treba tj. da posložim vježbe kako mi pašu, i prehranu srediti tako da, još budem sutra napisao sutra pokoju stvar


    EDIT: da se razumijemo, nisam se napio sinoć, sori Maxi već sam bio u upalama i grčevima jer sam odradio lower body hahahaha
    Last edited by Toorop; 05-07-14, 20:04.
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #47
      Re: PHAT trening log forumasa

      Originally posted by Toorop View Post

      EDIT: da se razumijemo, nisam se napio sinoć, sori Maxi već sam bio u upalama i grčevima jer sam odradio lower body hahahaha
      Ja sam jucer malo za promjenu ostao doma Ali su zato sad sljedeca 3-4 vikenda udarna i jos idemo na Zrce za 2 tjedna.
      Attached Files
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #48
        Re: PHAT trening log forumasa

        Haha, ja sam odmarao svo ono vrijeme prije i sada isto tako sljedećih par vikenda će biti kobno bome, počinje ATP, pa koncerti koji će biti Morati ću dva puta dnevno ići u teretanu da ne izgubim gainse hahaha
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #49
          Re: PHAT trening log forumasa

          Day 1: Upper Body Power Day

          Pressing Power Movement: Flat barbell press
          3 sets of 3-5 reps / 70-4,4,4
          Assistance pressing movement: Weighted dips (Radi samo negative dok ne dođes na bw+10kg i 10 negativa)
          3 sets of 6-10 reps / 17,5- 6,6,5
          Pulling Power Movement: Bent over rows
          3 sets of 3-5 reps / 65- 5,5,5
          Assistance Pulling movement: Weighted Pullups
          4 sets of 6-10 reps / BW+5 (samo negativi)- 8,7,7,5 (zadnji set sam imao neki cudan osjecaj u desnoj ruci)
          Assistance pressing movement: OHP
          3 sets of 6-10 reps / push press 40- 2,2 (ne pase vjezba) i onda nesto malo OHP
          Auxiliary pressing movement: side laterals
          3 sets of 6-10 reps / 7,5- 10,10,10
          Auxiliary curling movement: Cambered bar curls
          3 sets of 6-10 reps / 27,5- 9,7,6
          Auxiliary extension movement: Skullcrushers
          3 sets of 6-10 reps / 27,5- 10,10,6
          Hypertrophy traps movement: shrugs
          3 sets of 10-20 reps Zaboravio na njih haha

          *Komentar:
          - Danas sam poceo radit tako da sam bio malo umoran i ocekivao sam puno gori trening ali zapravo je sve bilo po planu jedino me ovaj OHP/Push Press zivcira tako da to mijenjam s seated db pressom, naravno zaboravio sam shrugse iako se moram ozbiljno pozabavit trapezom al ok.
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #50
            Re: PHAT trening log forumasa

            Uu zanemarite ovo sta pise kod weighted dipsa to je za pullupse samo sam na krivo mjesto napisao

            Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #51
              Re: PHAT trening log forumasa

              Day 1: Upper body power
              Pulling power movement: Bent over rows 60kg x5 60kg x5 60kg x5
              Assistance pulling movement: BW 6/6/6
              Auxilary pulling movement: 60kg x10 60kg x10 60kg x10

              Pressing power movement: BP 60kg x5 60kg x5 60kg x5
              Assist. power movement: Dips machine 100kg x10 100kg x10 100kg x10
              Assist. power movement: Flys 14kg x10 14kg x10 14kg x8

              Pressing movement: Seated db shoulder presses 14kg x10 14kg x10 14kg x10
              Curling movement: 33kg x10 33kg x10 33kg x10
              Extension movement: 23kg x10 23kg x10 23kg x10


              Komentar: Ovo je log od jučer, nisam stigao napisati navečer nakon treninga, odmah sam zaspao jbg.. budem večeras napisao detalje u vezi prehrane i svega što bude vezano uz to
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • #52
                Re: PHAT trening log forumasa

                Day 2: Lower Body Power Day

                Pressing Power Movement: Squats
                3 sets of 3-5 reps / 110- 3,3,3
                Pressing Power Movement: deadlifts (SUMO)
                3 sets of 3-5 reps / 115- 3,3,3 (mogo sam izgurat jos rep/dva)
                • Assistance movement: Barbell walking lunges
                3 sets of 6-10 reps / -
                Assistance pulling/curling movement: SLDL/lying leg curls
                2 sets of 5-8/6-10 reps / 80- 8,8 / i za ovo nez kilazu al nisam radio u supersetu nego sam odvojio

                * Abs 4-5 serija, trapez 2-3 serije
                * Listove sam preskocio danas jer je bila guzva

                * Komentar:
                - Sve je pocelo odlicno, cucanj isao bez problema. Na Sumo dl-u sam izvukao planirano, a islo bi i vise. I onda je dosao red na BB lunges i na prvoj seriji tamo negdje oko 7-8 ponavljanja neki ***** je pustio bucicu iza mene i pokliznuo se na nju, pao. Sipkom udario u vrat, stisnuo mali prst na ruci i onda mi je jos udario u petu i onda nisam htio prekinut trening pa sam do kraja odradio neki pussy workout haha.
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #53
                  Re: PHAT trening log forumasa

                  D2 W2 Lower body power
                  Pressing Power movement: Squats 100kg x5 100kg x5 100kg x5
                  Pulling Power movement: Sumo DL 100kg x5 100kg x5 100kg x5
                  Pressing movement: Paused Squats 70kg x5 70kg x5 70kg x5
                  Assistance extension movement: Leg Extensions 45kg x10 45kg x8 45kg x6
                  Assistance curling movement: Lying leg extensions 25kg x 6 25kg x 6


                  Komentar: Uh, ovaj trening mi je bio tako dobar, došao sam sav neki nikakav na trening prvu seriju čučnjeva jedva izvukao 5 komada i onda me nešto puklo i samo je krenulo k'o blesavo haha
                  Uglavnom što sam Vas htio pitati tj. da vidim vaše mišljenje. Ovako, pošto me malo **** posao u mozak, radim od 7 ujutro pa do 5 popodne malo mi je syebano prehranu pohvatati pa sam mislio imati 3 veća obroka dnevno, tako mi nekako najbolje paše, znači doručak i marenda (u 8 i 11) mi budu malo "jači" i onda sve tamo do 6 popodne da mi bude zadnji treći obrok i nakon toga trening i nakon treninga neki lagani obrok? ili da raspodijelim u 4 pa onda malo skratim sa marende a gurnem više u obrok pred/nakon treninga?

                  I btw, Rijeka, pa jesi mu polomio glavu?
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • #54
                    Re: PHAT trening log forumasa

                    Ja sam isto poceo radit pa sam si rasporedio nekako dorucak u 7, pa opet u 13 i onda kad dođem doma u 18:15, teretana u 19:15/30 i onda najveci obrok u danu poslije treninga tj prije spavanja cca 1800/2000 kcal

                    Aa glavu mu nazalost nisam polomio jer nisam vidio u tom trenutku tko je. Inace imam slusalice i ne gledam previse po teretani tako da nisam ni skuzio da je netko iza mene i da baca bucice bzvz po podu, ali prijatelj koji je isto bio u teretani je vidio tko je tako da nece bit problem Na trenutak sam pomislio da se vise necu ustat s poda -.-

                    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • #55
                      Re: PHAT trening log forumasa

                      Da da, tako ću i ja nekako vidjeti da si rasporedim a vikendom ću normalno, jednu 6-7 obroka dnevno pa kud' puklo da puklo haha
                      I da, pa tako i ja, sluške u uši i udri, i ona radiš i zvekne te šipkom.. Dobro da si ti živ ostao Uhvati to, pred teretanom namlati pa nek se slika
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • #56
                        Re: PHAT trening log forumasa

                        Originally posted by Toorop View Post
                        Da da, tako ću i ja nekako vidjeti da si rasporedim a vikendom ću normalno, jednu 6-7 obroka dnevno pa kud' puklo da puklo haha
                        I da, pa tako i ja, sluške u uši i udri, i ona radiš i zvekne te šipkom.. Dobro da si ti živ ostao Uhvati to, pred teretanom namlati pa nek se slika
                        Pa da, ma naviknes se s vremenon i na 2-3 obroka. Inace svakih 10min trazim nesto za jest haha

                        Haha jos malo pa cu morat sa kacigom u teretanu
                        A da, samo se nadam da ce proc prst do sljedeceg treninga jer ovako jedva drzim sipku. )

                        Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • #57
                          Re: PHAT trening log forumasa

                          Ma lako meni, radim pa i zaboravim na hranu, ali dok se najedem tako me napuše jbt, kao da sam trudan haha

                          tip: ona duct tape traka, zalijepi za ruke i udri, budeš onako full HC
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • #58
                            Re: PHAT trening log forumasa

                            Originally posted by Toorop View Post
                            Ma lako meni, radim pa i zaboravim na hranu, ali dok se najedem tako me napuše jbt, kao da sam trudan haha

                            tip: ona duct tape traka, zalijepi za ruke i udri, budeš onako full HC
                            Hahahh znam kako ti je hahah
                            samo mi je sad problem sa vaganjem jer sam se naucio dan prije vaganja, zadnji obrok pojest u 20h i onda se vazem u 6 ujutro, a jucer sam zadnji put jeo oko 21/22 oko 1500kcal pa mi je ujutro na vaganju bilo +1kg ako ne i vise, a uniosio sam samo 200kcal vise nego prosli tjedan kad sam gubio kilazu -.-' al ne brine me to jer znam da je to previse hrane da se probavi i sve to do ujutro. Danas cu zadnji put jest u 20 pa cu probat sutra. Vidjet cemo haha


                            Probat cu to
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #59
                              Re: PHAT trening log forumasa

                              E onda razumiješ moju problematiku haha
                              Onda si štimaj pred vaganje drugačije obroke, ili se važeš u ponedjeljak ujutro (ako uzmemo da nedjelju jedeš normalno, cca. 6 puta dnevno) nekako iskalkuliraj da ti se posloži

                              I imam jedno pitanje, zaboravih sinoć pitati, u vezi DL-a. Imamo u teretani šipku koja nema po cijeloj dužini rebrasto ono, i na sumu su mi roke točno na onoj glatkoj ispoliranoj površini, i zna mi se dogoditi (samo pri tim većim težinama [pri manjima nikada]) da mi palac sklizne od ispod šipke i onda držim šipku samo prstima bez palca. E sada, meni tako nije problem, ali koliko to može utjecati na mene tj. lift? Isprobavao sam hook grip i stvarno mi je super ali nije da mi se baš da tu bol trpiti sada pri ovim težinama #pussy jbg radije ću njega trpiti pri većim kasnije hehe
                              znači pitanje, da nabavim gurtne? promijenim grip? nešto treće?
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • #60
                                Re: PHAT trening log forumasa

                                Originally posted by Toorop View Post
                                E onda razumiješ moju problematiku haha
                                Onda si štimaj pred vaganje drugačije obroke, ili se važeš u ponedjeljak ujutro (ako uzmemo da nedjelju jedeš normalno, cca. 6 puta dnevno) nekako iskalkuliraj da ti se posloži

                                I imam jedno pitanje, zaboravih sinoć pitati, u vezi DL-a. Imamo u teretani šipku koja nema po cijeloj dužini rebrasto ono, i na sumu su mi roke točno na onoj glatkoj ispoliranoj površini, i zna mi se dogoditi (samo pri tim većim težinama [pri manjima nikada]) da mi palac sklizne od ispod šipke i onda držim šipku samo prstima bez palca. E sada, meni tako nije problem, ali koliko to može utjecati na mene tj. lift? Isprobavao sam hook grip i stvarno mi je super ali nije da mi se baš da tu bol trpiti sada pri ovim težinama #pussy jbg radije ću njega trpiti pri većim kasnije hehe
                                znači pitanje, da nabavim gurtne? promijenim grip? nešto treće?
                                Da, razmisljao sam ubacit vaganje ponedjeljkom al neznam kako bi to islo posto subotom izlazim i sad ako me alkohol dehidrira dal bi on iso van iz tijela do ponedjeljka ujutro? Dip šit

                                I meni je isto takva sipka. Ja stavim dosta krede pa ide nekako. Jedino sto moze bit ako ti palac sklizne je da ti jos vise podlaktica radi. Barem tako mislim, gurtne po meni ne trebaju. Mozda da isprobas mixed grip il probaj kao ja s kredom pa vidi ako onda ide

                                Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X