Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ubojica od programa treniranja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubojica od programa treniranja

    Ovako zanima me vase misljenje o ovom programu!

    1. Prsa/triceps/trbuh
    2.Leđa/ramena/biceps
    3.Noge
    4.Prsa/tric/trbuh
    5.LEđa/ramena/bic
    6.Noge
    7.Prsa/triceps/trbuh

    Ovo ja smatram ne bas dobrim programom, eventualno moze posluzit kao šok tijelu i smatram da vodi do katabolizma!

    Dok su moji "drugari" radili po ovom programu i ubacivali eventualno 1 dan odmora kad je bas potrebno...
    Ugl njihov napredak je u 2 mj pre dobar/prehrana prelosa imali su samo malo vise obroka (4-5) ali nista posebno birane hrane!

    Eo primjer nekih tezina
    BP- 70-110
    biceps pregib bucicom- 13-22.5 (nekad i vise )
    DL- 80- 150
    Dont drink, dont smoke just eat and work

  • #2
    Re: Ubojica od programa treniranja

    Slažem se s tvojom ocjenom, ali što odgovara tebi, ne mora i drugima, i obrnuto, naravno.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Ubojica od programa treniranja

      Ma da al smatram da je prevelik fors, a opet 4-5 ljudova je imalo napredak s njime!

      bilo bi ok da je jedan imo napredka kao ono genetičar i to, al svi 5 kaj su radili tak zajedno! pa onako unatoc losoj ocjeni doalzim u napast da nesto tako s malo izmjena naravno probam napp
      Dont drink, dont smoke just eat and work

      Comment


      • #4
        Re: Ubojica od programa treniranja

        Samo daj, ne znaš dok ne probaš.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Ubojica od programa treniranja

          mozda su ljudi na hemiji , pa im gode takvi treninzi,

          mozda ljudi guraju kontejnere do teretane i nazad, i mozda idu 3 x dnevno u teretanu,mozda deru kajganu od 10 jaja
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Ubojica od programa treniranja

            heheh ma naravno to me i zanima, mislim ako s esmatra da je sranje onda da znam jbg a ak ipak moze proradit neka muka onda cemo probat... vazem se
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Ubojica od programa treniranja

              Originally posted by SemaMare
              mozda su ljudi na hemiji , pa im gode takvi treninzi,
              +1
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Ubojica od programa treniranja

                nije zato sto je to moje blisko drustvo tako da sam upoznat s tim stvarima,,,

                al jbg najocajnije je kaj ja derem kajganu od 10 jaja pa zujim, a oni onako kao i svi prosjecni ljudi jedu, u teretani rasturaju i brutala su-...
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #9
                  Re: Ubojica od programa treniranja

                  Ovaj trening treba pauzu jedan poslje noga, i nije ovaj program nista nepoznato, 3 dana on, 1 off, svaki misic odradis 2x tjedno, stigne ti se oporavit
                  panta rei

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ubojica od programa treniranja

                    Originally posted by dabek777
                    nije zato sto je to moje blisko drustvo tako da sam upoznat s tim stvarima,,,

                    al jbg najocajnije je kaj ja derem kajganu od 10 jaja pa zujim, a oni onako kao i svi prosjecni ljudi jedu, u teretani rasturaju i brutala su-...

                    zvucis kao u mene drug koji je poceo ic u teretanu proslog mjeseca, i on je isto ocajan, jbga tezine nisu bitne, mislim bitne su al zavisno od covjeka do covjeka, bitna je pravilnost izvodjenja i pogadjanje misica na najefektivniji moguci nacin
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ubojica od programa treniranja

                      POČETNIK SAM IDEM U TERETANU 3-4 PUTA TJEDNO VEĆ 3-4MJESECA DOSADANISAM IMAO BAS ODREĐENI PROGRAM NEGO SAM POKUSAVA ODRADITI VISE MIŠICA U JEDNOM TRENINGU SADA SAM ODLUCIO INTEZIVNIJE TRENIRAT PA AKO NIJE PROBLEM MOZE LI MI ITKO DATI PROGRAM TERNINGA ILI PREHRANE ZA DOBIVANJE MASE ILI I SNAGE JER PLANIRAM PRVO STEĆI MASU PA FORSIRATI SNAGU.....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ubojica od programa treniranja

                        treba odraditi jednu misicnu skupinu 1 put tjedno, ali kvalitetno.. da se mišić oporavlja sljedeca 4 dana :P

                        @champ11
                        prvo, NE VIČI
                        drugo, na tvoje pitanje je vec xy puta odgovoreno... samo MALO pogledaj po FORUMU.. nemora uvik biti sve na gotovo
                        “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ubojica od programa treniranja

                          Originally posted by champ11
                          POČETNIK SAM IDEM U TERETANU 3-4 PUTA TJEDNO VEĆ 3-4MJESECA DOSADANISAM IMAO BAS ODREĐENI PROGRAM NEGO SAM POKUSAVA ODRADITI VISE MIŠICA U JEDNOM TRENINGU SADA SAM ODLUCIO INTEZIVNIJE TRENIRAT PA AKO NIJE PROBLEM MOZE LI MI ITKO DATI PROGRAM TERNINGA ILI PREHRANE ZA DOBIVANJE MASE ILI I SNAGE JER PLANIRAM PRVO STEĆI MASU PA FORSIRATI SNAGU.....
                          Ne piši velikim slovima po forumu, to nije dozvoljeno!
                          viewtopic.php?f=15&t=553
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X