Announcement

Collapse
No announcement yet.

300 program vježbanja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 300 program vježbanja?

    Gledao sam na youtube neke isjecke iz programa za vjezbanje iz filma 300..pa me zanima da li je iko od vas pokusao ovaj program ili poznaje nekoga ko je na ovom programu?
    PS:Ako mozete staviti link full programa 300 ako poznajete neki site...

  • #2
    Re: 300 program vjezbanja?

    http://www.building-body.com/Spartanski ... banja.html
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #3
      Re: 300 program vjezbanja?

      Meni osobno su ovakvi programi odlični za razbijanje rutine u teretani, radio sam ga tri mjeseca i zadovoljan sam rezultatima. Mozes probat i "300" od Steve Maxwella, definitvno program za sportaša kojem nije primarno hipertrofija i nabacivanje mišične mase.

      Comment


      • #4
        Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

        Da li mozes da mi napises koje su sve vjezbe u pitanju? kolko serija sa kojom vjezbom i naravno tezina sa kojom rade kada su u pitanju utezi?

        Comment


        • #5
          Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

          Originally posted by DzONI
          Da li mozes da mi napises koje su sve vjezbe u pitanju? kolko serija sa kojom vjezbom i naravno tezina sa kojom rade kada su u pitanju utezi?
          Imaš sve u ovom linku što je Igy dao.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

            50 „brisača" na podu držači šipku od 60 kg
            50 Kettlebell (16 kg) podići i potisnuti(između ponavljanja mora dotaknuti pod)

            sta znaci ovo sve mi je ostalo jasno samo ovo ne kontam

            Comment


            • #7
              Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

              Upiši na youtube "300 workout" i sve ce ti biti jasnije.

              Comment


              • #8
                Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                Pregledao sam ja te snimke davno neg me interesovala da li je neko to pokusao..........i na netu nema prikazano vjezbanje kao npr:nosanje tereta ili tako nesto slicno imaju samo inserti....

                Comment


                • #9
                  Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                  A koji cilj imaš brate mili,ako je cilj LOOK GOOD NAKED onda češ puno bolje i prije to postiči "klasičnim" BB treningom popračenim sa kvalitetnom,umjerenom i izbalansiranom prehranom.Ako ti je cilj biti spartanski vojnik zbog bilo kojeg razloga onda treniraj po ovakvom nekom programu.btw.u istu svrhu ti mogu poslužiti i razni trenininzi marinaca itd.ali to su programi u kojima se brusi kondicija,izdržljivost,maksimalna snaga,eksplozivna snaga,itd. a pitanje je dal je to tebi cilj u životu ili hočeš bolje izgledat ovo ljeto na plaži.Kapiraš?

                  Comment


                  • #10
                    Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                    Kapiram ja to sve...a cilj mi je i da dobro izgledam al i da sam to sve sto si nabrojao
                    pocecu uskoro sa ovim treningom pa cu postavit rezultate nakon mesec ili dva...

                    Comment


                    • #11
                      Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                      Originally posted by DzONI
                      Kapiram ja to sve...a cilj mi je i da dobro izgledam al i da sam to sve sto si nabrojao
                      pocecu uskoro sa ovim treningom pa cu postavit rezultate nakon mesec ili dva...
                      E to je problem kod večine,jel bi htjeli i biti jaki i veliki i izrezani i biti Cristiano ROnaldo i Mirko Filipović i glavni cugeri u kvartu itd. a to je puno ciljeva i kad sve to pokušavaš odjednom dobiješ puno osrednjih ili loših rezultata a nijedan pravi.To je tak i nikak drugačije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                        E to si dobro natipkao sad mi cilj da se iscrtam kolko je god moguce na ljeto cu upraznjavat teretanu sto vise al za dobijanje mase i kad se to dvoje iskombinuje valjda cu na kraju dobiti sta zelim

                        Comment


                        • #13
                          Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                          Originally posted by Tonik
                          Meni osobno su ovakvi programi odlični za razbijanje rutine u teretani, radio sam ga tri mjeseca i zadovoljan sam rezultatima.
                          cilj mi je eksplozivna snaga,odraz,prvi korak,izdržljivost....pa sam mislio početi ovaj program 3 puta tjedno,pa me zanima dali si uspio povećat snagu i eksplozivnost? a može i netko drugi uskočit sa svojim iskustvima sličnih treninga

                          Comment


                          • #14
                            Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                            da, osjeca sam se jacim i sposobnijim, a za eksplozivnost nisam bas siguran. Probaj pa vidi kako ti djeluje.

                            Comment


                            • #15
                              Re: 300 program vježbanja? Jel iko od vas pokušao ovaj program?

                              Ja ga radim već neko vrijeme i cilj ti je smanjivat vrijeme cijelog treninga tj. moraš ga napravit u što kraćem roku i vjeruj mi imat ćeš rezultata zato što istovremeno radiš trening visokog inteziteta, aerobni trening i vježbe snage. Samo nakon takvog treninga moraš imat adekvatan odmor i zato mislim da ti je možda tri puta tjedno malo previše, mene nnekoliko dana boli doljnji dio leđa i zadnja loža od mrtvog dizanja, leđa općenito rade u tri vježbe uu tom treningu, mislim da je dan odmora premalo. Al ujedno i mislim da ćeš imati prije rezultata nego sa klasičnim načinom vježbanja. Vježbam u teretani preko 10 godina tako da znam o pričam, al definitivno nećeš nabaciti masu ko klasičan bodybuilder al ćeš dobit na čvrstoći i definiciji puno prije nego klasičnim putem, ii bolje češ se osjećat.
                              Nadam se da sam pomogo, inače moj rekord je negdje oko 17min imam i snimku pa ako te nešto interesira slobodno se javi, nisam još naišo na puno fanatika kojima se ovo da radit pa eto volio bi iskustva razmjenit.

                              Comment

                              Working...
                              X