Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slozio sam si plan za defku pa bi volio da bacite pogled...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slozio sam si plan za defku pa bi volio da bacite pogled...

    Pozz.

    Slozio sam si plan za defku pa bi volio da bacite pogled i ispravite ako nesto nevalja

    Neke mjere:
    Visina 182
    100 kg

    evo par slikica
    http://img593.imageshack.us/g/16112010139.jpg/

    Prehrana:
    Zadnja defka sam koristo stalni deficit ali mjenjao iz dana u dan unos UH za 50g, i tako isao u krug, sada bi probao sistem 3 dana deficita od 750kcal pa onda 4 dan 0 i tako kruziti pa cu vidjeti dali ce se tako manje gubiti misicna .
    6 obroka dnevno, minimalno 2g/kg proteina iz mesa ili wheya.

    Trening bi bio .

    Pon: Prsa-biceps

    Zagrijavanje 10min

    dips sa opterecenjem 3x12
    kontra kosi bp 3x12
    razvlacenje bucicama na kosoj klupi 3x12
    razvlacenje na cross spravi 3x12

    stojeci pregib ravnom sipkom 3x12
    propovjednicki pregib 3x12
    hammer pregib 3x12

    lagano bicikl 15-20min
    odmori izmedu serija 60sek
    -----------------------------------

    uto: noge_trbuh

    Zagrijavanje 10min

    cucanj 4x12
    iskoraci sa bucicama 3x12
    DL na ravne noge 3x12
    nozni pregib 3x12
    listovi stojeci 4x15

    trbuh 3 vjezbe po 2-3serije
    odmori izmedu serija 60sek
    ------------------------------

    srij: odmor ili LI cardio 60min
    ------------------------------

    cet: ramena_trapez

    Zagrijavanje 10min

    Vojnicki potisak 3x12
    Vucenje do brade sipkom 3x12
    Odrucenje bucicama 3x12
    Lateralno dizanje u pretklonu - bucicama 3x15

    Sljeganje ramenima sipkom iza leda 3x12
    Sljeganje ramenima - bucicama 3x15

    lagano bicikl 15-20min
    odmori izmedu serija 60sek
    -------------------------------------------

    Pet: Leda_triceps

    Zagrijavanje 10min

    Zgibovi 3x do otkaza
    Povlacenje na lat spravi siroko 3x12
    Veslanje sipkom u pretklonu 3x12
    Hammer veslanje na spravi 3x12

    BP uskim hvatom 3x12
    Francuska ekstenzija EZ sipkom 3x12
    Potisak kablovima 3x12

    lagano bicikl 15-20min
    odmori izmedu serija 60sek
    ----------------------------------

    Sub: HIIT + trbuh

    trbuh 3 vjezbe po 3 serije .
    -----------------------------------

    Ned: odmor

    Eto to je trening, hvala u naprijed na komentarima nadam se konstruktivnim

    pozzz

  • #2
    Re: Plan za defku .

    Meni se čini ovo dobro posloženo, s time da bih dan nakon nogu stavio odmor, pa u nedjelju može kardio, npr. LI u jutro na tašte. Nisi bio zadovoljan sa cikliranjem UH? Misliš da si previše mišića izgubio? Inače, ja kod ruku izbjegavam šipku, ali ako nemaš problema sa simetrijom, nema potrebe. Masivno izgledaš, i moglo bi biti super kad počistiš salo.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Plan za defku .

      Originally posted by PatrickStar
      Meni se čini ovo dobro posloženo, s time da bih dan nakon nogu stavio odmor, pa u nedjelju može kardio, npr. LI u jutro na tašte. Nisi bio zadovoljan sa cikliranjem UH? Misliš da si previše mišića izgubio? Inače, ja kod ruku izbjegavam šipku, ali ako nemaš problema sa simetrijom, nema potrebe. Masivno izgledaš, i moglo bi biti super kad počistiš salo.
      thx na savjetu.

      Ta srijeda i mene muci jer poslje nogu uvjek budem umoran i drugi dan, nije pametno forsati upaljen misic, budem smislio za nedjelju da po vani odradim ako nebude snjega

      Cikliranje UH je bilo cak i ok jer sam gubio tjedno 1kg sto je koliko sam skuzio na granici sa gubljenjem misica, kasnije je islo i sporije po tjednu ali mislim da mi je bio problem sto sam radio najcescu pogresku, smanjio kilaze i povecao broj ponavljanja, tako da cu vidjeti kako ce ovo funkcionirati pa lako nakon mjesec dana promjenim.

      Jos cu si isti princip treninga sloziti sa drugim vjezbama tako da mogu mjenjati trening svakih 2 tjedna i dobiti sto vecu raznolikost u pogadanju misica, tu ce biti vise bucica, kasnije ce se bolje vidjeti i simetrija sada bas i ne primjecujem neke velike razlike ili je tesko vidjeti sam na sebi to. Sigurno mi je malo manja ljeva ruka od desne s obzirom da sam desnjak

      Comment


      • #4
        Re: Plan za defku .

        E, i kaj se tiče tog trapeza, kak' izvodiš slijeganje sa šipkom iza leđa, ne smeta gluteus? Mene je to ubijalo, pa sam prešao samo na bučice, 4 * 12, uz kratko zadržavanje u gornjem položaju. Nešto su manje težine, ali bolje mi paše kontrolirani pokret, jer ak' se prenatrpam, ne mogu do kraja pokret izvesti, a onda to baš i nema smisla.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Plan za defku .

          Originally posted by PatrickStar
          E, i kaj se tiče tog trapeza, kak' izvodiš slijeganje sa šipkom iza leđa, ne smeta gluteus? Mene je to ubijalo, pa sam prešao samo na bučice, 4 * 12, uz kratko zadržavanje u gornjem položaju. Nešto su manje težine, ali bolje mi paše kontrolirani pokret, jer ak' se prenatrpam, ne mogu do kraja pokret izvesti, a onda to baš i nema smisla.
          Da i mene je zezao gluteus, onda sam probao na smith-u raditi i to da si stanem unutra kontra od recimo kada radis cucanj, i jos malo savijem koljena i nagnem se u nazad a i one vodilice po kojima klizi stanga su malo zakosene i kada radis onda ti se sipka udaljava od gluteusa a fino mi pogodi uvjek trapez, sa bucicama radim konta od ovoga nagnem se malo naprijed i dignem glavu tj. pogled u strop.

          Comment

          Working...
          X