Announcement

Collapse
No announcement yet.

PHAT trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PHAT trening log forumasa

    Evo posto ima 5/3/1 trening log forumasa, Toorop i ja smo odlucili otvoriti PHAT trening log. Naravno ako jos netko radi po ovom programu slobodno nam se moze pridruziti

    http://www.simplyshredded.com/mega-f...ated-2011.html (Za one koji nisu upoznati sa ovim programom)
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

  • #2
    Re: PHAT trening log forumasa

    Radim i ja mogu reci da sam napredovao otkad sam krenio sa OHP-jem,pravim cucnjem,prednjim cucnjem itd.fino su kilaze napredovale iako benc opada zbog stalnog deficita ( 2000-2100 kcal ),uglavnom meni puno bolje odgovara nego split...jedino deadlift ne radim jos radi lose mobilnosti :/
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #3
      Re: PHAT trening log forumasa

      Evo da odmah ubacim trening od danas

      Upper body power day

      Pressing Power Movement: Flat barbell press
      3 sets of 3-5 reps / 70kg- 4,3,3
      Assistance pressing movement: Weighted dips
      3 sets of 6-10 reps /15kg- 10,9,8
      Pulling Power Movement: Bent over rows
      3 sets of 3-5 reps / 65- 3,3,3
      Assistance Pulling movement: Weighted Pullups
      4 sets of 6-10 reps / BW- 10,8,6 / BW+5kg (samo negativi)- 4
      Assistance pressing movement: OHP
      3 sets of 6-10 reps / 35kg-4,5,3
      Auxiliary pressing movement: side laterals
      3 sets of 6-10 reps / 7,5kg- 10,8,8
      Auxiliary curling movement: Cambered bar curls
      3 sets of 6-10 reps / 27,5kg- 9,7,6
      Auxiliary extension movement: Skullcrushers
      3 sets of 6-10 reps / 27,5kg- 10,8,7

      Komentar: Na benchu uspio samo jedno ponavljanje vise nego prosli tjedan, do sada sam bez problema iz tjedna u tjedan gurao vise ponavljanja. Zgibovi su mi dosta slabi pa sam odlucio da cu od sad u power danima radim samo negativni dio pokreta (spustanje) sa dodanom kilazom dok ne dođem na nekih BW+10kg i sve serije 10 ponavljanja. Onda cu valjda moc lagano radit i normalne zgibove sa tezinom, a u hyper danima radim normalne zgibove. E sad, OHP- jedina vjezba na kojoj do sada nije bilo nekih vecih pomaka, jednostavno mi ne lezi vjezba dok je sa OHP-om sa bucicama sasvim druga prica. Sve u svemu dobar trening
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: PHAT trening log forumasa

        Originally posted by emperor View Post
        Radim i ja mogu reci da sam napredovao otkad sam krenio sa OHP-jem,pravim cucnjem,prednjim cucnjem itd.fino su kilaze napredovale iako benc opada zbog stalnog deficita ( 2000-2100 kcal ),uglavnom meni puno bolje odgovara nego split...jedino deadlift ne radim jos radi lose mobilnosti :/
        Baš sam sada krenuo pisati kako i ti radiš PHAT. Ja sutra počinjem s njim, imao sam nekih problema i nisam mogao u teretanu tako da od sutra počinjem pisati log. Jesi li probao sumo dl? Meni je puno "lakši" od konvencionalnog.
        Last edited by Toorop; 30-06-14, 21:17.
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #5
          Re: PHAT trening log forumasa

          Originally posted by Toorop View Post
          Baš sam sada krenuo pisati kako i ti radiš PHAT. Ja sutra počinjem s njim, imao sam neki problema i nisam mogao u teretanu tako da od sutra počinjem pisati log. Jesi li probao sumo dl? Meni je puno "lakši" od konvencionalnog.
          Ma mobilnost donje kraljeznice mi je katastrofalna,radio neki prije dva tjedna kao za promjenu bent over rows i decko u gymu dode i kaze kao previse si pogrbljen povrijediti ces,tako da jedino sto za leda radim su veslanja na masini,zgibovi i one arm row :/

          Valjda ce se popraviti,sad kako sam kod kuce fokus samo na bucice i sipku,nema sprava jos bolje,kako vi radite bas po sabloni 5 dana ili ?

          Ja radim 2 dana upper body 2 dana lower body jedino sto u lower body umjesto dl-a radim hiperesktenziju jbga.

          Noge back squat,front squat,iskoraci,hiperekstenzija,leg curls i ponekada listovi...

          Malo se raspisite o vjezbama koje koristite,koliko vam trening traje itd.
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • #6
            Re: PHAT trening log forumasa

            Originally posted by emperor View Post
            Radim i ja mogu reci da sam napredovao otkad sam krenio sa OHP-jem,pravim cucnjem,prednjim cucnjem itd.fino su kilaze napredovale iako benc opada zbog stalnog deficita ( 2000-2100 kcal ),uglavnom meni puno bolje odgovara nego split...jedino deadlift ne radim jos radi lose mobilnosti :/
            Googlaj malo static and dynamic stretches ili hip mobility pa si pronađi vjezbe, meni su dosta pomogle kod dl-a. A ako ne, prebaci se na sumo dl, s njime nebi trebao imat problema

            kako vi radite bas po sabloni 5 dana ili ?

            Ja radim 2 dana upper body 2 dana lower body jedino sto u lower body umjesto dl-a radim hiperesktenziju jbga.

            Noge back squat,front squat,iskoraci,hiperekstenzija,leg curls i ponekada listovi...

            Malo se raspisite o vjezbama koje koristite,koliko vam trening traje itd.
            Ja radim po danima kako su i u originalu samo sam promjenio neke vjezbe. Ako oces mogu ti stavit svoj program
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: PHAT trening log forumasa

              Originally posted by emperor View Post
              Ma mobilnost donje kraljeznice mi je katastrofalna,radio neki prije dva tjedna kao za promjenu bent over rows i decko u gymu dode i kaze kao previse si pogrbljen povrijediti ces,tako da jedino sto za leda radim su veslanja na masini,zgibovi i one arm row :/

              Valjda ce se popraviti,sad kako sam kod kuce fokus samo na bucice i sipku,nema sprava jos bolje,kako vi radite bas po sabloni 5 dana ili ?

              Ja radim 2 dana upper body 2 dana lower body jedino sto u lower body umjesto dl-a radim hiperesktenziju jbga.

              Noge back squat,front squat,iskoraci,hiperekstenzija,leg curls i ponekada listovi...

              Malo se raspisite o vjezbama koje koristite,koliko vam trening traje itd.
              A jesi se probao snimiti jednu seriju pa da vidimo kako to izgleda?
              I da, ja ću po šabloni 5 dana, 2 power i 3 hipertrofija, samo moram još vidjeti, koje vježbe točno staviti unutra i kako to rasporediti da ne umrem prvih tjedan dva tri
              I ja se budem raspisivao ne brini samo evo da sutra krenem s tim, jer više ne mogu izdržati, tjedan i nešto sjedim i krmim se.
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • #8
                Re: PHAT trening log forumasa

                Ovaj trening mi se strasno sviđa,ali trenutno nemam pravog nacina da ga odradim
                Prije sam isto slabo isao u teretanu,ali sad ljeti uopce ne idem,a doma nemam toliko opreme da bih odradio ovako nesto...
                Tako da se nadam da cu vam se pridruziti na jesen kada krenem u teretanu ili barem malo opremu poboljsam.
                Samo me ovo zanima... Tezinu prilagođavamo tako da mozemo napraviti 3-5 odnosno 6-10 ponavljanja? Znaci nista manje ili vise od toga?
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • #9
                  Re: PHAT trening log forumasa

                  Originally posted by George St-Pierre View Post
                  Tezinu prilagođavamo tako da mozemo napraviti 3-5 odnosno 6-10 ponavljanja? Znaci nista manje ili vise od toga?
                  ovisno koja je vjezba, ja osobno radim ovako. Uzet cu za primjer vjezbu u kojo treba bit 3-5 ponavljanja. Znaci prvih treninh odradim x tezinu 3,3,3 i onda sljedeci trening dajem sve od sebe da izguram vise ponavljanja. Kad dođem do toga da te 3 serije odradim 5,5,5 dizem tezinu za 2,5/5kg ovisno o vjezbi
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #10
                    Re: PHAT trening log forumasa

                    Originally posted by Toorop View Post
                    A jesi se probao snimiti jednu seriju pa da vidimo kako to izgleda?
                    I da, ja ću po šabloni 5 dana, 2 power i 3 hipertrofija, samo moram još vidjeti, koje vježbe točno staviti unutra i kako to rasporediti da ne umrem prvih tjedan dva tri
                    I ja se budem raspisivao ne brini samo evo da sutra krenem s tim, jer više ne mogu izdržati, tjedan i nešto sjedim i krmim se.
                    Slao sam Tripleu da mi komentira i rekao je da radim ono sto mi Rijeka87 dao,a meni se neda to,tj.radim jedino hiperekstenziju ...

                    Rijeka87 aj stavi vjezbe ako nije problem

                    Mislis da bi sumo dl mogao iako zbog lose mobilnosti ?
                    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                    BB AND THIS !

                    Comment


                    • #11
                      Re: PHAT trening log forumasa

                      Originally posted by emperor View Post
                      Slao sam Tripleu da mi komentira i rekao je da radim ono sto mi Rijeka87 dao,a meni se neda to,tj.radim jedino hiperekstenziju ...

                      Rijeka87 aj stavi vjezbe ako nije problem

                      Mislis da bi sumo dl mogao iako zbog lose mobilnosti ?
                      Stavit cu ti ih sutra je sam sad preko mobitela

                      Vjerujem da bi ti sumo odgovarao posto visi ljudi i inace imaju problema sa konv. Deadliftom (ali ne mora znacit), na sumo dl-u je dosta skracen taj range of motion, ali i to također ovisi o sirini tj o tome kako se postavis. Isprobaj sljedeci trening sumo pa vidi ako ti odgovara. Ja osobno radim i konv. Dl i sumo

                      Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • #12
                        Re: PHAT trening log forumasa

                        visokim ljudima generalno vise odgovara konv, a niskim sumo ...mada je vise to pitanje odnosa duzine ekstremiteta i trupa
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: PHAT trening log forumasa

                          Meni npr. više paše sumo. Na konv. su mi se leđa pri većim težinama krivila dok mi sa sumo pri istim tim težinama leđa stoje ravno i bolje napredujem ali sada ću u PHAT-u oba raditi, samo ću konv. s manjim težinama u danima za hipertrofiju a sumo u power danima.
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • #14
                            Re: PHAT trening log forumasa

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            visokim ljudima generalno vise odgovara konv, a niskim sumo ...mada je vise to pitanje odnosa duzine ekstremiteta i trupa
                            Tek sad sam vidio sta sam napisao haha. Mislio sam obrnuto. Ali opet treba dosta toga uzeti u obzir. Prije par dana sam gledao video o odabiru izmuđu konv i suma na jednom youtube kanalu, uzeo je mjere od svakog od njih i pomocu toga su odlucivali koju vrstu dl-a raditi. Stavili su tu tablicu tako da mozemo i sami vidjet. Potrazit cu sutra pa cu stavit ovdje

                            Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #15
                              Re: PHAT trening log forumasa

                              Originally posted by Rijeka87 View Post
                              Evo da odmah ubacim trening od danas

                              Upper body power day

                              Pressing Power Movement: Flat barbell press
                              3 sets of 3-5 reps / 70kg- 4,3,3
                              Assistance pressing movement: Weighted dips
                              3 sets of 6-10 reps /15kg- 10,9,8
                              Pulling Power Movement: Bent over rows
                              3 sets of 3-5 reps / 65- 3,3,3
                              Assistance Pulling movement: Weighted Pullups
                              4 sets of 6-10 reps / BW- 10,8,6 / BW+5kg (samo negativi)- 4
                              Assistance pressing movement: OHP
                              3 sets of 6-10 reps / 35kg-4,5,3
                              Auxiliary pressing movement: side laterals
                              3 sets of 6-10 reps / 7,5kg- 10,8,8
                              Auxiliary curling movement: Cambered bar curls
                              3 sets of 6-10 reps / 27,5kg- 9,7,6
                              Auxiliary extension movement: Skullcrushers
                              3 sets of 6-10 reps / 27,5kg- 10,8,7

                              Komentar: Na benchu uspio samo jedno ponavljanje vise nego prosli tjedan, do sada sam bez problema iz tjedna u tjedan gurao vise ponavljanja. Zgibovi su mi dosta slabi pa sam odlucio da cu od sad u power danima radim samo negativni dio pokreta (spustanje) sa dodanom kilazom dok ne dođem na nekih BW+10kg i sve serije 10 ponavljanja. Onda cu valjda moc lagano radit i normalne zgibove sa tezinom, a u hyper danima radim normalne zgibove. E sad, OHP- jedina vjezba na kojoj do sada nije bilo nekih vecih pomaka, jednostavno mi ne lezi vjezba dok je sa OHP-om sa bucicama sasvim druga prica. Sve u svemu dobar trening


                              OHP- ako pod tim mislis military press i meni nema pomaka nikada, jednostavno sam ga izbacio a ubacio push press i nisam pozalio.

                              ps. na push pressu se dizu puno veće kilaže sto je dakako najbitnije.

                              Comment

                              Working...
                              X