Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

    mogao bi.... četvrtkom umjesto teretane HIIT a onda u sub stavit neku laganu teretanu tek toliko da nes malo napravim.... ? kelly....ako mozes daj mi savijet ti...ipak znas punooooooooooooo vise od mene.... hvala

    Comment


    • #17
      Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

      Samo nešto ne mogu shvatit... Zašto nema vježbi za biceps i triceps? Možda ih i pogodim s nekim vježbama ali dal će ti mišići rast ako ih ne budem vježbao tih 8 tjedana?

      Comment


      • #18
        Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

        Molim vas nek mi netko odgovori!

        Comment


        • #19
          Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

          Originally posted by Timotej
          Samo nešto ne mogu shvatit... Zašto nema vježbi za biceps i triceps? Možda ih i pogodim s nekim vježbama ali dal će ti mišići rast ako ih ne budem vježbao tih 8 tjedana?
          Pa takav je program bez tih vježbi. Ionako ruke rade u gotovo svim vježbama.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

            Originally posted by Timotej
            Samo nešto ne mogu shvatit... Zašto nema vježbi za biceps i triceps? Možda ih i pogodim s nekim vježbama ali dal će ti mišići rast ako ih ne budem vježbao tih 8 tjedana?
            Triceps se često aktivira u raznim vježbama ali biceps več nešto rjeđe (zgibovi...ugl. vježbe za leđa), moja preporuka je da svaki drugi trening odradiš bar 3 serije na poč. treninga za bicepse jer će tako biti izmoreni i dodatno češ ih umarati kroz treninge!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #21
              Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

              ja nakon svakog treninga u teretani odradim 2 serije za biceps...krenem od 10kg do 2kg pa od 2 do 10 nazad bez stanke....radim 10ponavljanja na svakoj kilazi...prakticki do otkaza radim....jel to dobro ili lose ???

              Comment


              • #22
                Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

                zašto to radiš? glupo je.
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #23
                  Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

                  ne znam....uvijek dobro pogodi biceps....osjecam krv u njemu i ruka se baš napuše i osjetis da si ga pogodio....

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

                    Evo ja sam ovaj tjedan počeo po ovome programu i prezadovoljan sam, jedino što ja nakon HIIT-a još 20 min lagano veslam, a u dane utega ću 2 puta tjedno ubacit 2-3 serije za biceps i triceps. Na definiciji sam i 3 dana imam kalorijski deficit od 800-900kcal, jedan dan normalno, onda 2 dana ponovo deficit 800-900kcal i jedan dan normalno.
                    I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
                    Muhamed Ali

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

                      puno ti je 800-900 kcal
                      ja bi to smanjio na max 500kcal...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ljetni kamp "Waterbury" - Jel itko isprobao ovaj program?

                        Definitivno ću smanjiti jer vidim da mi je taj deficit prevelik, uspio sam čak iskombinirati prehranu i s tolikim deficitom, a da ne budem gladan, ali zbog straha od gubitka mišića ću sada ići s deficitom od 600-700 kcal pa ću vidjeti. Mjesec dana sam bio na deficitu od 500 kcal uz ubacivanje nekih 2 dana tjedno kada uopće nisam brojio kalorije, u te dane sam jeo ono što mi se jelo. Sada sam baš počeo definiciju gdje je ubačen i ovaj HIIT (i malo kardia) pa sam htio probati s većim deficitom, a i vidim da su neki s foruma tako radili, mislim kelly.
                        I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
                        Muhamed Ali

                        Comment

                        Working...
                        X