Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening Masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening Masa

    Pozz,od polovice 10 mj sam na masi i treniram arnoldo blueprint za masu te sam dobio oko 5 kg sto masti sto misica.Polako pocinjem osjecat da se privikavam na ovaj tip treninga pa se od sj tjedan prebacujem na GVT od 3 tjedna.Imam jedno pitanje,naime dobio sam na masi ali i dalje nije toto po meni dosta sporo rastem ,dobio sam ja mase ali kada isao na defku mislim da to nebi izgledalo kako bi ja htio.Koliko bi ja trebao bit na masi da bi dobio neke ozbiljnije rezultate.Jedem 215 g proteina ( to sam u zadnje vrijeme ih nabio da vidim dali ce mi dat kakve bolje rezultate),350 UH,75 g masti.Mjere tijela:struk 79,bic 35,kvad,62,prsaleđa 106.Visina 178 cm ,kg 77

  • #2
    Koliko dugo na masi.. dokle god rastes relativno cisto i ne mastis se
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Da, pratiš stanje i slušaš svoje tijelo.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Napisi ovdje program ishrane..
        ​Kalorijski unos ti je premalen, to sigurno, ali me zanima kako jedeš kroz dan..jos ako kazes da si se uspio i umastiti,to je katastrofa na tako malom unosu kalorija

        Comment


        • #5
          Jedem 3000 kalorija.Obicno ujutro pojedem 250g posnog sira,100 g crnog kruha ili zobene Ili 100 g crnog kruha sa 80 g kuhane sunke.Za rucak pojedem 120 g tjestenine ili 100 g rize sa 200 g mesa (puretina,piletina,junetina) i zlicom maslinovog ulja.Poslje treninga shake 2 mjerice proteina sa 50 g dekstroze a prije treninga 100 g zobenih,casa mlijeka i dvije zlice kikirikevof maslaca.Poslje treninga 150 g tjestenine sa dvije rio mare tune.A prije vecere pojedem bananu sa kikirikevim maslacem.Vecera 250 g posnog sira sa maslinovim uljem,tjestenina.To je otprilike sta pojedem.Zasto mislis da je katastrofa?

          Comment


          • #6
            dobra je ishrana,samo nemoj posni jest ujutru nego navece
            ja bih smanjio proteine, digao malo uh i masti, sto ce ti 215g proteina na tvoju tezinu
            baziraj se na trening, slabe su ti mjere, kakvi su ti liftovi?

            Comment


            • #7
              Smanjio sam ih jedem ih sad 180,a podigao sam Uh i masti.Mrtvo sam u zadnje vrijeme radio 100 110 120 tri ponavljanja,nesto su me ****** u zadnje vrijeme leđa pa nisam forsirao.Bench radim 12/10/8/6 a kilaza 60 62.5 65 67.5 neki put i 70.Cucanj se ne mogu sjetit s koliko sam radio 12 10 8 al sam zadnji put kad sam radio ovakvu piramidu 6 ponavljanja sam s 90 kg radio.Sjedeci military dummbell sam radio s 15 kg 12 i 10 a 8 i 6 sa 17.5 a kasnije sam podigao sve na 17.5
              Posni zas ne ujutro?

              Comment


              • #8
                Originally posted by Blacking View Post
                Smanjio sam ih jedem ih sad 180,a podigao sam Uh i masti.Mrtvo sam u zadnje vrijeme radio 100 110 120 tri ponavljanja,nesto su me ****** u zadnje vrijeme leđa pa nisam forsirao.Bench radim 12/10/8/6 a kilaza 60 62.5 65 67.5 neki put i 70.Cucanj se ne mogu sjetit s koliko sam radio 12 10 8 al sam zadnji put kad sam radio ovakvu piramidu 6 ponavljanja sam s 90 kg radio.Sjedeci military dummbell sam radio s 15 kg 12 i 10 a 8 i 6 sa 17.5 a kasnije sam podigao sve na 17.5
                Posni zas ne ujutro?
                mozes ga jest, al nije idealno, msm da se teze tj malo duze probavljuje
                aham,probaj pojacat malo-fokusirat se na bench i military
                ubaci i ohp verziju sa sipkom umjesto sa bucicama nekad

                Comment


                • #9
                  Mislis da se fokusiram vise na snagu i jakost ili hipertrofiju,za bench?
                  Trenutno radim gvt pa mi je tempo 4 0 2

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Blacking View Post
                    Mislis da se fokusiram vise na snagu i jakost ili hipertrofiju,za bench?
                    Trenutno radim gvt pa mi je tempo 4 0 2

                    cesce ga radi, minimalno 2x sedmicno neki push trening ako vec ne radis tako, radi serije od oko 5 ponavljanja, a nekad mozes ubacit i 1 rep maxove, ili serije sa vise ponavljanja da podignes volumen....meni su licno maxovi dosta doprinijeli za povecanje snage na bencu
                    msm da ti je rano za gvt, on je vise za naprednije vjezbace
                    nemaju se sta pocetnici(do godina teretane) oko tempa kontati,radi normalno kontrolisano samo

                    Comment


                    • #11
                      Al ako mi je cilj rasti sta nebi bilo bolje radit vise ponavljanja od 5.Krenuo sam GVT pa cu ga zavrsiti,pa javim promjene.A inace ja idem u teretanu godinu i 4 mj

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Blacking View Post
                        Al ako mi je cilj rasti sta nebi bilo bolje radit vise ponavljanja od 5.Krenuo sam GVT pa cu ga zavrsiti,pa javim promjene.A inace ja idem u teretanu godinu i 4 mj
                        aham, mislio sam da si od destog mjeseca krenuo
                        losi su ti liftovi za godinu i 4 mjeseca treninga, fokusiraj se na snagu, sa snagom ce doci i misicna masa, msm barem bih ja tako uradio, ali ono, radi sta tebi odgovara

                        Comment

                        Working...
                        X