Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

    http://www.freeworkoutsguide.com/fullbo ... rkout.html

    Kako sta sam planirao da moje bucice bude po 5kg(jednu) ispao je kad sam ih napravio sad su 13kg(jedna bucica) nadam se da je do dobro... Ok sada da preminem na pitanje za programu zasto ovih dana cu pocet vise sa treniranje.... Znaci nasao sam ovaj program zasto zelim da izgubim visak sala i kg a usput malo da nabacim neki misic. Program meni se cini vrlo efektivan zasto (da vam objasnim sad kako se radi) uzimamo primer prve tri vjezbe to ti je zagrijavanje bez dodatna tezina znaci sa sopstvenom tezinom da se zagrijamo. Uzimamo prve tri vjezbe i sve tri vjezbe imaju po 2 serija i tako radimo prva vjezba odradimo bez odmora idemo na druga i bez odmora idemo na treta sad sledi 30sec pauza i to odradimo jos jednom i tako zavrsava zagrijavanja (kada zavrsimo grupu od 3 vjezba pravimo 1min odmora). Sada uzimamo druge 3 vjezbe sa utezima i to isto tako radimo samo 3 puta posto sve tri vjezbe imaju po 3 serija i posle toga isto radimo i na druge 3 vjezbe i za nakraj istezivanje misica i zavrsava trening. Zelim vas pitat sta mislite o ovaj program? Ako imate nes bolje slobodno dajte link ili postrajte u temu. I sta mislite jeli su dovolno po 13kg bucica a ? Pozdrav i svako dobro

  • #2
    Re: Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

    Mislim da možeš očekivati svakako neki pomak uz ovaj program, ali ništa spektakularno, pogotovo zato jer ćeš se brzo naviknuti na tih 13 kg kaj imaš. Ubaci tu i tamo neki kardio. Ako imaš mogućnosti, preporučam da rađe probaš zgibove, dipse, itd..., sigurno će biti bolji rezultati.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

      However ja cu radit sa ovim ili mozda neki drugi ako nadzem videcu samo nije mi jasno kolko puta u nedelju da radim ovo?

      Comment


      • #4
        Re: Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

        Možeš svaki drugi dan. A u slobodne dane možeš lagani kardio.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

          ja brate cardio imam svaki dan 2 sata sa biciklom van na voznju... Inace kolko vremena da radim po ovaj program ? 6 tjedna ili kolko ?

          Comment


          • #6
            Re: Fullbody Dumbbell Workout for Fatloss & A Lean Toned Body

            Dok ne budeš zadovoljan izgledom, odnosno dok ne primjetiš da je napredak stao.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X