Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cube method by Brandon Lilly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cube method by Brandon Lilly

    Našao sam na netu stranicu koja automatski sastavlja desetotjedni cube program pa rekoh ajde da podijelim s vama: http://blackironbeast.com/cube/calculator

    Ovo je prvenstveno program za snagu, trenira se 4 puta tjedno, a ono što ovaj program razlikuje od drugih je to što se sa velikim težinama radi samo jedan dan u tjednu. Svi znamo ponekad biti umorni kad radimo teški čučanj, a za par dana opet teški deadlift iako se još nismo ni odmorili do kraja niti zaliječili upalu mišića. Kod ovog programa stalno se rotiraju Heavy Work Day, Explosive Work Day, Rep Work Day i takozvani Bodybuilder Day. Ovako bi trebali biti raspoređeni u mjesec dana:

    WEEK 1:
    Heavy Work Day
    Explosive Work Day
    Rep Work Day
    Bodybuilder Day

    WEEK 2:
    Explosive Work Day
    Rep Work Day
    Heavy Work Day
    Bodybuilder Day

    WEEK 3:
    Rep Work Day
    Heavy Work Day
    Explosive Work Day
    Bodybuilder Day

    WEEK 4:
    Recycle The Wave (Weeks 1-3)


    Detaljnije je opisano na ovoj stranici iako vam je prvi link bitniji jer kalkulator odmah sve izračuna i izbaci raspored za 10 tjedana.
    Trenutno sam na 531 programu pa dok završim s njime možda ću krenuti s ovim.

  • #2
    Re: Cube method by Brandon Lilly

    Candito mi je puno bolje legao od ovoga ..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Cube method by Brandon Lilly

      Originally posted by neuk View Post
      Candito mi je puno bolje legao od ovoga ..
      ako si odradio par ciklusa vec opisi malo kako sta ide, kakav je napredak i tako to kako vec ide
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment

      Working...
      X