Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim Vaša mišljenja o S.A.I.S programu za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim Vaša mišljenja o S.A.I.S programu za masu

    Zanima me mišljenje iskusnijih kolega u vezi ovog programa.
    Namjeravam ući u novi ciklus za masu i razmišljao sam o ovom tipu treninga.

    Hvala unaprijed!

  • #2
    A gle ne znam što bi ti odgovorio jer nismo svi isti.Sad,ako meni odgovara neki program ne znači da ćeš ti imati isti odaziv na taj program.Nekome možda više odgovara da mu se povećava teret kojime vježba a nekome više odgovara da poveća ili smanji broj ponavljanja u serijama.
    Ja osobno ne volim prepisivati te programe sa interneta jer ih pišu treneri čiji klijenti imaju praktički "neograničena" sredstva kojjima ih plaćaju.Svatko od nas kao što sam već reko je različit pa ja sam jedan od onih koji preferiraju izradu programa po svojim nekim crtama.
    Nitko nije iz prve napravio savršen program,nego je to plod njegovih osobnih iskustava i samog odnosa prema radu,a i jednom kad napraviš svoj program uvijek ga je potrebno nadopunjavati kao ne bi došo do stagnacije tako da ne bi baš pretjerano vjerovao tom S.A.I.S-u.U redu sve je tu lijepo objašnjeno kako koja vlakna rade,ali ona se mogu stimulirati i na razne druge načine i na puno učinkovitiji način samo si moraš dat malo truda i volje da proučiš kako mišići rade i kako ih što bolje stimulirati i aktivirati(vjeruj mi internet je prepun toga).Pa zar misliš da se svi bilderi drže tih internet programa koje propisuju treneri koji eksperimentiraju sa svojim klijentima?Svako zna šta mu najbolje paše,pa tako i ja mislim da bi se trebo okrenuti sebi i svojim mogućnostima,a iz ovakvih programa uzimati ono najzanimljivije i pokušati iskombinirati svoj blast off program jer raznovrsnost i varijabilnost izbora vježbi,ponavljanja,opterećenja,planskog planiranja odmora je zapravo čar ovog sporta.
    No pain,no gain!

    Comment


    • #3
      Prvo, hvala na iscrpnom odgovoru!

      Svjestan sam toga da je svatko reagira na svoj način. Dosad sam uglavnom radio po svojim programima prema principu 5 serija po 8-10 pokušaja i imao sam solidne odlične uspjehe s obzirom na to da nisam koristio nikakve suplemente.

      Ovaj ću program vjerojatno iskušati jer mi zvuči dosta uvjerljivo, i jer je dosta drukčiji od onoga po čemu sam dosad radio. Htio sam zapravo na neki način biti siguran (iako to nije uvijek moguće) da je program provjeren i da će pridržavanje tom principu rada (neke vježbe ću vjerojatno prmijeniti)
      donijeti rezultate.

      btw. sviđa mi se zadnja rečenica, ali još sam malo zelen da bih mogao baš puno kemijati, sad mi treba nešto provjereno

      Comment


      • #4
        kao što ti je ćelavi već lijepo sve pojasnio.svaki organizam različito reagira na opterećenja i vrste treninga.pa tako i ne postoji neki univerzalni program treninga koji bi kod svakoga donosio rezultate.ali kako se kaže ko ne riskira ne profitira. ti ovdije nemaš šta puno riskirati,iskušaj pa za koji mjesec javi rezultate.
        http://svegapomalo.com

        Comment


        • #5
          S.A.I.S. trening program

          bili mi netko od vas moga objasnit serije i broj ponavljanja u S.A.I.S.-U jer pod programom na portalu pise jedan broj serija a dole u tablici drugi broj serija??
          zbunjen sam molio bi da mi sto prije napisete bio bi vam jako zahvalan..jer bi htio vec od sutra pocet po tome programu!!
          ps. hvala za svaku pomoc!!

          Comment


          • #6
            Re: S.A.I.S. trening program

            Piše ti isti broj serija, malo bolje pročitaj.
            U donjoj tablici ne piše četiri do pet serija nego četvrta i peta serija, kužiš?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: S.A.I.S. trening program

              ajme kako sam glup tek sam sad skonto lol
              hvala kelly!!

              Comment


              • #8
                Re: S.A.I.S. trening program

                Samo vježbaj
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: S.A.I.S. trening program

                  jeli itko koristio ovaj program??ja ga radim i cini mi se prelagan!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: S.A.I.S. trening program

                    Originally posted by maro007
                    jeli itko koristio ovaj program??ja ga radim i cini mi se prelagan!!!
                    Jel piše u programu da nesmiješ mjenjati težine...ja mislim da nepiše, a tako program činiš težim
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: S.A.I.S. trening program

                      Originally posted by igor
                      Originally posted by maro007
                      jeli itko koristio ovaj program??ja ga radim i cini mi se prelagan!!!
                      Jel piše u programu da nesmiješ mjenjati težine...ja mislim da nepiše, a tako program činiš težim
                      pito sam jel ga iko koristio..ako nisi onda šuti !!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: S.A.I.S. trening program

                        pito sam jel ga iko koristio..ako nisi onda šuti !!!
                        Ajde momak smiri hormone...
                        Zar nije logično ako neku vježbu radiš i da ti je pre lagana da dodaš kilažu..stvarno mi nisi jasan
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: S.A.I.S. trening program

                          radiim svaku vjezbu s maks kilazom..al ne osjecam umor upalu misica i drugo popratne stvari nakon dobro odrađendog treninga!!!ovaj trening ima samo 6 vjezbi i to 12 serija s 72 ponavljanja po treningu sto je po meni malo!!odradi jedan ovaj trening pa ces vidit!!u predgovoru su ga nahvalili al ja neosjecam neki pump i volumen¨!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: S.A.I.S. trening program

                            SAISS radi na principu pogađanja raznih tipova miš.vlakana na istom treningu. Slobodno možeš povećavati broj serija, prvo počni sa povećanjem serija sa nižim brojem ponavljanja, zatim povećaj ostale. Najbolje je da to činiš postepeno iz treninga u trening kako bi se mišić konstantno adaptirao na sve veći volumen treninga. Tako ćeš sigurno napredovati, samo pripazi na tempo izvođenja za svaku kategoriju opterećenja, odnosno pauze između serija!

                            Comment


                            • #15
                              Re: S.A.I.S. trening program

                              jel u treningu mjenjaju raspon ponavljanja po vježbama? jer mi glupo da stalno iste vježbe imaju isti raspon... ;/

                              Comment

                              Working...
                              X