Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jutarnji kardio - mit ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jutarnji kardio - mit ?

    Originally posted by Songoku
    kelly, mislim da je covjek zaboravio samo staviti zarez, HIIT na taste ni pod kojim uvjetima... a kaj se tice glutamina,na tako nesto sam mislio, dugo vremena prerazvikan.. a zapravo ne previse koristan za nase potrebe..
    zaboravio sam stisnuti enter

    uvijek sam govorio do 20 minuta da se treba raditi
    HIIT na taste ujutro previse se toga stavlja na kocku
    ovako je trebalo ispast xD
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #32
      Re: Jutarnji kardio - mit ?

      kaj se tice glutamina kazem da nije dobra opcija jer ga se treba puno uzimati da bi imao zeljeni ucinak jer ga oralnim uzimanjem nas gastro sustav iskoristava u velikoj mjeri, ja bi ga osobno koristio 40ak g dnevno... najbolje bi bilo intravenozno akko se ljece pacijenti od opeklina no niko nece to tak koristiti haha... uglavnom jako skupo bi izaslo... BCAA definitivno prije na mom popisu.. na natjecateljskim rpipremama sve..a kajs e tice kortizola itekako je opasan i nece ovim natrualcima c vit djelovat kao brutalna supresija kolko tebi Joe dianabol hh..iako bih preferirao winny:P ... dakle neka opcija 4x tjedno trening utezima i 2 x u dane off hiit... u kasnijim fazama defke 2x dnevno trening utezima kratko trajanje velik intenzitet umjeren volumen... HIIt izbaciti... pri tom pristupu dok su treninzi anaerobni 2x dnevno,proteini obavezno 3 g po kg...

      Comment


      • #33
        Re: Jutarnji kardio - mit ?

        Originally posted by Songoku
        kaj se tice glutamina kazem da nije dobra opcija jer ga se treba puno uzimati da bi imao zeljeni ucinak jer ga oralnim uzimanjem nas gastro sustav iskoristava u velikoj mjeri, ja bi ga osobno koristio 40ak g dnevno... najbolje bi bilo intravenozno akko se ljece pacijenti od opeklina no niko nece to tak koristiti haha... uglavnom jako skupo bi izaslo... BCAA definitivno prije na mom popisu.. na natjecateljskim rpipremama sve..a kajs e tice kortizola itekako je opasan i nece ovim natrualcima c vit djelovat kao brutalna supresija kolko tebi Joe dianabol hh..iako bih preferirao winny:P ... dakle neka opcija 4x tjedno trening utezima i 2 x u dane off hiit... u kasnijim fazama defke 2x dnevno trening utezima kratko trajanje velik intenzitet umjeren volumen... HIIt izbaciti... pri tom pristupu dok su treninzi anaerobni 2x dnevno,proteini obavezno 3 g po kg...
        winny je bolja opcija slažem se, htio sam bit humorističan i reći da je Diana jača od Kate
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #34
          Re: Jutarnji kardio - mit ?

          U tom TRENutku je lako pre(d)BOLjeti Katu:P

          Comment


          • #35
            Re: Jutarnji kardio - mit ?

            Pozdrav svima.

            dugo me nije bilo na ovom forumu...cca 1g skoro, ne znam kako je sad stanje u vezi clanova i koliko ste se odrzali. Ostali ste mi u dobrom sjecanju i cilj mi je nastaviti druzenje. Obveza radi nisam bio tu toliko vremena.

            Long story short: sve mi je jasno u vezi teme i sam radim jutarnji low cardio do trajanja 40ak min nataste i domah potom dorucak koji sadrzi zobene,vodu i whey. Politiku znam i raspravljat se dosao nisam. No pomoc trebam, i stoga cu zamoliti ozbiljnije forumase da mi daju recenziran clanak(ne forumski) o potvrdi ove teorije. Radi se o tome da mi brat vrlo ozbiljno ima namjeru poceti skidati masne naslage, no s obzirom da je recimo to tako vrlo zahtjevan(29g i prof. na fakultetu) ne voli price rekla kazala. A svi znamo da je takvih na internetu groo.
            On se ne smije baviti BBom jer ima sum na srcu, no i od doktora mu je receno da mu lagana aktivnost ne skodi. Moj savjet mu je samo da ujutro na kavu prosece 30ak minuta i vrlo brzo ce vidjeti napredak.

            Pa eto, zamolio bih za neki ozbiljniji clanak ili nesto slicno sto ce potvrditi ovo. Trazilicu koristio jesam i razlog zasto postam u ovoj temi je taj sto je to "najnovija" koja prica o tematici koja meni treba.

            Unaprijed zahvaljujem

            Comment


            • #36
              Re: Jutarnji kardio - mit ?

              http://www.building-body.com/Koja-kardi ... masti.html

              http://www.building-body.com/Hijerarhij ... masti.html
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Jutarnji kardio - mit ?

                Vrhunska dva clanka. Zbilja jako fino napisano i odlicno za shvatiti temelje,hvala. Super ce mu to sjesti kad procita.

                No mala opaska je to da procitavsi oba clanka nisam nasao dio o aerobnoj aktivnosti slabijeg inteziteta na prazan zeludac. To je ono sto sam pricao s njim i taj ga dio detaljnije zanima. S dvoje male djece jedino vrijeme koje ima je jutro prije neg se probude

                Comment


                • #38
                  Re: Jutarnji kardio - mit ?

                  LI aerobni ujutro natašte nije mit nego stvarno pojačano troši salo, ukratko: tijelo je ujutro u sličnom stanju kao i nakon treninga pa (pojačana) potrošnja masti kreće puno prije nego inače.
                  Ali otkucaji ne bi trebali prelaziti 60-65% i ne bi trebalo trajati više od 45 minuta, max sat vremena, provjereno i dokazano u praksi.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X