Announcement

Collapse
No announcement yet.

dani odmora u tjednu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

    ja sam već mjesec dana na takvom režimu...spavam, jedem i obilazim birtije evo sad baš putujem u bosnu na tjedan dana...ode i ovo malo forme u k
    Chill bro

    Comment


    • #47
      Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

      Originally posted by Soner
      ja sam već mjesec dana na takvom režimu...spavam, jedem i obilazim birtije evo sad baš putujem u bosnu na tjedan dana...ode i ovo malo forme u k
      joj propalico
      a meni guras circuit pullove i pushove

      Comment


      • #48
        dani odmora u tjednu

        pozdrav

        odma da krenem na stvar danas su mi došli proteini http://www.building-body.com/shop/produ ... n_-_1000g/ koje sam naručio sa stranice i sad me zanima slijedeće

        dal da vježbam svaki dan pošto ne osjećam umor na mišićima ili da jednostavno pojačam trening pa da odmaram svaki drugi dan i dal mi se mišići razvijaju ako unosim proteine iz hrane u dane mirovanja ??

        Comment


        • #49
          Re: dani odmora u tjednu

          Treniraj 4-5-6 puta tjedno i nakon 3 dana uzmes dan odmora i tako..

          Whey poslje treninga ..
          It's not over until i win.

          Comment


          • #50
            Re: dani odmora u tjednu

            Po meni ti je, za početak, najlakše pratiti smjernice postavljene u nekom programu s kojim si krenuo vježbati. Onako kako tamo piše toga se držiš.

            Osobno se danas držim toga da uzimam dan odmora ukoliko osjećam da mi ni jedna skupina nije odmorna. Znači, kao idem u teretanu svaki dan, a zapravo svakih par dana uzmem dan odmora koji nisam planirao unaprijed.

            Ali ako nemaš dugi staž u teretani i ne znaš prepoznati svaki signal svojeg tijela, onda se držiš onog osnovnog. Recimo, ako ti program nalaže da pon, uto, čet, pet vježbaš, onda ove ostale odmaraj bez obzira što ti se čini da imaš snage za odraditi trening.

            I još jedna stvar, ukoliko možeš "pojačati trening", znači da ga ne izvodiš dobro in the first place. Svaki trening i program su dobri na papiru, ali bitno je dobro izvesti ih. Tako da da, pojačaj trening ako za to imaš prostora. Ali zapamti da "pojačati trening" ne znači ubaciti bezbroj serija i dizati utege 2 sata u teretani. Bitno je onih desetak radnih serija odraditi intenzivno i s neprevelikim pauzama.
            Po sebi znam da najbolje treninge odrađujem kad dođem sat vremena prije zatvaranja teretane jer sam apsolutno koncentriran na to da odradim sve što trebam, a najgore odrađujem kad imam vremena i zapričam se pa da kompenziram to što mi je trening za k..., "pojačavam" trening dodatnim serijama i vježbama.

            A da ti na zadnje pitanje odgovorim, prehrane se treba držati svaki dan. Svakodnevnom kvalitetnom prehranom poboljšavaš vlastitu osjetljivost na inzulin koja je na kraju direktna poveznica s dobrim izgledom.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #51
              Re: dani odmora u tjednu

              ja treniram svaki dan, naravno, osim nedjeljom, ali svako je drugacije
              vjezbaj pa vidi koliko ti tijelo podnosi

              Comment


              • #52
                Re: dani odmora u tjednu

                Originally posted by Dida
                Svakodnevnom kvalitetnom prehranom poboljšavaš vlastitu osjetljivost na inzulin koja je na kraju direktna poveznica s dobrim izgledom.
                Tako je.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #53
                  Re: dani odmora u tjednu

                  pon: prsa
                  uto: leđa/trapez
                  sri: ramena/trbuh
                  cet: ODMOR
                  pet: biceps/triceps
                  sub: noge
                  ned: ODMOR

                  i nakon svaka 2 mjeseca uzmem TJEDAN DANA ODMORA.... i nakon tih tjedan dana, ne znam jeli to psihicki ili ne, izgledam puno bolje...
                  There is a price to pay for everything you gain.

                  Comment

                  Working...
                  X