Announcement

Collapse
No announcement yet.

300 program vježbanja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

    ma odustao sam prije par dana jer sam skinuo 2-3 kile sala i odlučio na masu....nisam radio klasični takav trening nego sam si prilagodio jer imam problema sa zgibovima.....od 9. mjeseca sam dobio točno 10 kila,a cilj mi je sad još 10-15 kila i poradit na snazi,a prvenstveno na zgibovima....takve vrste treninga izdržljivosti obožavam,a radili ih na košarkaškim pripremama.....sve u svemu želja mi je za godinu dana odradit 300 program u razdoblju od 2 ili 3 mjeseca,pa onda javim rezultate

    Comment


    • #17
      Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

      Originally posted by Whipeoff
      ...al definitivno nećeš nabaciti masu ko klasičan bodybuilder al ćeš dobit na čvrstoći i definiciji puno prije nego klasičnim putem, ii bolje češ se osjećat...
      Živa istina. Čvrstoća i definicija su osigurani, ali vježbe nisu za one koji su na periodu mase.

      Evo jedan zanimljiv intervju sa glumcima iz serije Spartacus Blood & Sand,
      o njihovom 4-satnom načinu treninga i ispijanju sheikova.
      Obratite pažnju na vježbe koje se sastoje između BB-a i PowerLiftinga, gimnastike,
      cardio i td:

      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #18
        300 trening

        300 trening
        http://www.youtube.com/watch?v=G0ETHPvJ ... re=related

        Ima li tko iskustva s ovime, jeli samo ovo dovoljno raditi da bi se postigao značajniji uspjeh?

        Idem 6mj u teretanu i nisam zadovoljan napretkom pa sam mislio ovo raditi, inače sam bio dosta mršav, nabacio sam malo mišića ali ne onoliko koliko sam se nadao.

        Comment


        • #19
          Re: 300 trening

          E baš to i mene zanima!

          Comment


          • #20
            Re: 300 trening

            Originally posted by Mimi
            300 trening
            http://www.youtube.com/watch?v=G0ETHPvJ ... re=related

            Ima li tko iskustva s ovime, jeli samo ovo dovoljno raditi da bi se postigao značajniji uspjeh?

            Idem 6mj u teretanu i nisam zadovoljan napretkom pa sam mislio ovo raditi, inače sam bio dosta mršav, nabacio sam malo mišića ali ne onoliko koliko sam se nadao.
            Originally posted by Timotej
            E baš to i mene zanima!
            Imamo već tu temu, spojio sam ih pa čitajte od početka.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: 300 trening

              Hvala i ispričavam se na novootvorenoj temi, nisam vidio ovu staru!

              Comment


              • #22
                Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                Originally posted by Whipeoff
                Ja ga radim već neko vrijeme i cilj ti je smanjivat vrijeme cijelog treninga tj. moraš ga napravit u što kraćem roku i vjeruj mi imat ćeš rezultata zato što istovremeno radiš trening visokog inteziteta, aerobni trening i vježbe snage. Samo nakon takvog treninga moraš imat adekvatan odmor i zato mislim da ti je možda tri puta tjedno malo previše, mene nnekoliko dana boli doljnji dio leđa i zadnja loža od mrtvog dizanja, leđa općenito rade u tri vježbe uu tom treningu, mislim da je dan odmora premalo. Al ujedno i mislim da ćeš imati prije rezultata nego sa klasičnim načinom vježbanja. Vježbam u teretani preko 10 godina tako da znam o pričam, al definitivno nećeš nabaciti masu ko klasičan bodybuilder al ćeš dobit na čvrstoći i definiciji puno prije nego klasičnim putem, ii bolje češ se osjećat.
                Nadam se da sam pomogo, inače moj rekord je negdje oko 17min imam i snimku pa ako te nešto interesira slobodno se javi, nisam još naišo na puno fanatika kojima se ovo da radit pa eto volio bi iskustva razmjenit.
                zelio bi samo nesto pitati u vezi ovoga treninga
                kako raditi ovaj trening koliko ga puta raditi sedmicno i koje vjezbe jel samo ove koje su prikazane

                Comment


                • #23
                  Re: 300 trening

                  kako raditi ovaj trening koliko puta sedmicno i koje vjezeb jel samo pve sto su prikazane
                  * 25 zgibova
                  * 50 dizanja sa 60 kilograma
                  * 50 sklekova
                  * 50 skokova na švedski sanduk (visine od 60 cm)
                  * 50 „brisača" na podu držači šipku od 60 kg
                  * 50 Kettlebell (16 kg) podići i potisnuti(između ponavljanja mora dotaknuti pod)
                  * 25 zgibova
                  ili treba jos neke vjezbe raditi

                  Comment


                  • #24
                    Re: 300 trening

                    Pa pročitaj sve postove od početka teme, sve je objašnjeno...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: 300 trening

                      Ovo mi je cilj uraditi,stvarno extra stvar,jeli od vas iko pokusao ovo ??

                      Comment


                      • #26
                        Re: 300 trening

                        Originally posted by kelly
                        Pa pročitaj sve postove od početka teme, sve je objašnjeno...

                        citao sam ali se nemogu snaci samo da pitam jel raditi samo ove vjezbe sto su navedene ili jos nesto i kako trenirati kako rasporediti trening

                        Comment


                        • #27
                          Re: 300 trening

                          jedan od ciljeva mi je uraditi 300 trening
                          Neuspjeh nije opcija...
                          Padni sedam puta, ustani osam puta....

                          Comment


                          • #28
                            Evo kako spartanci treniraju! 300 movie



                            Program treninga 300

                            Zapamtite između vježbi nema pauze:

                            25 dizanja na vratilu (zgibova) s dlanovima ispred ili iznad glave
                            50 mrtvih dizanja bučicama (60kg)
                            50 sklekova
                            50 skokova na kutiju od 60cm
                            50 podizanja na ravnoj podlozi, bench šipka sa utezima (60kg) se drži nepomično u zraku dok se nogu podižu i spuštaju, ne dodirujući pod (najbolja vježba za trbušne mišiće)
                            50 jednoručnih izbačaja s girjama (16kg)
                            25 dizanja na vratilu (zgibova) s dlanovima ispred ili iznad glave

                            Samo i da završite cijeli program možete se smatrati strojem. Polovica glumačke ekipe, koja je već bila u zavidnoj formi, nije niti pokušala, što vam govori koliko je program težak. Ako prođete sklekove, čeka vas kutija koja će vas lišiti i zadnjeg atoma snage, a ako kojim slučajem imate još nešto snage u sebi, zabavite se jer je sljedeća na rasporedu ravna podloga i podizanje / spuštanje nogu.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Evo kako spartanci treniraju! 300 movie

                              za ***** ,treba postepeno dolazit do ovoga i imat plan kako doc do ovog
                              Arena

                              Comment


                              • #30
                                Re: Evo kako spartanci treniraju! 300 movie

                                Originally posted by nikos91
                                za k.... ,treba postepeno dolazit do ovoga i imat plan kako doc do ovog
                                slažem se

                                Moja preporuka vam je da čekirate crossfit ako imate u svom gradu, ovo je praktički jedan malo brutalniji crossfit WOD samo..

                                Mislim sad mogu iz glave izmisliti još jedan (ne uzimajte ovo kao službeni WOD, nisam crossfit trener, samo sam malo proučavao materiju :P )

                                Na vrijeme:

                                100 skokova vijačom
                                20 burpija
                                10 mrtvo dizanje 60 kg
                                12 zgibova

                                3 kruga

                                Nisam često na ovom forumu pa ako postoji tema o crossfitu ja se ispričavam

                                Comment

                                Working...
                                X