Announcement

Collapse
No announcement yet.

Powerbuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Powerbuilding

    Pozdrav zanima me ima li ko kakav savjet oko ovakvih programa treninga ,i ako mi moze ko predlozit neki program od 6 dana tjedno ,dosad na koje sam nalazio svi su 4 dana treninga,hvala unaprijed

  • #2
    a zasto bas zelis trenirati 6 puta tjedno? sumnjam da ti je to potrebno...
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Optimalno je kao početnik rekreativac raditi 3-4 treninga tjedno. Kreneš sa FB, pa što duže treniraš sve više dijeliš. Baziraj se na osnovne compound vježbe.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Jednostavno nemogu manje od 6 poludim haha stvar psihe,a ako mislite da nemam odmora dovoljno, spavam po danu i navecer,mozes li mi pojasnit sta ti znaci FB ne znam te skracenice,i treniram vec god pa se ne smatram bas pocetnikom al dobro mozemo rec

        Comment


        • #5
          2 godine pardon

          Comment


          • #6
            Originally posted by Fit0105 View Post
            Jednostavno nemogu manje od 6 poludim haha stvar psihe,a ako mislite da nemam odmora dovoljno, spavam po danu i navecer,mozes li mi pojasnit sta ti znaci FB ne znam te skracenice,i treniram vec god pa se ne smatram bas pocetnikom al dobro mozemo rec
            Ako imaš 6 treninga tjedno onda ti treninzi mogu biti puno bolji nego što jesu.
            FB znači fullbody, cijelo tijelo u jednom treningu, onda ideš na upper/lower pa podjelu na 3 pa na 4...
            Ovo su osnovne vježbe koje bi po meni svaki program trebao sadržavati:

            http://www.building-body.com/sto-su-to-osnovni-pokreti/
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Radim sve to osim propadanja i zgibova prije sam bia na streetworkoutu pa mi se zgadilo vise to radit

              Comment

              Working...
              X