Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

    Pricao sam sa 2 najaca i najnabildanija lika u svojoj teretani i shvatio sam da su njihovi treninzi dosta slabog intenziteta. Obadvoica su ubjedljivo najnabildaniji likovi koje sam uzivo vidio. Jedan od njih je radio kao trener u po cjelom svjetu i on mi je pricao da je najbolje 26 serija za jednu misicnu skupinu i da se sto vise vjezbi ubaci u jedan trening. Drugi u jednom treningu za prsa odradi recimo 20 laksih serija samo kosog benca. Jednom mi je taj lik dok sam radio sa nekom tezinom 10-12 ponavljanja rekao je da sa tom istom tezinom radim po 5-6 ponavljanja malo odmorim i tako 10 serija.

    A neki moji drugovi ko imaju bas dosta jake i izrazene plocice kazu da svako vece odrade 3-4 serije po 50 ponavljanja i bas im se vide rezultati.Isto tako ubjedljivo najnabildaniji i najjaci lik u mom rezredu kaze da odradi 40-50 serija za jedan trening i da radi

    pon- prsa,ramena,ruke
    uto- ledja,noge,stomak
    sri- prsa,ramena,ruke
    cet- ledja,noge,stomak
    i tako dalje

    Svi oni treniraju svaki dan, imaju jako obilan trening a ne nesto jakog intenziteta i svi su me impresionirali svojim izgledom.

    Zelim vase misljenje sta vi mislite o njihovim nacinima treniranja?

  • #2
    Re: Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

    neznam sta bi reka na ovaj topic

    kakvih 26 serija , 40-50 ponavljanja, 20 serija kosog bencha


    Isto tako ubjedljivo najnabildaniji i najjaci lik u mom rezredu kaze da odradi 40-50 serija za jedan trening i da radi
    mogu samo zamislit koliko je nabildan

    Comment


    • #3
      Re: Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

      Pusti momka, njegovi ubedljivo najnabildaniji bilderi znaju najbolje
      Chill bro

      Comment


      • #4
        Re: Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

        lik je bio trener u americi i ima 30 godina iskustva u bb-u. To sto sam bio napisao je njegovo misljenje i nacin na koji vjezba

        Comment


        • #5
          Re: Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

          Originally posted by hydra
          lik je bio trener u americi i ima 30 godina iskustva u bb-u. To sto sam bio napisao je njegovo misljenje i nacin na koji vjezba
          Ma ok, nego čuj, zašto da izmišljamo toplu vodu?

          Imaš forume o BB-u, T-nation i još hrpu hvalitetnih stranica koje uređuju najcjenjeniji stručnjaci u bodybuildingu i sportovima snage, bolje je njima vjerovati nego pričama rekla-kazala, kužiš
          Chill bro

          Comment


          • #6
            Re: Anaerobni trening niskog intenziteta (sa puno serija)

            ko sam ja da sumnjam u iskustvo lika koji se profesionalno bavi bb-om 30 godina i predlaze 26 serija po misicnoj skupini, 40-50 ponavljanja za trbuh svaki dan itd.

            Comment

            Working...
            X