Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program - trebaju mi sugestije neke...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kokanitis
    replied
    )))

    Hvala lepo!!!! rekoh da pitam, ispade da nemam veze sa zivotom.. ))
    hvala jos 1put

    Leave a comment:


  • SlySter
    replied
    Put prema pravilnom i punom razvitku tijela je u mijenjanju i raznolikosti vježbi.
    Teretana je alat a tijelo vam je neobrađeni kamen.
    Cilj bodybuildinga je razviti tijelo u simetričnu cjelinu gdje se ništa ne istiće nad onim drugim.
    Dakle vježbati treba tako da se vježbe inteligentno postave ne tako da se svi mišići razviju koliko idu...

    Zašto raditi potisak bućicama kad smo več napravili potisak sa šipkom?Zašto kombinirati biceps u dan kad nam je triceps zagrijan prsima?Zašto raditi lat mašinu kad več radiš zgibove?Zašto radiš potisak sa šipkom iza glave kada je to biomehanički nepravilno?Zašto radiš potisak bućicama kad si več napravio potisak sa šipkom?Zašto kombiniraš noge i ramena a ne odvojiš ih pošto su noge 50 posto tijela?

    Koncepcija bi ti trebala biti takva da cijelo tijelo odradiš samo jednom u tjednu.Ne bi trebao ponavljati vježbe na treningu (Bench press šipkom pa onda bućicama).Trening bi ti trebao trajati maksimum sat i pol i ne bi trebao miješati dvije velike skupine u istom treningu.

    Leave a comment:


  • kokanitis
    started a topic Program - trebaju mi sugestije neke...

    Program - trebaju mi sugestije neke...

    ako bi neko bio ljubazan da me posavetuje oko programa....

    PON
    bench, kosi potisak, ravno razvlacenje, propadanja, stojeci pregib sipkom, sedeci naizmenich. pregib bucicama, hammer(uglavnom sve je piramidalno sa povec tezine 15, 10, 12,
    SRE
    hiperextenzija, lat siroko ispred, lat veslanje, lat neutralni hvat, lat potisak triceps, potisak sa chela, extenz bucicom iza glave.zgibove radim na pocetku da se zagrejem 8 serija po 8 ponavljnja
    PET
    potisak na masini iza vrata, potisak bucicama sedeci, letenje bucicama u pretklonu, letenje bucicama u usprav polozaju, trapezi, cucnjevi, rumuni, listove...

    mesec i po radim ovako i poboljsao sam sve grupe misica nego me zanima da li je pametno da menjam malo vezbe...
    hvala!!
Working...
X