Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: HIIT trening

    Originally posted by SuperHuman
    meni treba program samo sa jednorucni utege zasto reko sam nemogu u teretanu zasto nemam u moj grad
    Pa napravi i dvoručne onda, il se preseli u moj grad :P

    Comment


    • Re: HIIT trening

      haha braco ajmo bez zezanje stv treba mi trening programa za jednorucne utege.... Sad dok nenapravim utege ja cu vljezbat HIIT a nakon toga posle umesto HIIT treniracu low intensity cardio i tako za da ne "gorim" muskule

      Comment


      • Re: HIIT trening

        Jbt okelen s ti sinko?

        Comment


        • Re: HIIT trening

          A moze li tablica 3 od HIIT treninga da se izvodi manje od 6 tjedna?

          Comment


          • Re: Aerobni trening

            Originally posted by kelly
            Samo da dodam kako sam ja radio, (ovo je program za definiciju da ne bi bilo zabune):

            pon - sri - pet: HIIT + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax.

            uto -čet-sub: utezi + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax. U subotu radiš noge (nakon nogu ne vozim bicikl) tako da odmore do ponedjeljka.

            Na kraju svakog treninga pwm.

            Nedjelja odmor.

            Ovakvim načinom treninga salo mora ići jako brzo, jedino možete sve upropastiti lošom prehranom i sa nedovoljno sna.

            Ja zelim da namali salo znaci mogu da koristim ovu programu tako? Da te pitam znaci primjer ja HIIT odradim ujutro rano i nako trcanje odma bicikl ili mogu ujutro HIIT a po podne kod 6-7 navece da radim biciklom? I dali smijem ici po ova program ako ne uzimam pwm?? Za prehranu i sna cu napravit svee da bude ok ali sad taj pwm ako ne pretstavlja problem? I za kraju kad radim utege mogu vako da radim
            uto:chest/back
            cet:biceps/triceps/abs
            sub:legs/shoulders/abs i nakon toga odmor moze ovako?? A za hranu trebam vise kalorija potrosit nego sto unesem sa ishranu tako? Zasto ja tako znam kad smanjujes salo to treba?

            Comment


            • Re: Aerobni trening

              Originally posted by SuperHuman
              Originally posted by kelly
              Samo da dodam kako sam ja radio, (ovo je program za definiciju da ne bi bilo zabune):

              pon - sri - pet: HIIT + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax.

              uto -čet-sub: utezi + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax. U subotu radiš noge (nakon nogu ne vozim bicikl) tako da odmore do ponedjeljka.

              Na kraju svakog treninga pwm.

              Nedjelja odmor.

              Ovakvim načinom treninga salo mora ići jako brzo, jedino možete sve upropastiti lošom prehranom i sa nedovoljno sna.

              Ja zelim da namali salo znaci mogu da koristim ovu programu tako? Da te pitam znaci primjer ja HIIT odradim ujutro rano i nako trcanje odma bicikl ili mogu ujutro HIIT a po podne kod 6-7 navece da radim biciklom? I dali smijem ici po ova program ako ne uzimam pwm?? Za prehranu i sna cu napravit svee da bude ok ali sad taj pwm ako ne pretstavlja problem? I za kraju kad radim utege mogu vako da radim
              uto:chest/back
              cet:biceps/triceps/abs
              sub:legs/shoulders/abs i nakon toga odmor moze ovako?? A za hranu trebam vise kalorija potrosit nego sto unesem sa ishranu tako? Zasto ja tako znam kad smanjujes salo to treba?
              pa moras imat pwm jer ces inace pocet postepeno gubit misice i đaba ti salo otislo ako si i misice potrosia.Lijepo uzmeš jedan whey od 200 kn koji pomijesas s glukozom li dextrozom.Ako pak nemaš za to roknes dva tri jaja i eventualno komad dva piletine

              Comment


              • Re: HIIT trening

                inace imam problema sa vecim butinama i straznjicom od ostatka tijela, zanima me hoce li hiit ili bilo kakva vrsta trcanja pomoci da se to smanji ?

                Comment


                • Re: HIIT trening

                  Originally posted by acdc80
                  inace imam problema sa vecim butinama i straznjicom od ostatka tijela, zanima me hoce li hiit ili bilo kakva vrsta trcanja pomoci da se to smanji ?
                  tj rad na orbitreku

                  Comment


                  • Re: HIIT trening

                    Ja posli hiita nemogu fizicki odradit LI cardio, noge ubijaju, kakva su vasa iskustva s tim?? Da se vise odmorin i provam??

                    Comment


                    • Re: HIIT trening

                      Originally posted by vuka21
                      Ja posli hiita nemogu fizicki odradit LI cardio, noge ubijaju, kakva su vasa iskustva s tim?? Da se vise odmorin i provam??
                      Nema ne možeš, uvijek se može, stisni zube i odradi
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: HIIT trening

                        pa jbt li cardion dođeš do kuće ako vanka radiš hiit.. kako nemoš nastavit LI.. kakvae to kondicija ?
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • Re: HIIT trening

                          A sta ja znam, ja udrem negdi na 7% nagiba i na 6 km/h li cardio negdi, a valjda sam pretjera sa hiitom, a i tek sam pocea sa hiitom, tako da provat cu iduci put se jos potrudit pa cemo vidit

                          Comment


                          • Re: HIIT trening

                            Trcim na nekih 9 pa skocim na 19 km/h negdi i tako radim intervale po 20 odnosno 60 sec

                            Comment


                            • Re: HIIT trening

                              kako inace cesto mlatim vrecu zbog sporta kojim se bavim mislio sam izvuc dodatnu korist od toga.
                              mislio sam kako bi to pretvorio u jednu vrstu hiit treninga, 40 sekundi normalnog rada na vreci i nakon toga 20 sekundi brzih i snaznih izmjena udaraca... sto mislite o tome??

                              Comment


                              • Re: HIIT trening

                                Originally posted by acdc80
                                kako inace cesto mlatim vrecu zbog sporta kojim se bavim mislio sam izvuc dodatnu korist od toga.
                                mislio sam kako bi to pretvorio u jednu vrstu hiit treninga, 40 sekundi normalnog rada na vreci i nakon toga 20 sekundi brzih i snaznih izmjena udaraca... sto mislite o tome??
                                probaj

                                I ja radim nešto slično

                                Comment

                                Working...
                                X