Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program - trebaju mi sugestije neke...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Program - trebaju mi sugestije neke...

    Je li svaki trening povećate malo kilažu ili prvo povećate ponavljanja, pa kilažu?

    Comment


    • #32
      Re: Program - trebaju mi sugestije neke...

      Originally posted by kokanitis View Post
      ako bi neko bio ljubazan da me posavetuje oko programa....

      PON
      bench, kosi potisak, ravno razvlacenje, propadanja, stojeci pregib sipkom, sedeci naizmenich. pregib bucicama, hammer(uglavnom sve je piramidalno sa povec tezine 15, 10, 12,
      SRE
      hiperextenzija, lat siroko ispred, lat veslanje, lat neutralni hvat, lat potisak triceps, potisak sa chela, extenz bucicom iza glave.zgibove radim na pocetku da se zagrejem 8 serija po 8 ponavljnja
      PET
      potisak na masini iza vrata, potisak bucicama sedeci, letenje bucicama u pretklonu, letenje bucicama u usprav polozaju, trapezi, cucnjevi, rumuni, listove...

      mesec i po radim ovako i poboljsao sam sve grupe misica nego me zanima da li je pametno da menjam malo vezbe...
      hvala!!
      itekako je pametno posto je poznato da se pri izvodjenju istih vjezbi duzi vremenski period tijelo navikne i tvoj trening ne daje rezultate koliko god ti ginuo...rotiraj ih malo i vidjet ces na sebi kako djeluje ali budi spreman na male upale
      If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

      Comment


      • #33
        Re: Program - trebaju mi sugestije neke...

        pozz drugari dugo me nije bilo

        Imam jedno pitanje za vas, ili bolje rečeno treba mi pomoć. Kako nisam u mogućnosti da obilazim teretanu često, ja sam napravio nešto improvizovanih sprava i tegića kod kuće, pa mogu svakodnevno da radim. od vas trazim da mi pomognete u pravljenju nekog programa sa sledećim stvarima:
        vratilo,sprava za dipseve, klupica za bendz i ostalo..
        betonski teg 70+kg
        betonski teg ~30kg
        bučice 15kg

        to je to..

        Comment

        Working...
        X