Announcement

Collapse
No announcement yet.

pre-exhausted training

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pre-exhausted training

    sto mislite o ovakvom treningu??iskustva??

  • #2
    Re: pre-exhausted training

    evo odradio sam jucer prsa i biceps s ovim nacinom treninga... i sto reci osim da sam prezadovoljan i jedan jako lijep šok misica... tako krasna upala da nemogu vjerovat trening je fkt naporan i treba se pomucit da ga se napravi cijeloga... uz to sam se s ovim treningom oznojio tako jako,da mogu to usporediti s otprilike 1h cardia...

    Comment


    • #3
      Re: pre-exhausted training

      Daj ti malo pojasni o kakvom se ovdje treningu radi. Očito ljudi ne poznaju taj način treniranja pa ti i ne odgovaraju.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #4
        Re: pre-exhausted training

        Čuo sam dosta naziva od kojih i dosta meni nejasnih ali ovaj mi nije ni jasan niti sam čuo.

        Comment


        • #5
          Re: pre-exhausted training

          program se sastoji od toga da se prvo izvodi izolacijska pa zatim compound vježba

          Comment


          • #6
            Re: pre-exhausted training

            evo naprimjer ovo je trening za prsa :
            koso letenje 4x12
            kosi potisak 4x12 10 8 8
            superset:ravno letenje x ravni potisak4x12 10 10 8
            superset:kontrakoso letenje x kontrakosi potisak 3 x 10

            ova vrsta treninga bi te trebala na kraju toliko iscrpit da vise nemozes napraviti ni jedno ponavljanje...sto je barem na meni i uspjelo!!ja sam nakon ovog treninga stvarno osjetio jak pump efekt u misicima(koji jos uvjek traje)..ali i upalu misica i to jaku!!(traje mi jos i dns) ovaj ovdje primjer je treninga Rich Gaspari-a!!sada sam odlucio odraditi jos koji tjedan ovaj njegov trening jer mi se stvarno taj osjecaj u misicima sviđa...

            Comment


            • #7
              Re: pre-exhausted training

              Originally posted by Marijan
              program se sastoji od toga da se prvo izvodi izolacijska pa zatim compound vježba
              I to ima svoje prednosti, treba mjenjati...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: pre-exhausted training

                Originally posted by maro007
                evo naprimjer ovo je trening za prsa :
                koso letenje 4x12
                kosi potisak 4x12 10 8 8
                superset:ravno letenje x ravni potisak4x12 10 10 8
                superset:kontrakoso letenje x kontrakosi potisak 3 x 10

                ova vrsta treninga bi te trebala na kraju toliko iscrpit da vise nemozes napraviti ni jedno ponavljanje...sto je barem na meni i uspjelo!!ja sam nakon ovog treninga stvarno osjetio jak pump efekt u misicima(koji jos uvjek traje)..ali i upalu misica i to jaku!!(traje mi jos i dns) ovaj ovdje primjer je treninga Rich Gaspari-a!!sada sam odlucio odraditi jos koji tjedan ovaj njegov trening jer mi se stvarno taj osjecaj u misicima sviđa...
                Najgluplje sto ikada mozes napraviti si napravio - kopirao trening profesionalca!

                Ono sto ti zoves "jak pump efekt u misicima (koji jos uvjek traje) ali i upalu misica i to jaku" je zestoki katabolizam od kojeg imas vise stete nego koristi jer nemas uvjete koje je on imao (nisi nakemijan kao on niti se hranis i odmaras kao on i cijeli niz drugih faktora).

                Comment


                • #9
                  Re: pre-exhausted training

                  supersete za isti mišić bi trebalo što više izbjegavati, a kamoli 2 zaredom

                  Comment


                  • #10
                    Re: pre-exhausted training

                    hmm..presto sam radit ovaj trening jer mi se dogodilo nesto jako lose...poceo sam u jednom trenutku za vrijeme treninga leđa gubit svijest, odma sam posao napit se vode i malo se smocio i bilo mi je bolje...to sam tek iza svahtio dok sam razmisljo matrix da je to ipak previse za mene..

                    Comment


                    • #11
                      Re: pre-exhausted training

                      Originally posted by maro007
                      hmm..presto sam radit ovaj trening jer mi se dogodilo nesto jako lose...poceo sam u jednom trenutku za vrijeme treninga leđa gubit svijest, odma sam posao napit se vode i malo se smocio i bilo mi je bolje...to sam tek iza svahtio dok sam razmisljo matrix da je to ipak previse za mene..
                      Takav trening mozes koristiti nekoliko puta godisnje kao sok-trening, cisto da iznenadis misice. Koristiti ga kao dio svakodnevne rutine (ocito) kod tebe nebi bila dobra ideja .

                      Ipak covjek uci na greskama pa si i ti nesto na ovoj naucio .

                      Comment


                      • #12
                        Re: pre-exhausted training

                        šok trening je sigurno bio...

                        Comment


                        • #13
                          Re: pre-exhausted training

                          Ovo je dobra pouka svima nama koji nismo baš iskusni ! Ja sam baš promatrao jednog tipa i ne kužim ubiti šta on radi ali na svakom treningu npr. prsa , mijenja rutinu (način) vježbanja. Ne znam da li to stalno radi ali zadnjih mjesec dana da . Vidi se da je iskusan po načinu izvođenja vježbi ali si opet mislim da nije to možda malo prevelik šok za mišiće ?
                          Što vi iskusniji mislite ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: pre-exhausted training

                            Originally posted by Šipka
                            Ovo je dobra pouka svima nama koji nismo baš iskusni ! Ja sam baš promatrao jednog tipa i ne kužim ubiti šta on radi ali na svakom treningu npr. prsa , mijenja rutinu (način) vježbanja. Ne znam da li to stalno radi ali zadnjih mjesec dana da . Vidi se da je iskusan po načinu izvođenja vježbi ali si opet mislim da nije to možda malo prevelik šok za mišiće ?
                            Što vi iskusniji mislite ?
                            Svatko za sebe treba pronaci najbolji nacin da dostigne ono cemu tezi. Za tog tipa je to ocito cesta izmjena treninga kako se misici nikako nebi priviknuli na nacin treniranja, tj. redovito ih sokira iz razlicitih kuteva. Opet napominjem, ne treba kopirati vec isprobati pa vidjeti kakve ce rezultate tebi takav trening donijeti.

                            Imas masu ljudi koji godinama (pa cak i desetljecima) treniraju istom trening rutinom pa i dalje napreduju. Ponekad su dovoljne i male izmjene tipa povecanje/smanjenje broja serija/ponavljanja u vjezbi, izmjene u brzini izvodjenja vjezbi, izmjenjeni poredak vjezbi itd. Metoda pokusaja i pogresaka jos uvijek daje najbolje rezultate .

                            Comment


                            • #15
                              Re: pre-exhausted training

                              Dali je preporučena ova šok rutina za rekreativce ili je rađena samo za profesionalce?

                              http://www.building-body.com/Sok_rutina ... amena.html

                              Comment

                              Working...
                              X