Announcement

Collapse
No announcement yet.

pomoc oko prsnih misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pomoc oko prsnih misica

    Pozdrav, imam jedan problem pa se nadam da cete mi pomoci kako bih ga rijesio.
    Dakle, imam solidnu velicinu prsa, do sada sam bio na snazi i masi. Presao bih na definiciju jer mi se prsa NEvide. Vidi se da imam mase, ali nije onako oblikovano(ako me razumijete). Pa bi vas zamolio pomoc oko treninga za definiranje prsnih misica.
    Unaprijed hvala.

  • #2
    Re: pomoc oko prsnih misica

    zanimljivo pitanje..
    to ti je isto kao da kazes da sutra cu dizat 100 kg na bench press a danas nisi mogo ni 50..
    nemozes izdefinisat nesto sto nemas, znaci prvo masa, jer masa je mama...
    sad kazes da ima mase, to je mozda malo sala objesilo se.. nema od tog nista.. frizder kraj sebe i tegove u ruke i opeti ...
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: pomoc oko prsnih misica

      Originally posted by SemaMare
      zanimljivo pitanje..
      to ti je isto kao da kazes da sutra cu dizat 100 kg na bench press a danas nisi mogo ni 50..
      nemozes izdefinisat nesto sto nemas, znaci prvo masa, jer masa je mama...
      sad kazes da ima mase, to je mozda malo sala objesilo se.. nema od tog nista.. frizder kraj sebe i tegove u ruke i opeti ...
      ima mase, ne birini nebi dizao 130 na benchu da nemam nista
      zato i trazim pomoc kako bih to sve doveo u red

      Comment


      • #4
        Re: pomoc oko prsnih misica

        Originally posted by deni098
        Originally posted by SemaMare
        zanimljivo pitanje..
        to ti je isto kao da kazes da sutra cu dizat 100 kg na bench press a danas nisi mogo ni 50..
        nemozes izdefinisat nesto sto nemas, znaci prvo masa, jer masa je mama...
        sad kazes da ima mase, to je mozda malo sala objesilo se.. nema od tog nista.. frizder kraj sebe i tegove u ruke i opeti ...
        ima mase, ne birini nebi dizao 130 na benchu da nemam nista
        zato i trazim pomoc kako bih to sve doveo u red
        Presao bih na definiciju jer mi se prsa NEvide.
        oke kako ti kazes, ovo su tvoje rijeci...
        ako si mislio da imas onu crtu - liniju ispod, i to , tu treba malo vise rada i ne samo bench press i izbacaj od 1-2 x 130 kg.. ne rastu prsa od tog.. (kosi, kontra kosi, cross. sve s bucicama...)ocu isto da ti kazem da program treninga za definiciju i masu je gotovo identican.. to ti ne igra neku veliku ulogu, ako si mislio na smanjenje bf.. tako da nastavi i dalje da cijepas tih 130 kg
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: pomoc oko prsnih misica

          Hvala na odgovoru, ovo ''ne vide se'' mislio sam u smislu da se ne vidi ona crta ispod, vidi se crta izmedju. Htio bih da mi se onako prebace prsa, ak me kuzis.
          Kada sam radio masu/snagu program je bio sljedeci:
          BENCH: 4 serije zagrijavanja, onda maximum, i 4 serije ispumpavanje po 10 kg manje od maximumuma, i tako smanjujem 4 puta po 10 kg
          KOSI: 2 serije s kilazom da maximalno mogu napraviti 10 ponavljanja
          PROPADANJE:-KOSA KLUPA- 3x10
          -RAVNA KLUPA- 3x10
          LEPTIR: 2 do 3 serije s 10 ponavljanja

          Da li da nastavim tako ili da nesto pormjenim?
          Danas sam radio malo drugacije jer me to nasekiralo

          Comment


          • #6
            Re: pomoc oko prsnih misica

            Kreni s definicijom - kalorijskim deficitom.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: pomoc oko prsnih misica

              Originally posted by deni098
              Pozdrav, imam jedan problem pa se nadam da cete mi pomoci kako bih ga rijesio.
              Dakle, imam solidnu velicinu prsa, do sada sam bio na snazi i masi. Presao bih na definiciju jer mi se prsa NEvide. Vidi se da imam mase, ali nije onako oblikovano(ako me razumijete). Pa bi vas zamolio pomoc oko treninga za definiranje prsnih misica.
              Unaprijed hvala.
              izdvojenu misicnu skupinu ne mozes definirati
              dakle > ides na definiciju (ili kao sto je patrick napisao > kalorijski deficit)
              malo po malo i prsa ce ti izgledati kvalitetnije
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: pomoc oko prsnih misica

                Oke, hvala na odgovorima, a zanima me kada budem presao na definiciju, dal da sta mjenjam program za prsa(gore je naveden)?
                Kalorijski deficiti je kada potrosim vise kalorija negoli ih unesem u tijelo?

                Comment

                Working...
                X