Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toorop training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Toorop training log

    Ciljevi? Snaga!
    Ma radim jedinice, radim dvojke i poneku trojku.
    To sam htio napisati to sutra prekosutra da od slj. Tjedna pocinjem s tim vecim volumenom treninga bas zbog toga da malo izgled "dignem" i da se naviknem na veci volumen i na ove vece kilaze na vise ponavljanja i to. Inace nisam radio vise volumena jer su mi jedinice donosile snagu, ali da, ide vise volumena samo si moram sada to sve ispisati, posloziti, samo da pronadjem vremena od ove mature i ovoga.
    Ma nije besmisleno haha, imam neki eu rekord u planu haha. I hvala ti za misljenje cijenim to
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #32
      Re: Toorop training log

      daj neku fotku ajde da vidim kako zgledas......ako nista drugo kao ja u ogledalo pa kud puklo da puklo.....inace svaka cast na cucnju.....bench mogu ja malo vise,ali ovo drugo ni priblizno tebi..........
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #33
        Re: Toorop training log

        warm up lagani, kardio lagani

        1. skwats
        125kg x3
        145kg x3 ww
        160kg x3 ww
        180kg x1 ww

        2. benš BBB
        50kg x10 x5

        3. front skwats 4x10-15
        4x10 sa 40kg (sljedeći put +10kg)

        4. lunges 2x10
        sa 10kg

        5. listovi par serija

        komentar: trening, kako sam prošli tjedan imao samo tri treninga od čega jedan dobar dva loša, mislio sam da će ovo biti smrt, ali ispalo je okej, iako sam na pol treninga počeo padati energijom, jako, moram ponovno vratiti šećer usred treninga i pojačati hranu jer jedem nešto mizerno, i nupept i sada ću polako poćeti ubacivati još neke stimulanse u sebe, da vidim kako će to igrati igru i tako
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #34
          Re: Toorop training log

          Trening u srijedu, točnije 8.4.2015
          1. DL 5/3/1
          105kg x3
          120kg x3
          140kg x3
          2. OHP BBB
          ovo nisam odradio jer je sv e bilo zauzeto, ali to ću sutra kao neki backoff set ili nešto
          3. Stiff leg dl 4x10
          60kg x10
          60kg x10
          60kg x10
          60kg x9.5/10 haha
          4. GHR 4xAMRAP
          ovo je već objašnjeno iako sam išao do nekih 10 repsa da izvučem
          5. Hip thrusts 3x15
          i ovo sam preskočio jer eto...

          dalje, danas je bio back day ali sam zaboravio *****i program doma i *****o mu ***** mater
          imao sam 45min na raspolaganju pa je bilo veselo, daklem
          lat pull down
          45kg x10
          50kg x8
          50kg x8
          50kg x8

          cable pullover
          50kg x10
          50kg x10
          50kg x10
          40kg x10

          ccable rows ss machine rows
          95kg x10 ss 20kg x8 za svaku ruku po dva tri puta tako

          onda opet cable rows ali s ravnom šipkom (ono kao za biceps)
          par serija sa 10tak ponavljanja

          nakon ovoga sam dvije vježbe za biceps i triceps i otišao doma, u 39min, hehe....


          komentarus: okej su treninzi, ali, alii, moram vratiti dex usred treninga jer budem jako jako umoran u pola treninga i samo počnem padati, počne mi se spavati dok ne dođem doma i pojedem nešto... tako da, to moram vratiti nazad. inače, sve oki :3

          a sada, u planu imam uzimati nove kemikalije. uzeti ću mlađeg brata DMAA -- AMP citrat, kofein, taurin, AAKG i schizandrol-a + noopept i od toga napraviti si preworkout. u biti, da, to je za sada info o tome, kada sve stigne napisati ću malo detaljnije ako koga zanima (triplez?) i tako, će da se drogiram malo opet
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment

          Working...
          X