Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

    pozdrav svima nemogu rec da sam novi ovdje posto stalno citam ovaj forum al sam se tek prijavio i nemoj te odma otic kad vidite koliko sam postova napisa e ovak... imam 20 god,idem u teretanu 7 mjeseci,trening sam malo i mjenjao i tak,al kad sam posao u teretanu ima sam 56 kg,a sad imam 69kg! ne koristim nikakve proteine! ja radim na masi,a treniram svaki misic 2 puta tjedno i jel to sad ok???ugl trening
    pon-prsa-triceps,uto-ledja biceps,sri-noge,cetv-ramena prsa,pet-ramena ledja,sub-noge i ned-odmor!A da radi i nedjeljom teretana ja bi otisao ako nista trbusnjake uradio! mene je samo zanimalo koliko to utjece na moj umor i ta sranja,ako se ja vec dobro osjecam,a drugi mi sole pamet da nemogu tak...cccc! a ja volim

  • #2
    Re: pitanje u vezi treninga..ccc

    Tko voli nek izvoli Evo ti pa pogledaj malo viewtopic.php?f=45&t=2573

    Comment


    • #3
      Re: pitanje u vezi treninga..ccc

      Originally posted by sayolife
      Tko voli nek izvoli Evo ti pa pogledaj malo viewtopic.php?f=45&t=2573
      ma ja sam ovaj forum procitao 100 puta,vise manje dosadilo mi je jedno te isto citat! al nigdje nema da netko trenira 6 puta tjedno,a da nije sad neki bb i da se roka proteinima!i to 2 puta tjedno sve misice! pa sam ja vise otvorio ovu temu da mi neko ''iskusniji'' kaze di sta kako,i moze li se uopce dalje tako,tj oce li kile jos dolazit! a pauzu sam imao samo 10 dana,bozic, nova

      Comment


      • #4
        Re: pitanje u vezi treninga..ccc

        Originally posted by ibro10
        pozdrav svima nemogu rec da sam novi ovdje posto stalno citam ovaj forum al sam se tek prijavio i nemoj te odma otic kad vidite koliko sam postova napisa e ovak... imam 20 god,idem u teretanu 7 mjeseci,trening sam malo i mjenjao i tak,al kad sam posao u teretanu ima sam 56 kg,a sad imam 69kg! ne koristim nikakve proteine! ja radim na masi,a treniram svaki misic 2 puta tjedno i jel to sad ok???ugl trening
        pon-prsa-triceps,uto-ledja biceps,sri-noge,cetv-ramena prsa,pet-ramena ledja,sub-noge i ned-odmor!A da radi i nedjeljom teretana ja bi otisao ako nista trbusnjake uradio! mene je samo zanimalo koliko to utjece na moj umor i ta sranja,ako se ja vec dobro osjecam,a drugi mi sole pamet da nemogu tak...cccc! a ja volim
        proteine si uzimao ... ti proteini su se zvali bjelancevine
        sto se tice tog umora i cudesa...
        brate ti mozes i 15 puta raditi dnevno
        ^^
        ako napredujes > nastavi
        kad stanes > mjenjaj
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: pitanje u vezi treninga..ccc

          a dobro sad,znam da sam uzimao te proteine,al htio sam rec da ne koristim whey i takva slicna cuda! a sto se toga tice,sad sam malo ''stao'',nezz zbog cega,a i nekad losije pojedem, ono sto ''nevalja'' pa mislim da je zbog toga,tj. hocu da mislim da je zbog toga!

          Comment


          • #6
            Re: pitanje u vezi treninga..ccc

            a koje si to proteine ti uzimo?

            Comment


            • #7
              Re: pitanje u vezi treninga..ccc

              Originally posted by pro_beginer
              a koje si to proteine ti uzimo?
              proteine koji se nalaze u rizi,piletini,jajima...!!

              Comment


              • #8
                Re: pitanje u vezi treninga..ccc

                riza ima 90g Proteina na 100g! to je najbolji izvor
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • #9
                  Re: pitanje u vezi treninga..ccc

                  Originally posted by Mario1707
                  riza ima 90g Proteina na 100g! to je najbolji izvor
                  a svi su mi rekli tuci rize al ko ce i to svaki put jest haha! a jel dobro trcat ako si na masi??bar jednom tjedno 30 min? i bi li mogao listove trenirati svaki dan?? trenirao sam ih 3 puta tjedno,cvrsti su al volumen 0!!!! HVALA

                  Comment


                  • #10
                    Re: pitanje u vezi treninga..ccc

                    ma moj prijatelju
                    trebas nauciti elementarne stvari prvo
                    riza je izvor UH ne proteina
                    ucili su te krivo! ponavljam > pregledaj forum

                    nije lose trcati na masi naravno
                    na off dane radi kardio
                    listove nemoj trenirati svaki dan
                    volumen i cvrstoca nisu ista stvar
                    Originally posted by servantess
                    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                    Comment


                    • #11
                      Re: Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

                      e pa vidis kralju,mene zanima kako do volumena,proba sam radit sve moguce,mada u zadnje vrijeme mislim da malo kao ide,al cim 2 dana ne radim kao ''opane'',nije cvrst kao posle treninga! a off dane??ne kuzim.. nedjeljom?? hvala na naslovu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

                        Originally posted by ibro10
                        al nigdje nema da netko trenira 6 puta tjedno,a da nije sad neki bb i da se roka proteinima!quote]
                        pa rokanje proteinima je najbolje, pomijesas whey i vode i malo boc boc i eto nema katabolizma-.-
                        Originally posted by ibro10
                        al cim 2 dana ne radim kao ''opane'',nije cvrst kao posle treninga
                        2 puta tjedno radit svaku misicnu skupinu je retajski, da odradis pravilno trening osjecao bi upalu cijeli tjedan.
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

                          Originally posted by Archiv3r
                          Originally posted by ibro10
                          al nigdje nema da netko trenira 6 puta tjedno,a da nije sad neki bb i da se roka proteinima!quote]
                          pa rokanje proteinima je najbolje, pomijesas whey i vode i malo boc boc i eto nema katabolizma-.-
                          Originally posted by ibro10
                          al cim 2 dana ne radim kao ''opane'',nije cvrst kao posle treninga
                          2 puta tjedno radit svaku misicnu skupinu je retajski, da odradis pravilno trening osjecao bi upalu cijeli tjedan.
                          to su samo price osjecaooo bi cjeli tjedan,to samo seru!!!!! svaka 2-3 dana mozes opet,pitanje je hoces li ti to ili ne!!!zavisi sta ti je u glavi,al sto se toga tice tijelo moze!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

                            6x tjedno ako si naturala je moguce mozda nekih par tjedana(pod uvjeton da radin hardcore 50-60 min) al nakon toga postane ubitačno!! tilo ne more izdržat te napore bez odmora i dodje do raznih sranja kao sto povisen kortizol zbog pretreniranosti itd itd
                            ILI
                            počni se bockat pa nece bit problema
                            Originally posted by Jurica
                            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Treniram svaki misic 2 puta tjedno - idem 6 puta tjedno...?

                              Originally posted by giusseppe7777
                              6x tjedno ako si naturala je moguce mouda nekih par tjedana al nakon toga postane ubitačno!! tilo ne more izdržat te napore bez odmora i dodje do raznih sranja kao sto povisen kortizol zbog pretreniranosti itd itd
                              a pa zato sam i otvorio ovu temu bas zato da pitam to,ja mogu,ja osjecam upalu 2 dana,posle ne! istina je da ako sam npr. prsa radio u pon da cu u cetv petak mozda bit malo ''slabiji'',zavisi,kako dan dodje! i sto bi ja npr u petak odmara kuci,ako cu jedva cekat kad ce doc ''sutradan'' da odem u teretanu??ako vec imam vremena otic?

                              Comment

                              Working...
                              X