Announcement

Collapse
No announcement yet.

sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by giusseppe7777
    ........ a i ako uspijes dogurat daleko, formu je TEŠKO održavat naturalno
    ....potkrijepi neslaganje kolega
    Hoćeš reći da kad dođemo do jedne točke i tu želimo ostati, recimo 185cm/85kg, trebamo počet koristit neka sredstvima koja nisu standardna prehrana, whey, glukoza, multivitamini?
    Jesi na to ciljao?[/quote]

    ma o cem ti pricas? ja tebe ne razumin majke mi
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #17
      Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

      Pa daj konkretiziraj šta hoćeš reći, ne kužim ni ja tebe
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #18
        Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

        Bolje je imati cikluse mase i definicije što se napretka tiče. Najbolje bi ti bilo raditi kraće cikluse recimo 2mj mase pa 2mj defke i tako kroz godinu da se tijelo ne navikne. Isto tako ne postoji trening za masu i definiciju šta je to

        Comment


        • #19
          Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

          Originally posted by westham
          Kada bih radio masu par mjeseci,onda poslije toga definiciju isto tako,i kada bih se nabildao tacno onako kako sam zamisljao tj, da imam dovoljno mase a da imam i fino izdefinissano tijelo,sta onda da radim?Kada bih radio masu udebljao bih se,a kada bi nastavio definiciju i prehranu za definiciju smrsao bih.Kako da odrzim misice?
          Pitanje bi i bilo na mistu da si napravio bar nešto od toga što si napisao,a ne sad što ako ovo?Što ako ono? Aj se ti lipo nabildaj pa ćemo onda o tome razglabati...

          Ovako se samo forumaši svađaju zbog glupih tema
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #20
            Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

            Originally posted by Vepar24
            Originally posted by westham
            Kada bih radio masu par mjeseci,onda poslije toga definiciju isto tako,i kada bih se nabildao tacno onako kako sam zamisljao tj, da imam dovoljno mase a da imam i fino izdefinissano tijelo,sta onda da radim?Kada bih radio masu udebljao bih se,a kada bi nastavio definiciju i prehranu za definiciju smrsao bih.Kako da odrzim misice?
            Pitanje bi i bilo na mistu da si napravio bar nešto od toga što si napisao,a ne sad što ako ovo?Što ako ono? Aj se ti lipo nabildaj pa ćemo onda o tome razglabati...

            Ovako se samo forumaši svađaju zbog glupih tema
            Al bas,u pravu si .Ma zanimalo me to,nisam nigdje procita pa reko da pitam. Al mislim da bi za par mjeseci mogao doci do zeljenog izgleda

            Comment


            • #21
              Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

              Originally posted by westham
              Originally posted by Vepar24
              Originally posted by westham
              Kada bih radio masu par mjeseci,onda poslije toga definiciju isto tako,i kada bih se nabildao tacno onako kako sam zamisljao tj, da imam dovoljno mase a da imam i fino izdefinissano tijelo,sta onda da radim?Kada bih radio masu udebljao bih se,a kada bi nastavio definiciju i prehranu za definiciju smrsao bih.Kako da odrzim misice?
              Pitanje bi i bilo na mistu da si napravio bar nešto od toga što si napisao,a ne sad što ako ovo?Što ako ono? Aj se ti lipo nabildaj pa ćemo onda o tome razglabati...

              Ovako se samo forumaši svađaju zbog glupih tema
              Al bas,u pravu si .Ma zanimalo me to,nisam nigdje procita pa reko da pitam. Al mislim da bi za par mjeseci mogao doci do zeljenog izgleda
              neki visoki cilj kad ces ga za 3 miseca ostvarit
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #22
                Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

                Originally posted by westham
                Al mislim da bi za par mjeseci mogao doci do zeljenog izgleda
                Za par mjeseci ne možeš ništa napraviti.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

                  Originally posted by baksuz
                  ev iskreno, u bb nikad neces zadovoljan bit, uvjek imas nesto popravit
                  to je to
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: sta da radim kad se nabildam onako kako sam zamislio?

                    ljudi ja ne znam sto vi svi mislite da sam ja neki pocetnik koji je bio 2 puta u teretani i sad zeli da se nabilda za par mjeseci.Mislim jesam pocetnik,al nije bas da nisam bio nikad u teretani,tj isao sam prvo godinu dana svaki dan i radio ko mutav svaki dan cijelo tijelo tako da nisam imao nekih rezultata. prehrane se nisam uopste pridrzavao,jeo sam sve .tek prije par mjeseci kad sam naucio neke stvari (zahvaljujuci ovom forumu) dosli su rezultati.Tu mislim na treninge 3 do 4 puta sedmicno sa tegovima,prehrana kardio it..Uostalom, vidjecu nekako da stavim slike pa vi sami procijenite.I nisam mislio bas da se za par mjeseci mogu nabildati,al mislim da do ljeta mogu fine rezultate postici sto se tice tjelesnog izgleda.

                    Comment

                    Working...
                    X