Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sacuvati snagu raditi definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sacuvati snagu raditi definiciju

    Treba mi pomoc rado bi radio definiciju a sacuvao snagu koju sam nakupio zadnhih godinu dana.Koi plan treninga mi predlazete.Da naravno izbjegnem katabolizam.Posto sam u deficitu. ishranu sam sredio.Upale me zezaju.Kakav trening i koliko odmora sedmicno posto radim jutarnji trening od 9.30 do 11.30 h sam ostavio za te obaveze.Hvala.

  • #2
    Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

    Originally posted by Nikol View Post
    Treba mi pomoc rado bi radio definiciju a sacuvao snagu koju sam nakupio zadnhih godinu dana.Koi plan treninga mi predlazete.Da naravno izbjegnem katabolizam.Posto sam u deficitu. ishranu sam sredio.Upale me zezaju.Kakav trening i koliko odmora sedmicno posto radim jutarnji trening od 9.30 do 11.30 h sam ostavio za te obaveze.Hvala.
    ne shvacam o kakvoj snazi pricas??? koliko ces moci dizati ili sta????
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

      Da napravim neki trening a da ne gubim na snagu posto obicno kad radim definiciju zbog manjeg unosa kalorija gubin na snazi prepuruci mi neki trening....pa da nepanem ako sam dizao na mrtvo 140 da neidem dolje posto zznam da nemogu ici napred mislim da moze da se sacuva postignuto a da sagorim masnoce....i ako radim teske vjezbe za snagu 3 puta sedmicno iscrpljen sam od upala dali na kalkulator moram izracunati samo tri puta trening onda mi dodje bas malo kaloriija stim da ja treniram 6 puta.Nadam se da znas sta ocu reci.
      Last edited by Nikol; 25-04-15, 20:07.

      Comment


      • #4
        Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

        Originally posted by Nikol View Post
        Da napravim neki trening a da ne gubim na snagu posto obicno kad radim definiciju zbog manjeg unosa kalorija gubin na snazi prepuruci mi neki trening....pa da nepanem ako sam dizao na mrtvo 140 da neidem dolje posto zznam da nemogu ici napred mislim da moze da se sacuva postignuto a da sagorim masnoce....i ako radim teske vjezbe za snagu 3 puta sedmicno iscrpljen sam od upala dali na kalkulator moram izracunati samo tri puta trening onda mi dodje bas malo kaloriija stim da ja treniram 6 puta.Nadam se da znas sta ocu reci.
        baziraj si UH oko treninga onda...prije i poslije da imas snage.....ali nije to ni vazno....radi mozda tabatu ili kruzne treninge bez pauze da trosis dosta kcal
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

          Originally posted by dominik11 View Post
          baziraj si UH oko treninga onda...prije i poslije da imas snage.....ali nije to ni vazno....radi mozda tabatu ili kruzne treninge bez pauze da trosis dosta kcal
          To tabatu malo da pojasnis.....unaprijed hvala.

          Comment


          • #6
            Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

            Originally posted by Nikol View Post
            To tabatu malo da pojasnis.....unaprijed hvala.
            uh nemoj se ljutiti,ali imam malog klicna doma kojeg moram sada kupaiti i tako....prosurfaj pa ako ne skuzis javi pa ti objasnim kad ulovim cajta 20ak min za kompom.. pogledaj moju temu. tamo sam napisao neke treninge koje radim...mozda ce ti nesto i odgovarati
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #7
              Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

              Ok pogledacu malo.

              Comment


              • #8
                Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                ma pusti snagu, neces tolko past mozda par kg ,izgled je bitan !!

                Comment


                • #9
                  Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                  uzmi 4 vjezbe za vecu misicnu skupinu(leda recimmo) i 3 za manju(biceps) radi 8 serija za svaku vjezbu pa 20 ponavljanja sa 10 sec pauze izmedu serije kao i izmedu vjezbi...kilaze moraju biti naravno minimalne tj. onoliko koliko ces moci dignut 20 svaku seriju..eto to je ukratko tabata. mislim mozes tako cijelo tijelo za svaki dio po 2 vjezbe,moze 3 dijela tijela i tako...vazan je mali odmor i veliki broj ponavljanja. probaj ako si prosao 30 god neki tribulus da ti moalo podigne vlastiti test i mozda neki N.o. Booster.....da imas vise snage,ali UH si planiraj znaci oko i treninga
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                    Sacuvati snagu i raditi definiciju?

                    Pokusaj raditi veci broj vjezbi po tri serije do osam ponavljanja s sto vecim tezinama (odvojene misicne skupine, jer kada radis split program velikog volumena moze biti poteskoca i da ti druga partija pati na racun prve uslijed insuficijentne energije). Na taj nacin istovremeno imas i volumen i intenzitet. Meni licno takav koncept najvise odgovara jer je potrosnja enormna, a mozes jesti sta god, koliko god i kada god hoces. Samim tim neces patiti kada je snaga u pitanju (naprotiv, vise kalorija vise tezina vise snage), a mjesta za napredak uvijek ima. Kada bi jos u tim uslovima mogao srediti prehranu vrlo je moguce da bi postigao dobre rezultate. Nije na odmet pokusati.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Sacuvati snagu i raditi definiciju?

                      Pokusaj raditi veci broj vjezbi po tri serije do osam ponavljanja s sto vecim tezinama (odvojene misicne skupine, jer kada radis split program velikog volumena moze biti poteskoca i da ti druga partija pati na racun prve uslijed insuficijentne energije). Na taj nacin istovremeno imas i volumen i intenzitet. Meni licno takav koncept najvise odgovara jer je potrosnja enormna, a mozes jesti sta god, koliko god i kada god hoces. Samim tim neces patiti kada je snaga u pitanju (naprotiv, vise kalorija vise tezina vise snage), a mjesta za napredak uvijek ima. Kada bi jos u tim uslovima mogao srediti prehranu vrlo je moguce da bi postigao dobre rezultate. Nije na odmet pokusati.
                      To sam vec probao najvise mi lezi kad radim ledja na lat masini a ostale vjezbe mi se ne uklapaju bas dobro ali dosta puta ledja odradim tako i ubacim nekad dok sam na masi da znas da je bas dobro.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        uzmi 4 vjezbe za vecu misicnu skupinu(leda recimmo) i 3 za manjuo(biceps) radi 8 serija za svaku vjezbu pa 20 ponavljanja sa 10 sec pauze izmedu serije kao i izmedu vjezbi...kilaze moraju biti naravno minimalne tj. onoliko koliko ces moci dignut 20 svaku seriju..eto to je ukratko tabata. mislim mozes tako cijelo tijelo za svaki dio po 2 vjezbe,moze 3 dijela tijela i tako...vazan je mali odmor i veliki broj ponavljanja. probaj ako si prosao 30 god neki tribulus da ti moalo podigne vlastiti test i mozda neki N.o. Booster.....da imas vise snage,ali UH si planiraj znaci oko i treninga
                        Ovo sam probao pumpa me dobro sagorjeva masnoce imam sve da ukljucim tako je najbolje svega po malo kako sam kad raspolizen samo da odradim sve skupine u toku sedmice cak i kruzni trebing po nekad ubacim.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Sacuvati snagu raditi definiciju

                          Originally posted by Nikol View Post
                          Ovo sam probao pumpa me dobro sagorjeva masnoce imam sve da ukljucim tako je najbolje svega po malo kako sam kad raspolizen samo da odradim sve skupine u toku sedmice cak i kruzni trebing po nekad ubacim.
                          ajde sretno onda...ima jos par nacina kako bi mogao trosit kalorija na trening......mislim vrsti treninga....meni je kod kruznog vazno da nemam pauze osim kad uzimam gutljaj vode i idem sa sprave na spravu
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment

                          Working...
                          X