Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

    Čitao sam program za masu u kojem je navedeno da se pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta....

    http://www.building-body.com/Trening-pr ... -masu.html

    zanima me kako je moguće napredovat ako naprimjer prsa radim 1 u tjedan dana, i nakon toga dugih 6 dana odmora, možda sam nešta krivo pročitao ??

  • #2
    Re: Program za masu ?

    glavne mišične skupine radiš jedan put tjedno ali vjerojatno ne misliš da nečeš trenirati i prsa kada češ raditi druge mišične skupine . Nemoguče je izolirati jedan dio tijela i raditi samo na njemu da pri tome ne sudjeluju i neke ostale mišične skupine. Pri BB-u je u principu vrlo važan intenzitet i kvaliteta treninga a ne i količina istog. Ja sam radio sličan takav program i za mene je bio u redu...

    Comment


    • #3
      Re: Program za masu ?

      probaj tako radit pas vidit dal ti odgovara ili ne....

      najjace mi je na ovom linku
      Primjer jelovnika za masu:

      * Doručak: 5 jaja, zdjela zobenih pahuljica sa mlijekom, vitamini B- kompleks
      * Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
      * Ručak: pureća prsa, smeđa riža, povrće, salata
      * Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka
      * Večera: palenta, sir
      * Međuobrok: porcija Winner 14 u 3dl mlijeka


      3 "jadna" obroka i 2 porcije winnera ...ko ce od tog dobit masu ???? pilić?

      Comment


      • #4
        Re: Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

        zdjela zobenih + 5 jaja je jadan obrok? šta ti jedeš za doručak, malu djecu?
        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • #5
          Re: Program za masu ?

          Ja namjeravam pratit ovaj program koliko god mogu, premda nemam sprave za sve vježbe, dali se može poduplati ovo do neke umjerene mjere, npr. ubacim prsa i ramena u četvrti treningu u tjednu ?
          To bi onda bilo 1 trening prsa i ramena pa 3 dana odmora, onda opet prsa i ramena ali manjeg intenziteta pa 2 dana odmora

          i nije mi jasno zašto nema kontra kosi, koliko je to zapravo bitna vježba ?

          Comment


          • #6
            Re: Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

            Originally posted by Mir7a
            zdjela zobenih + 5 jaja je jadan obrok? šta ti jedeš za doručak, malu djecu?
            nisam mislio jadno kao kolicinski malo u obroku nego samo 3 obroka dnevno.... zato i je pod navodnicima...

            Comment


            • #7
              Re: Program za masu ?

              Originally posted by taekkyon
              Ja namjeravam pratit ovaj program koliko god mogu, premda nemam sprave za sve vježbe, dali se može poduplati ovo do neke umjerene mjere, npr. ubacim prsa i ramena u četvrti treningu u tjednu ?
              To bi onda bilo 1 trening prsa i ramena pa 3 dana odmora, onda opet prsa i ramena ali manjeg intenziteta pa 2 dana odmora

              i nije mi jasno zašto nema kontra kosi, koliko je to zapravo bitna vježba ?
              ne razumijem u biti što želiš. Po tom programu se trenira 4x tjedno. Obično po velikoj miš. grupi (noge, leđa, prsa) se napravi pauza 1 dan. Nigdje u programu nisam opazio da se spominje 3 dana odmora.

              Comment


              • #8
                Re: Program za masu ?

                mislio sam na 3 dana odmora između vježbi za određeni mišić, ako ga radiš u pon i onda ga radiš tek u petak to je tri dana odmora za taj mišić, al po ovome programu je 6 dana...zato pitam jel se može ubacit

                Comment


                • #9
                  Re: Program za masu ?

                  Originally posted by taekkyon
                  mislio sam na 3 dana odmora između vježbi za određeni mišić, ako ga radiš u pon i onda ga radiš tek u petak to je tri dana odmora za taj mišić, al po ovome programu je 6 dana...zato pitam jel se može ubacit
                  Ma onda dery full body treninge i budi miran...Vidi metodu 25 od Waterburryja...
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

                    taj program u principu nije baš za početnike odn. ako još neznaš "pogađati" na treningu pojedine mišične grupacije radije ga pusti za kasnije i najprije odaberi Full body a kada to neče više davati rezultate prebaci na Split sisteme.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pojednini mišići treniraju samo 1 tjedno, neki 2 puta...?

                      ne mogu pretjerivat s treninzima jer ujedno idem na taekwondo treninge, tamo je svaki trening kao full trening za noge ali duplo manjeg intenziteta, a ovaj program što odradim kod kuće mi je nekako rijedak, noge mi nisu problem već prsa i ramena koja mi već pomalo zaostaju, a nije ni prehrana odlična, nemam trenutno lipe za whey, pa jedem samo ono što imam u friždru, sir jaja mlijeko, piletina voće povrće kad stignem

                      al bdway dobio sam 2kg u 2 i pol mjeseca....jupiii!!!!

                      Comment

                      Working...
                      X