Announcement

Collapse
No announcement yet.

Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

    Pregledao sam večinu stranica i svaki workout je drugačiji tj. nijedan nije isti. Mene zanima da li neko zna točne vježbe koje je vježbao Chris da je u samo 3 mjeseca dobio tako jako tijelo kao Thor?

    Hvala!

  • #2
    Re: Thor - program vježbanja

    Zaboravi na 3mj..taj decko se jako namucio,nije sigurno poceo 3mj prije trenirat neg sam intenzivnije i posvecenije isto s prehramom i nakemijan je fino..sve u svemu izgleda odlicno bar gornji dio,noge ne vidjeh

    Comment


    • #3
      Re: Thor - program vježbanja

      ma to su gluposti...pa ne mozes ti u 3mj dobit neznam kak nabildano tijelo...on je sigurno vjezbao godinama ili se bar necim bavio pa u tih 3 mj intenzivnije da se sve fino definira itd..ugl glupost da ces ti u 3 mj napravit neznam kaj..

      Comment


      • #4
        Re: Thor - program vježbanja

        mene zanima koliko je dugo ona mala vježbala hodat po plafonu u filmu poltrgejst
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Thor - program vježbanja

          Originally posted by Joe
          mene zanima koliko je dugo ona mala vježbala hodat po plafonu u filmu poltrgejst


          +1

          Comment


          • #6
            Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

            Pa dobro šta sad cendrate? onda sam krivo pročitao da je vježbao 3 mjeseca OK! Neka bude i 5 godina ako treba! samo želim znati ako ko zna program vježbanja...

            Comment


            • #7
              Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

              Originally posted by Avatar
              Pa dobro šta sad cendrate? onda sam krivo pročitao da je vježbao 3 mjeseca OK! Neka bude i 5 godina ako treba! samo želim znati ako ko zna program vježbanja...
              ajde otkrit ću ti kad si već zapeo, vježbao je sa girijama po programu 300 ali to je samo vježba, bolje se raspitaj šta je sve trošio
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

                Originally posted by Joe
                Originally posted by Avatar
                Pa dobro šta sad cendrate? onda sam krivo pročitao da je vježbao 3 mjeseca OK! Neka bude i 5 godina ako treba! samo želim znati ako ko zna program vježbanja...
                ajde otkrit ću ti kad si već zapeo, vježbao je sa girijama po programu 300 ali to je samo vježba, bolje se raspitaj šta je sve trošio
                +1
                It ain`t over till its over

                Comment


                • #9
                  Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

                  teško da bi itko saznao njegov trening...pa to su vrhunski treneri koji koštaju silne novce individualno za njega napravili + neka blic kura vamo tamo...tko to zna

                  al šta je je frajer vrhunski zgleda, iako se kuži da je malo mali u majci
                  ne repam o politici možda bi trebo,
                  politika je mala ljadro još je nisam jebo

                  Comment


                  • #10
                    Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

                    http://www.bodybuilding.com/fun/learn-h ... uscle.html

                    problem rješen
                    nema bildanja do 9 miseca

                    Comment


                    • #11
                      Re: Chris Hemsworth - Thor - program vježbanja

                      Originally posted by Avatar
                      Pregledao sam večinu stranica i svaki workout je drugačiji tj. nijedan nije isti. Mene zanima da li neko zna točne vježbe koje je vježbao Chris da je u samo 3 mjeseca dobio tako jako tijelo kao Thor?

                      Hvala!

                      aas i trening ko svaki drugi

                      Comment

                      Working...
                      X