Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hardcore treninzi pravih životinja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Hardcore treninzi pravih životinja

    Originally posted by Dehydronator
    Originally posted by MileTF
    nema težeg treninga od Smolova za čučanj!
    dođeš na trening obrijan, a ideš doma sa dvotjednom bradom
    kakva su tvoja iskustva sa Smolovom? može i na pm da ne zagađujemo temu
    pa mislim da savršeno paše u ovu temu (nije da mislim da sam prava životinja, nego je stvarno težak trening )

    šta se tiče maksimuma koji stavim za program, to obično bude moj pretpostavljeni maksimum (težina koju nisam do tad digao) - težina koju odredim pomoću 1rm kalkulatora
    za sad nije bilo problema
    od smolova radim samo base cycle i ne mislim nikad radit switching phase i intense cycle
    switching phase mi izgleda kao idealno vrijeme da izgubim sve šta sam dobio na base cycle-u, a intense cycle je onda savršen za ozljedu
    a i ekipa redovito prijavljuje puno manje gainove na intense-u nego na base-u (ako ga uopće uspiju završit)

    također radio bi ga uvijek sa remenom
    trbušnjaci i donji dio leđa su jako umorni kroz ciklus, tako da su jako velike šanse za ozljedu hip flexora

    od foam rollanja bi obavezno radio za erektore, dupe, zadnju ložu, kvadove i hip flexore
    za zagrijavanje bi radio od m. mobility-a nekih desetak stvari plus šta bi i ramena zagrijavao ako je u pitanju low bar čučanj

    i dane bi rasporedio kako je preporučeno (pon, sri, pet i sub) jer je tako stvarno najbolje
    treći tjedan sam morao spojit pon i sri, tako da sam radio u pon i uto i uspio dobit nenormalnu upalu
    a do petka sam se već bio opustio tako da mi nije bilo baš lagano...

    prvi tjedan je u pravilu najteži
    čini ti se da nema šanse da ćeš idući tjedan radit sve to sa +10 kg, al bude ti na kraju puno lakše...

    ne znam, pitaj ako te nešto konkretno zanima

    Comment


    • #17
      Re: Hardcore treninzi pravih životinja

      Originally posted by MileTF
      Originally posted by Dehydronator
      Originally posted by MileTF
      nema težeg treninga od Smolova za čučanj!
      dođeš na trening obrijan, a ideš doma sa dvotjednom bradom
      kakva su tvoja iskustva sa Smolovom? može i na pm da ne zagađujemo temu
      pa mislim da savršeno paše u ovu temu (nije da mislim da sam prava životinja, nego je stvarno težak trening )

      šta se tiče maksimuma koji stavim za program, to obično bude moj pretpostavljeni maksimum (težina koju nisam do tad digao) - težina koju odredim pomoću 1rm kalkulatora
      za sad nije bilo problema
      od smolova radim samo base cycle i ne mislim nikad radit switching phase i intense cycle
      switching phase mi izgleda kao idealno vrijeme da izgubim sve šta sam dobio na base cycle-u, a intense cycle je onda savršen za ozljedu
      a i ekipa redovito prijavljuje puno manje gainove na intense-u nego na base-u (ako ga uopće uspiju završit)

      također radio bi ga uvijek sa remenom
      trbušni mišići i donji dio leđa su jako umorni kroz ciklus, tako da su jako velike šanse za ozljedu hip flexora

      od foam rollanja bi obavezno radio za erektore, dupe, zadnju ložu, kvadove i hip flexore
      za zagrijavanje bi radio od m. mobility-a nekih desetak stvari plus šta bi i ramena zagrijavao ako je u pitanju low bar čučanj

      i dane bi rasporedio kako je preporučeno (pon, sri, pet i sub) jer je tako stvarno najbolje
      treći tjedan sam morao spojit pon i sri, tako da sam radio u pon i uto i uspio dobit nenormalnu upalu
      a do petka sam se već bio opustio tako da mi nije bilo baš lagano...

      prvi tjedan je u pravilu najteži
      čini ti se da nema šanse da ćeš idući tjedan radit sve to sa +10 kg, al bude ti na kraju puno lakše...

      ne znam, pitaj ako te nešto konkretno zanima

      Comment


      • #18
        Re: Hardcore treninzi pravih životinja

        Upoznat sam već sa Smolovom ali me strašno zanimaju iskustva onih koji su već probali

        Jako zanimljivo i primamljivo djeluje, tako da planiram ovu jesen odraditi smolov za čučanj. do tada se držim Sheika
        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

        Overload Strength team

        Comment


        • #19
          Re: Hardcore treninzi pravih životinja

          Originally posted by Dehydronator
          Upoznat sam već sa Smolovom ali me strašno zanimaju iskustva onih koji su već probali

          Jako zanimljivo i primamljivo djeluje, tako da planiram ovu jesen odraditi smolov za čučanj. do tada se držim Sheika
          pa ono, jako je zajeban

          al poslje toga se sve čini lagano

          ja razmišljam napravit Smolov Jr. za deadlift, al čini mi se nekako previše volumena za tu vježbu...

          al super mi je šta od Smolova za čučanj mi i deadlift naraste, tako da ću vjerojatno još par puta pokušat napravit

          Comment


          • #20
            Re: Hardcore treninzi pravih životinja

            Originally posted by MileTF
            al super mi je šta od Smolova za čučanj mi i deadlift naraste, tako da ću vjerojatno još par puta pokušat napravit
            to svakako, prijenos je odličan
            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

            Overload Strength team

            Comment


            • #21
              Re: Hardcore treninzi pravih životinja

              Originally posted by Dehydronator
              to svakako, prijenos je odličan
              a i to ovisi

              ako si loše građen za čučanj (ko i ja), onda će ga sigurno bit

              ako si dobro građen, onda je vjerojatnije da će ti čučanj pratit dl...

              Comment

              Working...
              X