Announcement

Collapse
No announcement yet.

HIIT trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Aerobni trening

    Originally posted by Pax
    Ako ti nije problem jel mi mozes ovdje napisati neki program za masu od 4 dana i kako ga kombinirat s ovim aerobnim jer ne mogu iskombinirati s onom iz moji programi?Hvala
    Program od 4 dana imaš u Moji treninzi. Utezi se isto rade i na masi i na defki, razlika je u prehrani.
    Na masi se ne radi aerobno, a za defku sam objasnio.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Aerobni trening

      ok,al meni treba mase a dosta sam sala skupio pa sam mislio da se nesto moze iskombinirat

      Comment


      • #18
        Re: Aerobni trening

        Originally posted by Pax
        ok,al meni treba mase a dosta sam sala skupio pa sam mislio da se nesto moze iskombinirat
        Svima treba mišićna masa a ne treba im salo, ne možeš oboje istovremeno, prvo jedno pa drugo.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Aerobni trening

          jos ne idem u gym s ovim mislim ubit salo, pa onda u gym na masu.
          jel mislis da je ovo dovoljno za izgubit recimo 7-8 kg (to bi bilo idealno , 187 visine, negdje sam izracunao da bi trebo imat oko 83kg)
          jel dosta samo taj bicikl 3x tjedno bez gyma???

          a prehrana bi onda trebal biti ko za defku jel??

          Comment


          • #20
            Re: Aerobni trening

            Originally posted by Maxigor
            jos ne idem u gym s ovim mislim ubit salo, pa onda u gym na masu.
            jel mislis da je ovo dovoljno za izgubit recimo 7-8 kg (to bi bilo idealno , 187 visine, negdje sam izracunao da bi trebo imat oko 83kg)
            jel dosta samo taj bicikl 3x tjedno bez gyma???

            a prehrana bi onda trebal biti ko za defku jel??
            Nemoj ništa misliti nego kreni u gym što prije.
            Logika ti je totalno pogrešna: "s ovim mislim ubit salo, pa onda u gym na masu", to je isto kao da kažeš: "prvo moram imati odličnu frizuru da bih mogao ići frizeru", meni to nije normalno razmišljanje.

            U gym se ide da bi skinuli salo i nabili mišiće.

            Defka bez utega će ti pojesti i salo i mišiće, pa ti sada kako hoćeš.

            P.S. Po kakvoj to računici bi trebao imati 83 kg na 187 visine. Možda po BMI tablicama. Te su tablice za idiote, što prije ih zaboraviš bit će ti bolje.
            Ogledalo je zakon. Ako izgledaš dobro u ogledalu onda je i visina i težina OK.
            Pogledaj Šimuna kako lijepo izgleda, 180 cm a 90 kg, i da ima još par kg više izgledao bi još ljepše.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Aerobni trening

              a dobro covijek nema sala ko i ja..ako imas samo misice onda nije puno ni 105 na 187, ali jbg kod mene nije tako bar za sad...
              nadam se da me razumijes sta mislim rec i da gledam se u ogledalo pa ti i kazem zato hehe

              P.S
              imam neke bucice doma pa malo s njima se ubijam dok ne bude bolja situacija za krenuti u gym i za suplimente., trudim se da i misici ne odu...

              jbg recesija ne radi se prijatelju...pa je sve nekompletno i navuci nategni..

              Comment


              • #22
                Re: Aerobni trening

                Originally posted by Maxigor
                a dobro covijek nema sala ko i ja..ako imas samo misice onda nije puno ni 105 na 187, ali jbg kod mene nije tako bar za sad...
                nadam se da me razumijes sta mislim rec i da gledam se u ogledalo pa ti i kazem zato hehe

                P.S
                imam neke bucice doma pa malo s njima se ubijam dok ne bude bolja situacija za krenuti u gym i za suplimente., trudim se da i misici ne odu...

                jbg recesija ne radi se prijatelju...pa je sve nekompletno i navuci nategni..
                OK, sad je jasnije, nisi se bio dobro izrazio, pozz.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Aerobni trening

                  he he

                  Comment


                  • #24
                    Re: Aerobni trening

                    Originally posted by kelly
                    Tablica 3, s njom počinješ.
                    Na jednom treningu trčiš 45 minuta lagano na 60% fsmax a drugi trening trčiš 20 minuta na 80% fsmax.

                    Sa tablice 3 ideš na tablicu 2.

                    Trening Serije Visoki intezitet Niski intezitet
                    1 4 40 sek 4.00 min
                    2 4 40 sek 3.45 min
                    3 4 40 sek 3.30 min
                    4 5 40 sek 3.15 min
                    5 5 40 sek 3.00 min
                    6 5 40 sek 2.45min
                    7 6 40 sek 2.30 min
                    8 6 40 sek 2.15 min

                    Ovo je tablica 2:
                    Objašnjenje stupaca s lijeva na desno:
                    trebaš odraditi 8 ovakvih treninga, (2-3 treninga tjedno). 4 serije po 40 sekundi šprintanja i 4 minute laganog trčanja. Na drugom treningu smanjiš lagano na 3 minute i 45 sekundi...

                    Kad si odradio ovih 8 treninga prelaziš na tablicu 1.
                    Odradiš 18 treninga, pišu ti serije i trajanje šprinta i laganog trčanja isto kao u tablici 2.


                    I to je to...
                    Kelly ajde ak nie prob, inace kak sam sad na defki da skinem malo BF, inace ovo je moj raspored za defku

                    pon-sri praznjenje do 100g UH ili manje(75), cet-punjenje, pet-praznjenje, sub-punjenje i ned-kombinirano, e sad ja sam ubacio kardio u pon i sri ujutro na bajku 40-45min i poslije treninga lupati vrecu ili vozikati opet bajk do 30min, a cet i sub bi ubacio HIIT jer se tada punim a koliko sam procito ne teretani forumu da se ekipa prvo puni UH pa onda radio HIIT, e sad mene zanima sta znaci sljedece

                    Trening 1, serije 2, Visoki intezitet 40sec, Niski intezitet 4min

                    jel to to ??

                    Comment


                    • #25
                      Re: Aerobni trening

                      evo naso sam, nisam odmah shvatio

                      http://www.building-body.com/6-razloga- ... 2-dio.html

                      ali da pitam jel dobro ovak kak sam napiso raditi cardio?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Aerobni trening

                        Originally posted by Saša_89
                        Trening 1, serije 2, Visoki intezitet 40sec, Niski intezitet 4min
                        Prvi trening, serije četiri (a ne dvije), Visoki intezitet (šprint) 40sec, Niski intezitet (lagano trčanje) 4min
                        ...od prvog pa do osmog treninga...
                        Osmi trening, serije 6, Visoki intezitet (šprint) 40sec, Niski intezitet 2.15 min

                        pročitaj još jednom tablice i tekst ako je šta nejasno i udri...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Aerobni trening

                          Originally posted by kelly
                          Originally posted by Saša_89
                          Trening 1, serije 2, Visoki intezitet 40sec, Niski intezitet 4min
                          Prvi trening, serije četiri (a ne dvije), Visoki intezitet (šprint) 40sec, Niski intezitet (lagano trčanje) 4min
                          ...od prvog pa do osmog treninga...
                          Osmi trening, serije 6, Visoki intezitet (šprint) 40sec, Niski intezitet 2.15 min

                          pročitaj još jednom tablice i tekst ako je šta nejasno i udri...

                          da znam, sve sam sad shvatio samo me zanimalo najvise jel sam dobro ubacio kardio treninge. pon i sri ujutro trcati ili vozikati bajk i poslije treninga lupati vrecu ili vozikati bajk, cet i sub kad se punim radim HIIT, jer dobro raspoređeno

                          Comment


                          • #28
                            Re: Aerobni trening

                            imam jedno pitanje.... imamo trčanje, bicikl i orbitrek...
                            trčanje mogu izdržat 1min trčanje na 10 ili 11 km/h pa 1min brzo hodanje na 6 ili 7 kmh i tako jedno sat vremena

                            bic i orbitrek mogu znatno duže jer me ne bole koljena i leđa... i imam filing da se puno više oznojim nego na trčanju....

                            savjeti

                            Comment


                            • #29
                              Re: Aerobni trening

                              do sad sam radio neke intervale na biciklu i jučer krenuo na traku za trčanje (jer je bicikl na popravku). Inače ne mogu baš puno trčati ali jučer sam pošteno oderao - 45 sek šprinta, prvih 3 puta na max-u, druga 3 na malo slabijoj brzini, odmor između 2.15 min sa zagijavanjem od 3 min, sve zajdeno 20 min. Pa ove slabije varijante ovdje http://www.building-body.com/6-razloga- ... 2-dio.html su za stare babe
                              Još koji put odradim i trčat ću ko gepard

                              Comment


                              • #30
                                Re: Aerobni trening

                                @ tommek81 - u čemu je problem? pa možeš raditi intervale i na biciklu, zar ne?

                                Comment

                                Working...
                                X