Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija + masa = moguce je!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Definicija + masa = moguce je!

    sve se slažem kelly ovi moji postovi se odnose na dio publike koja dolazi na ovaj forum prije svega da bi smršali i malo se doveli u tonus i dobit kilu dvije mišića( a vjerujem da takvih ima dosta). Ponekad mi se čini da bi se nakon čitanja postova na ovom forumu, takvi mogli zbuniti da će s trčanjem doći do anoreksije. Al mozda sam samo ja u zabludi. jebiga kad se ponekad fino raspravlja na forumu pa privlači i ne-bildere

    Comment


    • #47
      Re: Definicija + masa = moguce je!

      Originally posted by robi505
      pitanje:

      sta bi bilo kada bi na dan uzeli jedno deset(moze i manje bubnuo sam) "oborka" koji sadrzi samo shake i to whey, 80% proteina i 120 kalorija...
      mozda bi i dobio mišiće, al sigurno bi se razbolio ako bi to trajalo dugotrajno. Vrlo je to jednolična prehrana. Na svakoj kutiji suplemenata piše da to nije dobro i da su suplementi dodaci a ne zamjena normalnoj prhrani. Mislim da je Brock Lesnar radio nešto slično pa mu se napravila rupa u crijevima:
      http://mmajunkie.com/news/17627/brock-l ... change.mma

      Comment


      • #48
        Re: Definicija + masa = moguce je!

        Poznajem nekoliko dečkiju koju su to (neznam ni sam kako) postigli...mislim da je tu stvar genetike

        Comment


        • #49
          Re: Definicija + masa = moguce je!

          gledaj ti taj whey mozes zamjeniti. u tom smislu da i dalje imas unesenu veliku kolicinu proteina i energije manje nego sto trosisi...dakle masa i definicija je moguca.

          Comment

          Working...
          X