Announcement

Collapse
No announcement yet.

Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

    pozdrav ljudi...zanima me vase misljenje o ovom treningu i iskustva ako ih itko ima. hvala

  • #2
    Re: Flowfit

    ja sam danas poceo od drugog stupnja i cini se u redu....

    Comment


    • #3
      Re: Flowfit

      Pozdrav Ando,
      Kao što sam već odgovorio ispod samog članka, ponoviti ću i ovdje:
      - koristim ovu vrstu treninga, zasada je najbolje na što sam naišao, npr. prije sam kombinirao bučice i različite dijelove tijela sa cardio treningom: ovo mi je bolje
      - vježbam već više od 100 dana i reakcije su odlične za sve aspekte bića, a ne samo za tijelo
      - 2 stupanj je dobar izbor, budi siguran da dobro pratiš Sonnon-ove instrukcije i da vježbe izvodiš pravilno i to u periodu od 14-18 minuta
      - vodi računa da radiš minimalno 3 puta tjedno, pretpostavljam da radiš više: u tom slučaju vodi računa da nakon dva uzastopna dana Flowfit-a jedan odmoriš. Koliko krugova po 6 vježbi radiš?

      Pozz!
      :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

      Comment


      • #4
        Re: Flowfit

        ovako nisam puo radio jer nisam bio siguran u neke stvari...znaci on govori o tih 14-18 min, e sada da li to mora biti bez stanke znaci da li se to moze odraditi na nacin da dvaput dnevno odragim po 8 minuta? kod disanja mi nisu jasne sve vijezbe. znaci bitno je izdahnuti pri nekim okretim savijanjima i to ili ima jos neka caka. hvala

        Comment


        • #5
          Re: Flowfit

          Hey Ando,
          Idem direktno na temu:
          - od velike je važnosti da napraviš vježbe u komadu od 14-18 krugova, iliti minuta
          (1 krug od 6 vježbi - 1 minuta) jer tek onda možeš očekivati biokemijsku endokrinu reakciju koja je pored samog vježbanja mišića, ravnoteže i tijela jedna od vrlo važnih posljedica Flowfit-a. Kada pređeš granicu, osjetiti ćeš. Ja npr. radim 20 krugova po 6 vježbi. Nekad je dosta i 15 krugova do reakcije. Znači toplo preporučam Flowfit odvježbati u jednom komadu.
          - što se disanja tiče držim se njegovog savjeta: izdahnuti uvijek kada ti je teško. Udah uvijek na nos, izdah na usta. Znači, diši kako ti paše a izdah: kada se spuštaš u svaku vježbu, kada započinješ ključni dio svake vježbe i kada osjetiš napor onda ga izdahni da se čim brže obnoviš. U videu je sve potanko objašnjeno, ovo je samo moja skračena verzija, preporučam ti da pogledaš video od svake vježbe posebno za bolje razumijevanje.
          - prije Flowfit-a preporučam zagrijavanje: Scott Sonnon - Intu-Flow - jer si i sam vidio da ideš puno u čučanj, čuvaj koljena i zglobove ovim odličnim sustavom zagrijavanja.
          - poslije Flowfit-a preporučam cool down: Scott Sonnon - Prasara yoga - da ohladiš tijelo iza treninga, i da skineš težinu sa tijela i mišića.

          Sretno i uživaj u sustavu!
          :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

          Comment


          • #6
            Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

            Mozemo mi neupuceni dobiti mozda kakav link?
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #7
              Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

              Naravno, izvoliš:


              A cijeli članak potraži na building-body!
              http://www.building-body.com/flowfit-6- ... obode.html
              :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

              Comment


              • #8
                Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                hmmm...a u redu, mislim iskreno lakse mi je u teretani bio napravit serije sa velikum tezinama....i cucnjeva i mrtvog dizanja nego flowfit 15 krugova....i to na drugom stupnju.
                zanimljiv je trening i probati cu u cjelosti odraditi sutra. danas sam odradio cca 15 krugova ali u 2 puta. usput cemu zagijavanje...zar nije dovoljno napravit par krugova polako (kao zagrijavanje) jer to u biti i je zagrijavanje te vjezbe pa zatim nastaviti do kraja vjezbe?

                Comment


                • #9
                  Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                  Zakon, Flowfit je napravljen da u tebi radi nekoliko stvari odjednom. A i sam si primijetio da ti je lakše napraviti velike i teške serije u teretani nego Flowfit 15 krugova i to samo na 2 stupnju. Da ne spominjem 4 stupanj u koji još i ubaciš i pokoju svoju vježbu, i tako odradiš po 2 dana zaredom, sa samo jednim danom odmora između sljedeća 2. Primjetio sam tvoj post i na 5 tibetanaca, uz Flow radim i njih, naravno 21 ponavljanje, već 11 godina, svaki dan. ! Meni su oni u biti zagrijavanje, a ti možeš i ovako kao što predlažeš: par lakših krugova, pa odraditi vježbe do kraja.

                  U slučaju bilo kakvih pitanja i nedoumica slobodno se javi.

                  E i samo usput, ako se ipak odlučiš za zagrijavanje koje extra čuva zglobove i tijelo izvoliš link:


                  Rspkt, Bart.
                  :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                  Comment


                  • #10
                    Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                    jos samo jedno pitanje...ima li smilsa radi po manje od 14 serija dok se ne priviknem na taj trening???

                    Comment


                    • #11
                      Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                      Bok, svakako da ima smisla. Već ćeš i od manjeg broja serija, npr. čak i od samo 5 min dnevno dobiti rezultate, čak i ako ih ne primječuješ. Tvoje vježbe svakim danim postaju teže, bolje i napreduješ dok ne dođeš do 14-18 ponavljanja. Onda će se vježbe otkriti u punom svjetlu.

                      Samo da spomenem, ti si na levelu 2 i to je jako dobro, nemoj nikada zaboraviti da neki ljudi moraju jako dugo raditi da opće dođu na parter tj. level 2. Ti si u prednosti i nemoj dopustiti da jedan ovako močan sustav prođe pokraj tebe nezamijećeno.

                      Iz vlastitog iskustva: rezultati će se pokazati kroz povećanu razinu tvoje energije, dobrobit tvojeg općeg bića, plus kroz endokrinu reakciju koju nisam nikada aktivirao na ovakav način, osim možda kada sam bio dijete i trčao slobodan.

                      Samo pitaj, nije mi problem odgovarati. Enjoy!
                      :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                      Comment


                      • #12
                        Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                        ne želim trolat il nešto, ali koji su konkretni ciljevi ovakvog treninga?
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #13
                          Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                          ovo meni izgleda kao nekakvo usporeno zagrijavanje ili vjezbe za neku stariju uzrast od 60tih pa na dalje po njemackoj po parkovima babe i djedovi ovo rade non stop.
                          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                            Pozdrav Mir7a,
                            Cilj ovog treninga je dotaknuti svih 6 stupnjeva slobode tj. napraviti sve moguće pokrete moguće za tijelo. Nakon 14-18 minuta ponavljanja ovih 6 vježbi dogodi se endokrina reakcija koja te počinje mijenjati. Konkretni ciljevi su:
                            - razviti funkcionalne mišiće
                            - razviti snagu i mobilnost u isto vrijeme jednim treningom
                            - ispraviti bol i ozljede nastale nepravilnim treniranjem
                            - povećati svoju izdržljivost
                            - biokemijska reakcija koja povezuje mozak na veću učinkovitost
                            - dobivanje 6 puta ubrzano vrijeme oporavljanja
                            - pali se metabolička peć, znači eventualna mast ispari
                            - sposobnost izražavanja snage koju konvencionalni trening s utezima ne može dati
                            - kvalitativne promjene u kretanju učinit će da vaš Flow bude kao Flow: svjetskog prvaka majstora borilačkih vještina
                            - regeneracija tijela, ili okretanje kazaljki sata, tijelo se pomlađuje - nešto kao 5 tibetanaca
                            - mogućnost vježbanja bilo gdje, bilo kada

                            Nadam se da si zadovoljan odgovorom. Članak je na building-body unutra je sve objašnjeno. Neka svatko radi trening koji mu odgovara. I samo da dodam: nije toliko lagano za izvesti kako izgleda, iz osobnog iskustva: sustav stoji iza natuknica. Ovaj sustav koriste svjetske specijalne postrojbe, znači: djeluje. Ako vas zanima jači trening od Flowfit-a pogledajte: Tacfit.

                            @Emco: mislim da pričaš o zadnjem videu koji i je zagrijavanje: Intu-Flow.
                            I potpuno si upravu. Flowfit o kojemu ovdje pričamo je postan malo više u komentarima.

                            Rspkt dečki!
                            Bart
                            :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                            Comment


                            • #15
                              Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                              Originally posted by BakkiStylahh
                              - mogućnost vježbanja bilo gdje, bilo kada
                              To mi se najviše sviđa.
                              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                              Comment

                              Working...
                              X