Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening tj. bombardiranje nogu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening tj. bombardiranje nogu

    Bok !

    Trebala bih savjet u vezi treninga nogu. Vec danima tražim i kombiniram s čime ih najviše isprovocirati u potpunosti pa me zanima da li je ovakva kombinacija u redu ?

    4 serije po 8 vježbi,

    leg press 6-8 pon cca 80 % težine
    iskorak s bućicama , noge naizmjenično 40 X
    mrtvo dizanje 6-8 pon cca 80 % težine max
    bočni iskorak 40X , manje težine
    jednonožni ćućanj ( druga noga na klupici u zanoženju )
    ekstenzija ( pojedinačna noga )
    fleksija

    ispričavam se ako mi terminologija nije na "mjestu"

    nakog toga 2 serije prsa, leđa biceps , triceps održavanja tonusa radi

    ikakav savijet bi mi puno značio

    Nakon perioda od dva tjedna nogu na taj način radila bih svaku vježbi posebno po 5 serija, max težina 3-4 ponavljanja sa vecim pauzama

    hvala

  • #3
    Re: bombardiranje nogu

    sa tih 8 vjezbi neces doprinijeti razvoju i obliku svojih nogu,
    mislim da je to previse, 32 serije za noge
    ubaci najvise 5 vjezbi po 4 serije, al gledaj da iz svih kutova pogodis zeljeni misic,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #4
      Re: Trening tj. bombardiranje nogu

      Jel tko ikad pokušao ovo kod treninga nogu; dakle stanete uza zid ledjima u polucucnju tako da nogama zatvarate pravi kut sa podom...i tako stojite koliko god možete...butine počnu pucati nakon kojih 30ak sekundi...barem meni
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #5
        Re: Trening tj. bombardiranje nogu

        Originally posted by VelikiBlek
        Jel tko ikad pokušao ovo kod treninga nogu; dakle stanete uza zid ledjima u polucucnju tako da nogama zatvarate pravi kut sa podom...i tako stojite koliko god možete...butine počnu pucati nakon kojih 30ak sekundi...barem meni

        da mi to redino u skoli meni kvadovi pocnu reagirat jako, al uspio sam nes vise od 5 minuta... cak je bilo ekipe koja je po cjeli skolski sat tak stajala
        i profesor tvrdi da imaju nekakvu konstrukciju koljena koja ja pogodna i mogu izdrzat u cucnju jako dugo
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment

        Working...
        X