Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

    Kelly jel ista stvar ako radim slobodni čučanj ili na onoj hack spravi u čemu je razlika ? I koja je razlika ako držim šipku naprid ili nazad na leđa jel to sve ista stvar?
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #47
      Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

      Originally posted by robertost
      Kelly jel ista stvar ako radim slobodni čučanj ili na onoj hack spravi u čemu je razlika ? I koja je razlika ako držim šipku naprid ili nazad na leđa jel to sve ista stvar?
      Bolje je raditi sa slobodnim utezima nego na spravama.
      A prednji čučanj više pogađa kvadove od stražnjeg.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #48
        Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

        Aha moran još savladat tehniku za prednji čučanj ne ide mi baš ,klizi mi sa ramena noge prije nikad nisam ni radija sad 2 puta tjedno
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #49
          Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

          Nikada nisam radio na hack spravi jer je nema kod mene u teretani .

          Prednji čučanj (šipka naprijed) više pogađa kvadriceps nego šipka iza leđa.

          Comment


          • #50
            Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

            Da i ja sam to mislija ali ovako mi je lakše ,leđa držim ravno noge dobro napreduju a prednji čučanj mi je zafrkano radit ne ide pa ne ide ,iako sam jučer radija noge a uopće neman upala
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #51
              Re: Trening za masu - sa bodybuilding.com

              Probaj raditi manje pauze uzmeđu serija. Ili ubaci poneke superserije.

              Comment


              • #52
                Koji trening za masu?

                ako moze netko neka mi kaze sto je bolje? pon prsa, uto triceps, sri ledja, cet biceps, pet noge i ramena su i ned odmor. ili pon prsa i triceps$ ramena, uto ledja i biceps noge, sri odmor, cet prsa i triceps ramena, pet ledja i biceps noge sub i ned odmor trbusnjaci mi nisu problem njih vjezbam na vecer. pitanje glasi koji od ova dva tipa treninga je bolji za dobijanje mase, vikend ne mogu koristiti zbog posla i ako mozete da mi kazete dali je bolje trenirati ujutro ili poslije podne ps mozda ima glupih pitanja ali eto. HVALA NA ODGOVORU

                Comment


                • #53
                  Re: STO JE BOLJE; BROJ DANA

                  za masu je bolje trenirat popodne, kad se covjek lijepo najede vec par puta da imas snage na treningu itd, a definiciju je bolje radit u jutro i to na prazan zeludac.
                  trening, probaj ovak
                  pon - prsa,biceps
                  uto - ledja,triceps
                  sri - odmor
                  cet - noge,trbuh
                  pet - ramena,trapez
                  sub - odmor
                  ned - odmor
                  ako zelis mozes si to podjelit na pet dana, ali ovak ces imat vise vremena za odmor i automatski ces bolje rasti, naravno ako ces dobro trenirati, jesti kroz dan i pwm obavezno
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #54
                    Trening za masu?!

                    http://www.fitness.com.hr/vjezbe/pro...ning-masa.aspx

                    Šta kažete na ovaj trening za masu. Jel dobar, ša se treba ubacit...

                    Comment


                    • #55
                      Re: Trening za masu?!

                      Trening je jednak i na masi i na definiciji.Jedino što trebaš promijeniti je :

                      Prehrana: mora sadržavati dnevni unos proteina oko 2 grama po kilogramu tjelesne težine. Potrebe za ugljikohidratima su oko 4 grama po kilogramu tjelesne težine, s time da treba paziti da većina unešenih ugljikohidrata bude sa niskim glikemijeskim indeksom. Također treba zadovoljiti potrebu za svim ostalim nutrijentima (masti , vitamini, minerali, tekućina).

                      Comment


                      • #56
                        Re: Trening za masu?!

                        u redu je...za masu veće težine 6-8 ponavljanja...i možeš probat piramidalno

                        Comment


                        • #57
                          Re: Trening za masu?!

                          Originally posted by Armani View Post
                          u redu je...za masu veće težine 6-8 ponavljanja...i možeš probat piramidalno
                          Za mene su to gluposti.Pa uvijek treba koristiti veće težine!

                          Comment


                          • #58
                            Re: Trening za masu

                            Koristi pretražnik, napisane su bajke o tome šta treba za masu...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment

                            Working...
                            X