Announcement

Collapse
No announcement yet.

PROGRAMI za svakoga...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: trening?

    pozdrav, i dobro dosao nazad,

    evo da se bacimo na posao :
    1.prsa-biceps
    2.odmor
    3.ledja-triceps
    4.odmor
    5.ramena-podlaktice-trbuh
    6.noge,
    7.odmor.

    a sto se tice broja serija, ponavljanja, broja vjezbi imas tabelu a i podjelu ovu pa vidi mozda ti stima, ja slicno radim samo sto nikad vise od 8 ponavljanja ne radim , i uvjek su gigantske tezine, pa partner nekad malo ima posla

    http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=45&t=2573
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #17
      Re: trening?

      hvala kolega,ali zaboravio sam napomeniti jos nesto...htio bih da treniram svaki dan,pokusao sam samo jednu misicnu skupinu na dan ali su tada treninzi prekratki....koje bi rijesenje bilo...
      http://svegapomalo.com

      Comment


      • #18
        Re: trening?

        Originally posted by dombo123
        hvala kolega,ali zaboravio sam napomeniti jos nesto...htio bih da treniram svaki dan,pokusao sam samo jednu misicnu skupinu na dan ali su tada treninzi prekratki....koje bi rijesenje bilo...
        neznam bas sad svaki dan, ja bi ti preporucio bar 1 il 2 dana odmora, stim da napravis raspored malo kvalitetniji i neke misicne skupine 2 x sedmico da radis, to je jedino sto se moze uciniti, ja radim 3 x 1 i nekad 2 x 1,
        ja radim po dorian yatesovom sistemu, samo sto sam malo izmjenio to
        a ovako to izgleda
        1prsa - biceps
        2.ledja
        3.ramena-triceps
        4.noge (njih radim 1 u petnase dana pa nekad uzmem odmor)
        5.opet iz ponova
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #19
          Re: Programi za svakoga...

          Originally posted by dombo123
          jel ima netko neke prijedloge programa treninga
          Pročitaj prvi post ove teme.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Programi za svakoga...

            evo da ne otvaram novu temu.. trebao bi promjenuti malo program.. pa sam nasao ovaj(koji bi mi valjda odgovarao)

            1.dan: grudi, triceps, prednji i bocni deltoid
            2.dan: listovi, butine, trbušni
            3.dan: Leđa, biceps, Trapezius, i zadnje zadnje rame

            Samo me zanima jel ova raspodjela u redu ? pozz.
            (cilj masa)
            No pain, no gain!

            Comment


            • #21
              Re: Programi za svakoga...

              Originally posted by walter
              evo da ne otvaram novu temu.. trebao bi promjenuti malo program.. pa sam nasao ovaj(koji bi mi valjda odgovarao)

              1.dan: grudi, triceps, prednji i bocni deltoid
              2.dan: listovi, butine, trbušni
              3.dan: Leđa, biceps, Trapezius, i zadnje zadnje rame

              Samo me zanima jel ova raspodjela u redu ? pozz.
              (cilj masa)
              dobro je to za trodnevnu podjelu, samo nemoj prije butina raditi listove, daj se zamisli da ubiješ listove da nemožeš više hodat, pa nećeš ni s 50 kg moći raditi čučanj, nedovoljno ćeš izmorit kvadricepse
              i biceps na kraju odvježbaj, a ne prije trapeza i stražnjeg ramena
              ako ti je cilj masa onda imaj prehranu za masu

              Comment


              • #22
                Re: PROGRAMI za svakoga...

                evo nakon stanke od 4 mjeseca( zbog loma kljucne kosti) odlucio sam pocet natrag s treninzima, da li da pocnem sa nekim full bodyem ili da samo nastavljam s ovtom

                Comment


                • #23
                  Re: PROGRAMI za svakoga...

                  Originally posted by pro_beginer
                  evo nakon stanke od 4 mjeseca( zbog loma kljucne kosti) odlucio sam pocet natrag s treninzima, da li da pocnem sa nekim full bodyem ili da samo nastavljam s ovtom
                  Možda bar dva tjedna full body, tek toliko da se vratiš u štimung, a onda OVT.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #24
                    Re: PROGRAMI za svakoga...

                    imas neki koji bi mi preporucio? ja sam nasao 2 koja mi se svidaju ...

                    squat 15-20 x 2
                    pullover 10 x2
                    military 10x2
                    zgib 2 x max
                    bench 10x3
                    dips 12x2

                    i

                    squat 12x3
                    bench12x3
                    dips ss zgibovi max x2
                    military 12x3

                    Comment


                    • #25
                      Re: PROGRAMI za svakoga...

                      Ovaj drugi je o.k., samo jedamput tako, drugi put čučanj 4*6, umjesto bencha veslanje i umjesto militarya odručenje za srednje. Na kraju svakog može face pulls, 2*20.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #26
                        Re: PROGRAMI za svakoga...

                        http://www.building-body.com/Dvije-t...icne-mase.html

                        sta mislite o ovome ljudi,
                        i preko otkaza raditi, to je osjecaj kad oci ispadaju od bolova, i velike mogucnosti od povreda su, jer to je u 99 % slucajeva nepravilni pokreti i razna zabacivanja i varanja ,
                        a i ovo s cucnjevima me zbunilo, kao u fazonu kada radis cucnjeve cijelo tijelo napreduje
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • #27
                          Re: PROGRAMI za svakoga...

                          Originally posted by SemaMare
                          http://www.building-body.com/Dvije-t...icne-mase.html

                          sta mislite o ovome ljudi,
                          i preko otkaza raditi, to je osjecaj kad oci ispadaju od bolova, i velike mogucnosti od povreda su, jer to je u 99 % slucajeva nepravilni pokreti i razna zabacivanja i varanja ,
                          a i ovo s cucnjevima me zbunilo, kao u fazonu kada radis cucnjeve cijelo tijelo napreduje
                          Kao što kažeš, veća mogućnost ozljede, pogotovo bez spotera, al' možeš primjenjivati na npr. razvlačenjima, potiscima bučicama, pregibima, zgibovima, dipsima i tak' al' ne bih na teškim veslanjima, mrtvom il' drugim vježbama koje su općenito zahtjevnije. Ovo s čučnjevima je prava stvar, s tim da nakon 10 ponavljanja, za svako sljedeće produžuješ odmor između ponavljanja, dok ne skupiš dovoljno snage da izvedeš sljedeće ponavljanje. Al' daj rađe kreni klasično, dok se malo ne ufuraš, da ne izgoriš od pretjerane želje za povratkom mišića i ozljediš se!
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #28
                            Re: PROGRAMI za svakoga...

                            Originally posted by PatrickStar
                            Al' daj rađe kreni klasično, dok se malo ne ufuraš, da ne izgoriš od pretjerane želje za povratkom mišića i ozljediš se!
                            hvala, definitivno si u pravu druze
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #29
                              Re: PROGRAMI za svakoga...

                              Tražim ali nikako nemogu naći podjelu da u pet dana prođem cijelo tijelo dva puta,dali može neki link da vidim samo koje partije spojiti!

                              Comment


                              • #30
                                Re: PROGRAMI za svakoga...

                                http://www.aworkoutroutine.com/train...wice-per-week/

                                Ovdje imaš nešto.
                                Po meni, bolja je podjela 1.5 mišićne grupe po tjednu... Tako ja trenutno treniram.

                                Comment

                                Working...
                                X