Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: HIIT trening

    jel mogu hiit radi na bajku doma? prvo normalan tempo pa sprint i to sve kako ide?

    Comment


    • Re: HIIT trening

      Originally posted by pro_beginer
      jel mogu hiit radi na bajku doma? prvo normalan tempo pa sprint i to sve kako ide?
      da
      mozes
      nemoj pretjerati
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • Re: HIIT trening

        sta kazete a ovo...
        3 min zagrijavanje
        10 min(30 sec sprint,30 sec 50%)
        2 min ODGRIJAVANJE 20-30%

        Comment


        • Re: HIIT trening

          ja sam osobno radio HIIT 10 minuta al na sprint stazi
          i izgledao je tipa
          20 sek hodanje, 10 sek sprint (90%)
          a zagrijavanje je bilo brzo hodanje 2 min
          i pjehe se vratim kuci (1.5km)
          mislim da ti je dovoljno 10sek HIa
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • Re: HIIT trening

            onda 2 min zagrijavanje
            6 min (10 sec sprint 20 sec 50%)
            2 min 20-30%

            Comment


            • Da li itko može objasniti ovu sprint tablicu?!

              http://www.building-body.com/6-razloga- ... 2-dio.html

              netko?

              Comment


              • Re: Da li itko može objasniti ovu sprint tablicu?!

                Ako sam ja dobro shvatio visoki intenzitet bi trebali biti sprintevi a niski neko lagano trckaranje da se nagutaš kisika za ponovni sprint. Makar su mi čudni sprintevi od 40-45 sec jer ako to trčiš stvarno pod viskokim intenzitetom postoji vrlo velika vjerojatnost da se izrigaš od muke i umora.

                Comment


                • Re: Da li itko može objasniti ovu sprint tablicu?!

                  to kontam da. ali me pate oni treninzi, pa ima prvi drugi treci..
                  kad sta radit kako? to me zanima :S

                  Comment


                  • Re: Da li itko može objasniti ovu sprint tablicu?!

                    Pa 1. i 2. trening radis onako kako ti piše u onom prvom redu. 3. i 4. kako piše u drugom redu itd. Ako ti je to preteško radiš po tablici br.2. A ovu 3. tablicu ne kužim potpuno, ovo s faza mi nije jasno.

                    Comment


                    • Re: HIIT trening

                      Hjaoooj, nikako da skontam one tablice "6 razloga zašto je aerobni trening kontraproduktivan - 2. dio"

                      Comment


                      • Re: HIIT trening

                        Originally posted by small
                        Hjaoooj, nikako da skontam one tablice "6 razloga zašto je aerobni trening kontraproduktivan - 2. dio"
                        Pročitaj temu od početka, ja sam sve objasnio.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: HIIT trening

                          to i radim

                          Comment


                          • Re: HIIT trening

                            U srijedu mi je obično no carb day. dali je onda pametno raditi HIIT i nakon toga LI cardio? dan prije toga unesem oko 125-150g UH pa ne znam kakvo je stanje sa zalihama glikogena.

                            Comment


                            • Re: HIIT trening

                              Originally posted by Skums
                              U srijedu mi je obično no carb day. dali je onda pametno raditi HIIT i nakon toga LI cardio? dan prije toga unesem oko 125-150g UH pa ne znam kakvo je stanje sa zalihama glikogena.

                              ne bih preporucio
                              makar ces sa tom malom kolicinom glikogena brzo uci u fat burn zonu ,problem je u tome da ce ti takva vrsta aktivnosti pojesti misicnu masu ,ne mislim na sam glikogen ,nego na misicna vlakna opcenito
                              hiit je dobra komba ali moras imati jedan backup ,a to je vecu kolicinu proteina
                              u tom slucaju bi bilo dobro da se unese i veca kolicina proteina od potrebne ,visak ce se iskoristavati kao glikogen ,to jest kao energija ,a opet s druge strane bit ce dovoljno proteina da ne dodje do katabolizma ,a ako si u fat burn zoni gubit ces salo a glikogen nece ici u minus ,to jest nece doci do katabolizma
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment


                              • Re: HIIT trening

                                Znači onda bi bilo najbolje na dane kad ne unosim UH raditi samo LI kardio? Tj. HIIT ostaviti za dane kad unosim više UH. A što se tiče proteina, unesem ja dnevno i do 2,5g po KG tak da sam tu pokriven i prije treninga popijem 5g BCAA. Prvenstveno mislim na proteine iz mesa.

                                Comment

                                Working...
                                X